Neler Yeni

Kasanın Yerde bulunması Sıcaklığı arttırırmı?

mchosk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
muhammed emin
Agalar şimdi ayıptır söylemesi ben bir tık sakarım (baya sakarım) masada küçük zaten sığmıyo 27 inç monitör var mecburen Kasayı Yere koymak zorundayım
kısaca Sıcaklığı arttırırmı yada bu sorun ile alakalı biröneriniz varmı (Geniş masa almak dışında)

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
yağmur yıldırım
Agalar şimdi ayıptır söylemesi ben bir tık sakarım (baya sakarım) masada küçük zaten sığmıyo 27 inç monitör var mecburen Kasayı Yere koymak zorundayım
kısaca Sıcaklığı arttırırmı yada bu sorun ile alakalı biröneriniz varmı (Geniş masa almak dışında)
Isı yapacağını sanmıyorum parçalarınız ve kasanız ne ayrıca yapsa bile çok etki etmez gibime geliyor.

theGladyator01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
HasHoca
Valla sıcaklığı arttırır ama önünü arkasını açık bırakırsan çok bişe olmaz . Öneri olarakta duvara aparat takıp asabilirsin

Shoto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Shoto Todoroki
Tozlanır sadece etrafı açıksa bişe olmaz.

Shoto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Shoto Todoroki
hocam camınınmı açık olmasından bahsediyoruz yoksa genel anlamda açık olmasınımı yerdeyken herhangi biryere dayalı değil 30 cm mesafe var
Hayır cam açılırsa daha da tozlanır kesinlikle açmayın etrafının açık olmasından bahsediyorum.

Top Bottom