Arama sonuçları: *

1. Alperenn1

Öneri Televizyon önerileriniz nelerdir

Bende Samsungun 106 ekran 2010 model civarları bi tv var yenisini almayı düşünüyorum, internette araştırayım dedim yüzlerce model var hepsine tek tek bakmak çok zor, görüntü kalitesi güzel daha büyük akıllı tv özelliği olan bi cihaz istiyorum önerileriniz nelerdir Bütçe: 25.000 civarı
  2. Alperenn1

Yardım uplay bu ürünün sahipliğini doğrulamakta bir sorun yaşandı

bu uplay hataları bezdirdi artık beni her seferinde farklı bi hata alıyorum bu sefer de dlc aldım oyuna girerken
  3. Alperenn1

Rainbow six siege hata

Daha 2 gün önceye kadar açılıyordu bugün ssd takıp ona taşıdım 10-0x00000 hatasını verdi ama aç kapa yaptıktan sonra açıldı oyunu kapattım aradan biraz zaman geçti 2 tane dlc aldım tekrar oyuna girmeye çalışınca hatayı yine verdi ama bu sefer hiç açılmadı internetteki çözümlerin hiçbiri işe...
  4. Alperenn1

Yolculukta ekran kartı zarar görür mü

çok teşekkür ederim hocam
  5. Alperenn1

youtube a baktım ama güzel bir video bulamadım atabilir misin hocam bildiğin güzel bi video varaa
  6. Alperenn1

3070 eagle
  7. Alperenn1

kolaydır elbet ama bu işlerde yeni olduğum için korkuyorum az para da değil daha alalı 3 hafta oldu
  8. Alperenn1

Çözüldü✓ Samsung Odyssey G5 monitör nasıl sizce

o mönitörü almadım hocam onun yerine LG 27" 27GQ50F-B aldım şu anlık memnunum
  9. Alperenn1

Yarın 1-2 saatlik bi yolculuğum var kendi arabamla gidicem kasamı da götürücem ama ekran kartının tırnaklarının kırılmasından korkuyorum çıkartıyım desem çıkartırken zarar vermekten de korkuyorum profesyonel olarak çıkarttırabileceğim birisi de yok ilk aldığım kutusu duruyor straforlar vs ekran...
  10. Alperenn1

gençer isce iyi bi sitemi

yaklaşık 10 gün önce sistem aldım gençer gamingden, cuma günü sipariş ettim pazartesi günü elime ulaştı beklediğimden çok daha hzılıydı belki sayılı stok çıkan sistem olduğu içindir, gayet güzel bir şekilde kargolanmıştı sorunsuz ulaştı elime bileşenelerinin kutularını da göndermişler, kargo...
  11. Alperenn1

Gigabyte B550M DS3H nasıldır

sisteminde bu ana karttan var nasıl sizce güzel mi, sorun yaşatır mı sistemim: r5 5600+ RTX 3070 eagle
  12. Alperenn1

Xpg d30 8gb 3200MHz ram nasıldır

sistemimde bu ramden var (2x) yorumunuz nedir nasıl bir ram sorun çıkartır mı sistemin: r5 5600+RTX 3070 eagle
  13. Alperenn1

Çözüldü✓ Son videodaki ekran kartlarına 3070 eagle dahil mi

o zaman sorun şimdiki zaman için değilde gelecekti oyunlar için onları da 1080p de oynatır mı sorunsuz
  14. Alperenn1

o zaman sistemi iptal ettirmeyi gerektircek kadar bir sorun yok gibi
  15. Alperenn1

izledim ama bu konularda çok bilgim olamdığı için direkt buraya yazdım zaten
  16. Alperenn1

sistem r5 5600+ 3070 egale hikaye tabanlı oyunları 2k onlibe oyunları 1080p oynaöayı düşünüyorum iptal ettirmem gerekir mi sence yoksa o kadar büyük sıkıntı olmaz mı
  17. Alperenn1

tehlikeyi de tam olarak anlayamadım iptal etmeyi gerektirecek kadar ciddi mi, ne yaşayabilirim
  18. Alperenn1

Daha 2 gün önce sistem aldım elime bile ulaşmadı bugün de 8gb ekran kartları tehlikede diye video yayınlandı canım baya sıkıldı ama bu tehlike 3070 eagle 8gb için geçerli midir bilemedim aydınlatırsanız çok sevinirim
  19. Alperenn1

Çözüldü✓ Samsung Odyssey G5 monitör nasıl sizce

r5 5600+ 3070 eaglelı bir sistem aldım şimdi de monitör bakıyorum 2k için fiyatı uygun geldi bana, kimisi ghosting yapıyor dedi kimisi çok memnun korkuttu biraz beni ama bu fiyatlara bu özellikte yok ürün linki...
  20. Alperenn1

Çözüldü✓ r5 5600 ve 3070 eagle uyumu

biraz araştırdım ama o kadar bi sorun göremedim alıp da şikayet eden yok gibi biraz mimlenmiş sanırım
Top Bottom