Arama sonuçları: *

1. Farukteke55

Kasaya kulaklığı taktığımda cızz diye bi ses ötmeye başlıyo

Kablo kaynaklı olabilir. Yada anakartiin arka braketi varya teneke olan , ona temas eden kablo uçları brakete değiyor olabilir
  2. Farukteke55

🔥İndirim Cooler Master MasterLiquid 360 L Core ARGB 3017 TL

Bundan 1 sene önce 2650 TL ye 6 taksit aldım , aynı ürünu. Halen paketini bile açmadım duruyor eğer iyi bir işlemci alırsam kullanmak nasip olacak inşallah 😉
  3. Farukteke55

Arkadaşlar Furkmark test sonucuna bakar mısınız ? (GTX 1660 SUPER)

Aldıktan sonra yazmasaydin keşke , hayırlı olsun
  4. Farukteke55

Arkadaşlar Furkmark test sonucuna bakar mısınız ? (GTX 1660 SUPER)

1dakika 40 saniyede 78 dereceye çıkmış , 1920x1080 p Eğer fps oyunlari için alicaksan al kullan ama hikayeli oyunlarda bu sıcaklık fazla 83-84 e kadar çıkar uzun kullanımda büyük ihtimalle Fiyatı ne
  5. Farukteke55

Ryzen 7 5800X ve RX 6600, Valorantta 200 fps civarı alıyorum

Monitör kaç Hz , 200 Hz ise sorunu buldun 😅
  6. Farukteke55

dizi önerisi istiyorum

The witcher izlenir bu arada sarıyor. Lost , the walkinng dead , the 100 , la case de papel , prison break , game of thorones izlemedigin varsa bunlarada bakabilirsiniz. Daha çok var 😅
  7. Farukteke55

Bilgisayardan Gelen Elektriksel Cızırtı Sesi

Tam olarak sorun nedir anlayamadım , ses PSU dan yada ekran kartindan geliyor olabilir ama onun yani sıra Ses anakartiin arka plakasına temas eden kablolardan gelebilir cızırtı gibi ses geliyorsa tabi.
  8. Farukteke55

İkinci el bu sistem alınır mı?

Pubg videoları izlersin 😅
  9. Farukteke55

öndeki 2 kasa fanını söktüm sıcaklık düştü?

Fanlar içeri hava üflüyor büyük ihtimalle, yönlerini değişip tekrar takabilirsin
  10. Farukteke55

❌İndirim Bitti! Xiaomi Mi Band 7 400 TL

Mi band 4 un gümüş kordonu vardı evde duruyor, mi band 4 bununla aynı kasa mi acaba bilen varmı.
  11. Farukteke55

Sistem yükseltme tavsiyesi

sıfır sistem toplayan adam h410 kullanmaz zaten. Ederi 2 veya üstü olabilir ama o fiyata veremezsin. 1000 - 1200 arası gider
  12. Farukteke55

Sistem yükseltme tavsiyesi

Anakart ve işlemci ve ram satınca 2500 TL de ordan gelir. 8+8 ram alırsın 1250 TL B450 anakart alirsin 2500 TL R5 5600 işlemci 4000 TL M2 ssd alırsın 1.000 TL Paran artarsa eğer anakarti b550 yaparsın En iyi yapacağın senaryo Ekran kartı olayına hiç girme fps oyunlarında işlemcin onemli
  13. Farukteke55

SİSTEMİM NE KADAR EDER

kasa 15 - monitor 6 / 21 k ederi var en az
  14. Farukteke55

Kefir patladı ekran kartına kefir girdi

ilk iş abdest al sonra düşünürüz hocam :D geçmiş olsun mu denir bilemedim şimdi
  15. Farukteke55

Gigabyte Aorus GeForce RTX3070Ti Ekran Kartı 1800 TL ?????

Sipariş iptal yedi zaten , bizimkisi Nasrettin hoca misali. Ya tutarsa 😅
  16. Farukteke55

Yardım 12400f çıkardım 13100f taktım ama 1. Ram slotu çalışmaz oldu

anakartın pinleri yamulmuş , tamir edilmedi çöp oldu anakart yenisini aldım. Belki senin sorun başkadır.
  17. Farukteke55

Türkçe dublaj fi̇lm bulabi̇leceği̇m platform yardimci olurmusunuz

1 ve 2 si dublajı var ama serinin 3. Filminde dublaj yok. Ben kaçak sitelerden izlediğim için TV de çalışır mı bilemiyorum.
  18. Farukteke55

🔥İndirim Xiaomi REDMI 9C MAVİ 3GB RAM 64GB ROM 3.393 TL

Almayın , aldırmayın pişman olursunuz. Çok yavaş ve kasan telefon kronik sıkıntıli incelemeleri izleyin anlarsınız
Top Bottom