Arama sonuçları: *

1. mchosk

Minecraftda Shader açarken Pc kendini restartladı

rtx 3060 ventus2x ile forza 5 i ultrada oynadığımda dahi böyle bir sorunla karşılaşmamıştım ve 80 derece falan alıyordum minecraft shader da 78 derece almama rağmen (güç kaynağının yeterli olduğundan eminim) sistem kendine restart attı ancak normal restart atma değil elektirikler gitmişcesine...
  2. mchosk

Yardım Sıcaklık Değerlerim Normalmi (Pubg steam Ultra grafikler)

Ekran kartım Ventusun 2 fanlı Modeli Rtx 3060 ti hot spotun anlamını bilmiyorum ama o değerleride yazıcam işlemcim ise intel core i3 12100f Ekran Kartı sıcaklıklarım Gpu:80 hot spot 94 işlemci Package 73 cores 69 sistem 2ç el alındı 2 yıl kullanılmış
  3. mchosk

Eternet Kablosu Seçimi Önemlimi?

30.... neyse eyvallah en ucuza konuyom ben ozaman
  4. mchosk

Eternet Kablosu Seçimi Önemlimi?

Konu başlığında Kabloyla alakalı bir şey bulamadım. Kısaca Eternet kablosunun Markası-cinsi-osu busu önemlimi yoksa Hangisi ucuz ise onu alabilirmiyiz?
  5. mchosk

Kasanın Yerde bulunması Sıcaklığı arttırırmı?

hocam camınınmı açık olmasından bahsediyoruz yoksa genel anlamda açık olmasınımı yerdeyken herhangi biryere dayalı değil 30 cm mesafe var
  6. mchosk

Kasanın Yerde bulunması Sıcaklığı arttırırmı?

Agalar şimdi ayıptır söylemesi ben bir tık sakarım (baya sakarım) masada küçük zaten sığmıyo 27 inç monitör var mecburen Kasayı Yere koymak zorundayım kısaca Sıcaklığı arttırırmı yada bu sorun ile alakalı biröneriniz varmı (Geniş masa almak dışında)
  7. mchosk

Bu monitör alınır mı???

https://www.n11.com/urun/msi-pro-mp223-215-1-ms-led-fullhd-100hz-monitor-43928047?magaza=gpnteknoloji&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel#unf-review Monitörlerden pek anlamıyorum sıkıntı çıkarsında istemiyorum bu monitörle alakalı bir sorun eksik yada alınmamasını...
Top Bottom