Arama sonuçları: *

1. T

drivepack pişmanlığı

Driver Booster Kulanmanı Onerım Once Yukle SONRA TEK TEK DRIVERLARI KALDIR O GUNCELLESIN TEKRAR
  2. T

BİLGİSAYARIM NE KADAR EDER

32 .İnç Twisted Minds 240 hz 1ms Rgb Oyuncu Mönitörü Rampage X-Titan BlueSwicht Mekanik Klavye RGB Rampage GX-Core 8 Oyuncu Mouse 400000 RGB Dpı Macrolu Frisby 7.1 eco gürültü dengelemeli RGB oyuncu kulaklık 2200 tl güncel fiyatı Mouse Pad Sapphıre Nitro RX580 8GB Ekran Kartı...
  3. T

55000 TL bütçem var ve bu laptopa bir bakabilir misiniz?

Bekle Şu An Piyasa Durgun Alan Yok Satıcılar Daha Uyguna İllaki Satacak Veya Daha İyi Sistemler Cıkacak Gecen 4090 Lı Laptop 53 BİN TL'ye ŞATIŞTAYDI
  4. T

PC tavsiyesinde bulunur musunuz

Amd Kulanıyorum Yıllardır Ama Kısa Ömürlü Oldugunu İlk Defa Duydum 1721513794 https://www.itopya.com/modart-x18-amd-ryzen-5-7500f-asus-geforce-rtx-4070-super-evo-oc-edition-12gb-32gb-ddr5-1tb-n_h26369 1721513808 Baya Güzel Bir Sistem
  5. T

O Zaman İdeal Ekran Kartında da Bir Sorun Yok 1721513697 Araştırdım şimdi ama başka adam akıllı yok gibi başka forumlarda da yok acelen yoksa bekle
  6. T

o kadar bütçe ile daha iyi bir masaüstü sistem toplarsın laptop gerek yok bence ama karar senin
  7. T

Reboot and select proper boot device''

BİLGİSAYARINIZ SİZİN DİSKLERİNİZ GÖRMÜYOR BİOS MENÜDE BULAMADIM DEDİNİZ BENİM BİLGİM BURDA 0
  8. T

BİLGİSAYARIM ÜST TARAFINA NASI NASIL TAKCAM

ÜSTEKİLER HANGİ ŞEKİL OLCAK BUNLARDAN
  9. T

Steam oyun indirirken işlemcinin ısınması

65 DERECE NORMAL ARKADA COK ARKA PLAN UYGULAMASI ACIKSA OLABİLİR
  10. T

PlayStation 5 mi bilgisayarmı?

PS KULANISI KISITLI AMA PC DE DAHA COK ŞEY YAPABİLİRSİN
  11. T

Steam oyun indirirken işlemcinin ısınması

EKRAN KARTINDAMI AMD
  12. T

27 inç 1080p monitör alınır mı

27 İNÇ BENCE UYGUN KENDİM 32.İNC 240HZ 1080P KULANIYORUM SORUN YOK BAYA KALİTELİ GÖSTERİYOR SENİNKİ DAHA İYİ OLUR 27 DE İDEAL AMA 32 KÖTÜ
  13. T

Reboot and select proper boot device''

BİLGİSAYARIN ARKASINI AÇ VE HDD YADA SSD KABLOLARINI CIKAR TEKRAR TAK DÜZELİR BİRDE
  14. T

BİLGİSAYARIM ÜST TARAFINA NASI NASIL TAKCAM

KASAMIN ÜST TARAFI MESH VE 2 TANE FAN TAKTIM AMA NASIL OLCAK ÖN TARAFIMI DURCAK YOK ARKA TARAFIMI ŞU AN KABLO TARAFI KASA ICINE DIŞ TARAFI KASA DISINA BAKIYOR
  15. T

pc harici hdd yi görmüyor

hdd ömrü bitmiş olabilir baglantı hatası olabilir başka secenegi yok yıllardır aynı şeyi yaptım
  16. T

Bu kasa dar boğaz olurmu birbirine uyumlu mu? DAHA iyisi bulunur mu

fiyat bilgisi olarak tek tek hesaplarsan kendini acarsın bide oyunlarda saglam fps verir darbogaz olmaz
  17. T

G29 Alınır mı? UCUZ NERDE VAR

UCUZ G29 LAZIM NERDE BULURUM
  18. T

RX6600 ekran kartı ve işlemci

ben izledim kendimde bilişim mezunuyum 1721066906 sana atmadım zaten 1721066947 5 dk yı izlersen anlarsın
  19. T

RX6600 ekran kartı ve işlemci

darbogazın cidden ne oldugunu bilmiyorsun videoun 2 dk izlersen sevinirim
Top Bottom