Neler Yeni

80 mbps ye hangi internet sağlayıcısı

meric00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Meriç Kömürcü
Arkadaşlar merhaba internet altyapım 80 mbps hız destekliyor şuan Turkcell superonline 50 mbps kullanıyorum ve taahhüt 1 aya kadar doluyor şimdi sorum şu Turkcell den memnunum internet hızımda düşüş olduğu zaman aradığım zaman hemen cevap veriyorlar fakat Turkcell'de 80 mbps diye bir paket bulunmuyor 100 mbps de veremiyorlar 80 mbps paketi olan turknet ve türk telekom var türk telekomu pek beğenmiyorlar diye duydum o yüzden turknete yöneldim ama bazı arkadaşlar turknet bağlattıktan sonra müşteri temsilcileri kötü diyor sizce turknete geçmeli miyim yoksa Turkcell 50 mbps devam mı etmeliyim turknette ping daha az mı fazla mı onu da bilmiyorum şuan 8 ping alıyorum kabloyla ve ya altyapıyı 80 den 100 yapabilir miyim

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Bünyamina

80+ Gold
Arkadaşlar merhaba internet altyapım 80 mbps hız destekliyor şuan Turkcell superonline 50 mbps kullanıyorum ve taahhüt 1 aya kadar doluyor şimdi sorum şu Turkcell den memnunum internet hızımda düşüş olduğu zaman aradığım zaman hemen cevap veriyorlar fakat Turkcell'de 80 mbps diye bir paket bulunmuyor 100 mbps de veremiyorlar 80 mbps paketi olan turknet ve türk telekom var türk telekomu pek beğenmiyorlar diye duydum o yüzden turknete yöneldim ama bazı arkadaşlar turknet bağlattıktan sonra müşteri temsilcileri kötü diyor sizce turknete geçmeli miyim yoksa Turkcell 50 mbps devam mı etmeliyim turknette ping daha az mı fazla mı onu da bilmiyorum şuan 8 ping alıyorum kabloyla ve ya altyapıyı 80 den 100 yapabilir miyim
sizin binada türktelekom kullanan var mı onlara bir sor varsa eğer yani beğenmiyorlar ne demek ben memnunum nasıl olacak şimdi

meric00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Meriç Kömürcü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sizin binada türktelekom kullanan var mı onlara bir sor varsa eğer yani beğenmiyorlar ne demek ben memnunum nasıl olacak şimdi
Bina müstakil sadece mahallede kullanan tanıdıklarım genelde hız düşüklüğü yaşıyormuş ve müşteri temsilcileri iyi değilmiş o yüzden dedim yoksa Türk Telekom iyiyse ona da geçebilirim sıkıntı sadece bu soruna karşı ne yapmalıyım diye sordum

Bünyamina

80+ Gold
Bina müstakil sadece mahallede kullanan tanıdıklarım genelde hız düşüklüğü yaşıyormuş ve müşteri temsilcileri iyi değilmiş o yüzden dedim yoksa Türk Telekom iyiyse ona da geçebilirim sıkıntı sadece bu soruna karşı ne yapmalıyım diye sordum
yani bilemedim ne desem boş yani büyük ihtimalle zaten tt altyapısı kullanıyordun turkcell uzerinden iyi olmazsa eğer taahhüt yaptığın için uğraşırsın olmaz ya bende tt baya iyi memnunum ama sende öyle olur mu bilemedim ya tt ile konuşsan acaba bilgi alır mısın yoksa abone ol diye bol keseden sallarlar mı

meric00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Meriç Kömürcü
yani bilemedim ne desem boş yani büyük ihtimalle zaten tt altyapısı kullanıyordun turkcell uzerinden iyi olmazsa eğer taahhüt yaptığın için uğraşırsın olmaz ya bende tt baya iyi memnunum ama sende öyle olur mu bilemedim ya tt ile konuşsan acaba bilgi alır mısın yoksa abone ol diye bol keseden sallarlar mı
Sıkıntı şu 80 mbps'ye TT 100 mbps veya 75 mbps paketleri var turknet 80 mbps'ye 100 mbpslik paket tanımlıyor fakat Turkcell altyapı tam 100 ü vermeden tanımlamıyor talep oluştursam tek kişiyi önemsemezler diye düşünüyorum

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
719
İsim
Yunus
86 Altyapım var Netspeed kullanıyorum 75 Mbps ye sabitledik.

Şuana kadar sorunsuz bir şekilde kullanıyorum ve tanıdıklarımada önerdim onlarda kullanıyor memnun.

