Neler Yeni

🔥İndirim Cooler Master MasterLiquid 360 L Core ARGB 3017 TL

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Talat
daha 1 hafata önceye kadar 62 derecegi geçmeyen işlemci 41 derece sıcaklık varken oyunlarda 71 dereceyi görmeye başladım ara ara bence kacırma bunu 240mm sıvı sogutma felan kurtarmıyacak bu gidişle..

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Faruk

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
892
İsim
Taksim Delisi Cenk
Hocam 240 olanı alacağım bende. Ses vesaire bi kac sorundan bahsettiler herhangi bi problem yaşadınız mı?
biosdan pompa devrini ayarlarsan ses vs olmaz. pompayı % 70 80 üstü çalıştırmazsan ses olacağını sanmıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
tomi makinen
Amazon germany'den alınan ürünlerin iadesi nasıl bilgisi olan var mı acaba? Bir de bu mu daha iyi yoksa Arctic Freezer II 360mm mi daha iyidir?
İade ederken ürün bedelini iade alıyorsunuz. Gümrük vergisi ve kargo ücretinin üstüne soğuk su içiyorsunuz. Güvenilir satıcıdır. Bizdeki Amazon neyse onun alman şubesi gibi düşün. Direkt amazon.de ye girip almaktan daha ucuza gelir Türkiye'deki Amazon germany den almak

agno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
burak
İade ederken ürün bedelini iade alıyorsunuz. Gümrük vergisi ve kargo ücretinin üstüne soğuk su içiyorsunuz. Güvenilir satıcıdır. Bizdeki Amazon neyse onun alman şubesi gibi düşün. Direkt amazon.de ye girip almaktan daha ucuza gelir Türkiye'deki Amazon germany den almak
Ben daha önce iade ettim hiçbir şeyin üstüne su içmedim ne ödediysem onu aldım

Son düzenleme:

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,030
İsim
Kerem Çavuş
tüm paranı da bal gibi alıyorsun :D senin dediğin olay eğer aldıktan sonra 2 yıl geçmiş ürünün garantisi bitmiş ama yine de iade şansı sağlayan amazonun yaptığı krallıkla oluyor

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Özgür Turan
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, Oyun, Bilgisayar
coolermastere o para verilmez rakip çok piyasada thermalright taş gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
tomi makinen
Ben daha önce iade ettim hiçbir şeyin üstüne su içmedim ne ödediysem onu aldım
Sistem düzeldiyse ne iyi. Eşime skeechers ayakkabı almıştık.onu iade ederken parayı tam vermiyordu. Şimdi dediğiniz gibi olduysa süper hizmet bu
Mesaj otomatik birleştirildi:

tüm paranı da bal gibi alıyorsun :D senin dediğin olay eğer aldıktan sonra 2 yıl geçmiş ürünün garantisi bitmiş ama yine de iade şansı sağlayan amazonun yaptığı krallıkla oluyor
2 yıl sonra ne iadesi reyiz. Neyse bir üst mesajda başımıza geleni yazmıştım tekrar yazmıcam. Dediğiniz gibi olduysa sistem helal olsun amazona. Zaten yurtdışından taksitli ürün aldırması efsane

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,030
İsim
Kerem Çavuş
Sistem düzeldiyse ne iyi. Eşime skeechers ayakkabı almıştık.onu iade ederken parayı tam vermiyordu. Şimdi dediğiniz gibi olduysa süper hizmet bu
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 yıl sonra ne iadesi reyiz. Neyse bir üst mesajda başımıza geleni yazmıştım tekrar yazmıcam. Dediğiniz gibi olduysa sistem helal olsun amazona. Zaten yurtdışından taksitli ürün aldırması efsane
Evet hocam saçma gelse de amazon bu şekilde ürünün arkasında duruyor, daha önce çok yaşadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Batuhan
Bende Amazon Germany'den Corsair ddr4 ram aldıydım rgbsiz sonra iade edip, rgbli aldım. Fakat DLH'la çalışıyorlar heralde, saçma sapan şekilde bu kargo evime gelip almadı, kargo şubesine gitmek zorunda kaldım. Daha sonra diğer alışverişlerimde böyle durum yaşamadım sanırım şansızdım. Bütün ödediğini geri alıyorsun, sıkıntı yok

Top Bottom