Neler Yeni

Çözüldü✓ Son videodaki ekran kartlarına 3070 eagle dahil mi

Alperenn1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alperen Zedeli
Daha 2 gün önce sistem aldım elime bile ulaşmadı bugün de 8gb ekran kartları tehlikede diye video yayınlandı canım baya sıkıldı ama bu tehlike 3070 eagle 8gb için geçerli midir bilemedim aydınlatırsanız çok sevinirim

Geralt1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,948
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, ekran kartı, işlemci
3060 Ti ve daha güçlü olan 8 GB ekran kartları için bu tehlike var. Yani eagle RTX 3070 de buna dahil. Değiştirmek istiyorsan ürünü iptal edebilirsin. Henüz eline ulaşmamış.

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,042
İsim
Lokman Açil
Daha 2 gün önce sistem aldım elime bile ulaşmadı bugün de 8gb ekran kartları tehlikede diye video yayınlandı canım baya sıkıldı ama bu tehlike 3070 eagle 8gb için geçerli midir bilemedim aydınlatırsanız çok sevinirim

1080p için 8gb vram yeterli şu anda ama bundan 2-3 sene sonra ne olur bilemiyorum

Alperenn1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alperen Zedeli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3060 Ti ve daha güçlü olan 8 GB ekran kartları için bu tehlike var. Yani eagle RTX 3070 de buna dahil. Değiştirmek istiyorsan ürünü iptal edebilirsin. Henüz eline ulaşmamış.
tehlikeyi de tam olarak anlayamadım iptal etmeyi gerektirecek kadar ciddi mi, ne yaşayabilirim

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,170
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
hocam ben sistemi alırken amd ve nvidia arasında kaldım 3070 seviyesini istiyordum. AMD'nin sırf yazılım konusundaki sıkıntılarından dolayı vram sorununu bile bile nvidia tercih ettim. Amd yazılımını düzeltip sorunsuz her kartı çalıştırdığı zaman wattman vs. saçma arızalar olmadığı zaman (bilmiyorum öyle bi zamanı görür müyüz) nvidia satıp amd geçicem vram bol olduğu için.

Alperenn1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alperen Zedeli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1080p için 8gb vram yeterli şu anda ama bundan 2-3 sene sonra ne olur bilemiyorum
sistem r5 5600+ 3070 egale hikaye tabanlı oyunları 2k onlibe oyunları 1080p oynaöayı düşünüyorum iptal ettirmem gerekir mi sence yoksa o kadar büyük sıkıntı olmaz mı

ConquerorXIV

80+ Gold
1080p için min 8gb, 2k 10gb, 4k 12gb

Ceasar123

80+ Bronze
tehlikeyi de tam olarak anlayamadım iptal etmeyi gerektirecek kadar ciddi mi, ne yaşayabilirim
Videoyu izlediniz mi?
Tamamen izlediniz mi?
Anlayarak videoyu baştan sona bitirdiniz mi?
Videoyu tekrar baştan sonra geçmeden izleyin bence hocam.
Bizim anlatmamızdan daha iyi anlarsın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1080p için min 8gb, 2k 10gb, 4k 12gb
Hayır. Videoda anlatılanla alakası yok.

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,170
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
sistem r5 5600+ 3070 egale hikaye tabanlı oyunları 2k onlibe oyunları 1080p oynaöayı düşünüyorum iptal ettirmem gerekir mi sence yoksa o kadar büyük sıkıntı olmaz mı
ben bir kaç aydır aktif 3070 kullanıyorum hocam şimdiye kadar pişman edecek bi sıkıntı yaşamadım. Sadece Forza Horizon 5 oynarken mesela nadiren drop giriyordu npc araçlarının kalitesini düşürdüm ve sorun çözüldü Abdullah abimde güzel vurgulamış her oyunda sıkıntı değil spesifik oyunlarda drop yapabiliyor

Geralt1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,948
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, ekran kartı, işlemci
Yani durum şöyle. RTX 3070 güçlü bir kart olduğu için 1080p veya 1440p ultrada oynamak isteyeceksin. Yeni oyunlar yani 2023-2024 yılında çıkanlar diyelim. Bu ultra ayarda 8 GB bellek yetmediği için oyun kasıyor. Olay bu. Oyunun grafik ayarlarını düşürerek yetecek şekilde oynayabilirsin.

Alperenn1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alperen Zedeli
Videoyu izlediniz mi?
Tamamen izlediniz mi?

izledim ama bu konularda çok bilgim olamdığı için direkt buraya yazdım zaten

ConquerorXIV

80+ Gold
Videoyu izlediniz mi?
Tamamen izlediniz mi?

videodan bahsetmedim zaten

2k da ultra ayarlarda 3060 12gb kullanıyorum ve hikayeli oyunlarda vram sayesinde 80-110 fps arası oynuyorum

Alperenn1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alperen Zedeli
ben bir kaç aydır aktif 3070 kullanıyorum hocam şimdiye kadar pişman edecek bi sıkıntı yaşamadım. Sadece Forza Horizon 5 oynarken mesela nadiren drop giriyordu npc araçlarının kalitesini düşürdüm ve sorun çözüldü Abdullah abimde güzel vurgulamış her oyunda sıkıntı değil spesifik oyunlarda drop yapabiliyor
o zaman sistemi iptal ettirmeyi gerektircek kadar bir sorun yok gibi

Top Bottom