Arama sonuçları: *

1. M

Çözüldü✓ Rampage V902 mi Logitech G29 mu?

Şimdi Erzincanlı arkadaş arıyorum
  2. M

Hocam güzel fikirmiş yazdım tm sıkıntı yok olur dedi şimdi Erzincanlı birini nasıl bulacağım :) onada bir fikir var mı
  3. M

Arkadaşlar merhaba şimdi sahibindeyse bir ilan buldum g29 fiyat aşırı ucuz dolandırıcı olma potansiyeli çok yüksek geliryor ama kimsenizde hakkına girmek istemiyorum g29 u daha yeni almış garantisi var vitesi var ve 4600 tl param güvende istedim maalesef olmaz dedi wpden görüştük numarasını da...
  4. M

Arkadaşlar merhaba öncelikle v902 ile g29 asla kıyaslanamaz biliyorum g29 her yönüyle daha fakat fiyatlar her saniye arttığı için ikisinde çok pahalı ama sorum şu v902 sıfırı 5000 ile 6000 arası ikinci eli 4000 5000 tl civarında g29 ise sıfırı zaten 10000 11000 tl vitesli dahil hali 12 13 ikinci...
  5. M

xiaomi fastboot modunda yükleme yapmıyor

bitiyor bilgisayar üstünde ama telefon aynı kalıyor yeniden başlamıyor veya yüklemeyi de almıyor
  6. M

xiaomi fastboot modunda yükleme yapmıyor

arkadaşlar yurtdışı redmi note 9 cihazımı sıfırladım fakat sonra nv data is corrupted hatası verdi internetten baktım yazılımı tekrar kuramk gerekiyormuş fakat ben mi flash ile kurduğum zaman telefonu fastboot moduna alıyorum ama yüklemeyi başlatınca ekranda yükleniyor olarak gözüküyor ama...
  7. M

fan girişi çoğaltıcı

arkadaşlar merhaba benim anakartım asus prime h510m e ve anakartın cha fan kısmına kasa fanları takılı fakat yakın zamanda sıvı soğutucu aldım ama onuda cha fan kısmına galiba takılması gerek fanların çalışması için şimdi kasada 1 tane cha fan girişi var( veya başka varsa söyler misiniz ) bu...
  8. M

Nzxt kraken x53 mü rog strix lc 240 mı

https://www.akakce.com/islemci-sogutucu/en-ucuz-nzxt-kraken-x53-rl-krx53-r1-sivi-sogutucu-fiyati,1142914882.html https://www.akakce.com/islemci-sogutucu/en-ucuz-asus-rog-strix-lc-ii-240-argb-sivi-fiyati,1732527140.html sizce hangisi daha iyi veya aradaki 1000tlye değer bir farkı var mı (kasa...
  9. M

Çözüldü✓ 3500tl bütçeye göre Ryzen 7e anakart

Başlıktada yazdığım gibi Asus olursa daha güzel olur
  10. M

Çözüldü✓ Ryzen 7 5700x rx6600 ile sıkıntı yapar mı

Peki ryzen 7 5700x mi i5 12400f mi
  11. M

Çözüldü✓ Ryzen 7 5700x rx6600 ile sıkıntı yapar mı

Arkadaşlar merhaba başlıktada yazdığım gibi biliyorum ryzen 7 bu ekran kartına göre güçlü bir işlemci ama intel sistemden amd sisteme geçecem ve ryzen 5 5600x ile ryzen 7 5700x arasında fazla fiyat farkı yok ryzen 7 alsam ekran kartına sıkıntı olur mu ekran kartını yükseltene kadar.
  12. M

80 mbps ye hangi internet sağlayıcısı

Peki bir sorum daha var benim altyapı TT ile turknette 82 gözüküyor Turkcell'de 64 neden böyle turkcelli aradım fakat en yüksek hız bu kadar diyor daha yüksek yok diyor
  13. M

Sıkıntı şu 80 mbps'ye TT 100 mbps veya 75 mbps paketleri var turknet 80 mbps'ye 100 mbpslik paket tanımlıyor fakat Turkcell altyapı tam 100 ü vermeden tanımlamıyor talep oluştursam tek kişiyi önemsemezler diye düşünüyorum
  14. M

Bina müstakil sadece mahallede kullanan tanıdıklarım genelde hız düşüklüğü yaşıyormuş ve müşteri temsilcileri iyi değilmiş o yüzden dedim yoksa Türk Telekom iyiyse ona da geçebilirim sıkıntı sadece bu soruna karşı ne yapmalıyım diye sordum
  15. M

Arkadaşlar merhaba internet altyapım 80 mbps hız destekliyor şuan Turkcell superonline 50 mbps kullanıyorum ve taahhüt 1 aya kadar doluyor şimdi sorum şu Turkcell den memnunum internet hızımda düşüş olduğu zaman aradığım zaman hemen cevap veriyorlar fakat Turkcell'de 80 mbps diye bir paket...
  16. M

S22 mi s20 ultra mı ?

Hocam bataryası hemen mi bitiyor yani normal kullanımda 1 günü dayanıyor mu
  17. M

S22 mi s20 ultra mı ?

S21 ultra
  18. M

S22 mi s20 ultra mı ?

Hocam link varsa atabilir misin
  19. M

S22 mi s20 ultra mı ?

19
  20. M

S22 mi s20 ultra mı ?

Yani ikisinide alabilirim sıkıntı yok hangisi iyiyse yoksa ikinci el iPhone filan mı almalıyım ama dediğim gibi pek oyun oynayan birisi değilim 1677420269 Ve daha çok Samsung kullandığım için o taraftanım
Top Bottom