Ayrıca davet kodu ile 12 ay boyunca 10₺ indirim kazanıyorsunuz dilerseniz paylaşabilirim.

Bünyamina

80+ Gold
Sıkıntı şu 80 mbps'ye TT 100 mbps veya 75 mbps paketleri var turknet 80 mbps'ye 100 mbpslik paket tanımlıyor fakat Turkcell altyapı tam 100 ü vermeden tanımlamıyor talep oluştursam tek kişiyi önemsemezler diye düşünüyorum
konuşup anlaşırsan düşürürler ki belki 100mbps alırsın benim altyapı 82 gözüküyor ama modemin xdls miydi arayüzünde 131 gözüküyor
taahhütlü sabit sıkıntısız bir internet öneririm her zaman çünkü zamdan etkilenmemek iyi bir şey

meric00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Meriç Kömürcü
Peki bir sorum daha var benim altyapı TT ile turknette 82 gözüküyor Turkcell'de 64 neden böyle turkcelli aradım fakat en yüksek hız bu kadar diyor daha yüksek yok diyor

frudotz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
H. Arda Karabacak
İlgilendiği Kategoriler
İnternet
Discord
frudotz
GIBIRNet öneririm 100 Mbps'e kadar 110 TL'ye hattınızın desteklediği hızı alırsınız.
Gecikmeden yana bir sıkıntı yaşayacağınızı da düşünmüyorum kendim 2 yıldır kullanıyorum.
Merak ettiğiniz bir şey olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,937
İsim
MehmedVII
Fiber varsa TTNET çok iyi. 2,5 yıldır Fiber kullanıyordum depremden sonra sdrs değişti VDSL oldu VDSL hizmetleri çok kötü. Fiber varsa TTNET iyi olur. Herhangi bir hız düşüşü, kesilme yok Fiber'de. Tekrar evimize döndük çok şükür

etnetalw

80+ Bronze
FixNet Önerebilirim tercihini bu firmayı deneyerek deneyimleyebilirsin.
100Mbps Vdsl2 Paketini önerebilirim hattının desteklediği en yüksek hızı alabilirsin.
www.fixnet.com.tr/evinternet
https://lg.fixnet.com.tr/cgi-bin/bgplg?cmd=traceroute&req= (İp yazarak kaç ping aldığını görebilirsin)
ASN Numarası: AS47288 (bgp.he.net) Sorgulatabilirsin.
E-Devlet sistemi ile güvenli hızlı yasal geçiş imkanlı.

hampal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
orkun duman
Netspeed der geçerim. Kullanın kullandırın. Kendim taahhütüm bittiğinde deneme amaçlı geçtim. İyikide geçmişim dedim. Benim için taahhütsüz olması bir ayrıcalıktı. Kullandığım paket 100 Mbps'e kadar ve şuan 76 Mbps aktif kullanımım var. Ayrıca turknetten farkları 7/24 müşteri temsilcisine ulaşabiliyor olman. Yaklaşık 1 yıl oldu ve bu süreçte 6 arkadaşımında geçmesine vesile oldum. Referans olduğunuzda hem sizden ve hem referans olduğunuz kişiden 12 ay boyunca 10 TL indirim uygulanıyor.

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Fatih Ayhan
Mesela benim yıllardır olan bir kablo problemimi çözmediler. 3 yıldır turk telekom kullandım en sonunda bir kaç hafta önce 1 yılı kalmış olan 2 yıllık taahhütü cayma bedelini ödeyerek cayıp turknete geçtim 1000 mbps desteklediği için altyapım. Verdikleri 24 mbps internet 180 lira fatura ödüyoruz. Yükseltelim bari diyoruz yükseltme yapamıyoruz diyorlar. Daireye gelen dsl kablosu eskidi artık internette zaman zaman kopmalar oluyor ve geri gelmiyor. İlla müşteri hizmetlerini arayıp arıza kaydı oluşturcaz gelcekler bakıp gidecekler. Gelen teknik personel ben kabloyu değiştiremem diyip gidiyor. Kablo değiştirmek için kayıt oluşturuyoruz gelen elemanlar kabloda sorun yok diyip gidiyor. 3 yıl boyunca sık sık bu kopma problemi ve 24 mbps hızla uğraştım durdum. O kadar fazla sövdüm ki şunlara.

O yüzden hocam @meric00 siz teknik desteğinden memnun olduğunuz operatorden şaşmayın bence. turknetin de müşteri hizmetlerine kötü diyorlar. Ben sırf 1000 mbps desteklediği için aldım. Riske girmeye gerek yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,056
Üyeler
140,756
Son üye
Mustafa Coşkuner
Top Bottom