Neler Yeni

Çözüldü✓ Son videodaki ekran kartlarına 3070 eagle dahil mi

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,042
İsim
Lokman Açil
sistem r5 5600+ 3070 egale hikaye tabanlı oyunları 2k onlibe oyunları 1080p oynaöayı düşünüyorum iptal ettirmem gerekir mi sence yoksa o kadar büyük sıkıntı olmaz mı

Hocam abdullah abi videolarda gösterdi zaten yeni nesil oyunlarda bir sıkıntı yaratmıyor gibi görünüyor 2k için ama 2-3 sene sonra oyunların vram kullanımına bağlı problem yaşayabilirsiniz ama 1080p şu anda bir sıkıntı yaratmaz

Alperenn1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alperen Zedeli
Hocam abdullah abi videolarda gösterdi zaten yeni nesil oyunlarda bir sıkıntı yaratmıyor gibi görünüyor 2k için ama 2-3 sene sonra oyunların vram kullanımına bağlı problem yaşayabilirsiniz ama 1080p şu anda bir sıkıntı yaratmaz
o zaman sorun şimdiki zaman için değilde gelecekti oyunlar için onları da 1080p de oynatır mı sorunsuz

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,386
İsim
ismail
neymiş tehlike özet geçebilecek var mı?

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,170
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,042
İsim
Lokman Açil
o zaman sorun şimdiki zaman için değilde gelecekti oyunlar için onları da 1080p de oynatır mı sorunsuz

Orasını zaman ve teknoloji belirleyecek hocam şimdi size ne desem yalan olur oyunlar artık gerçek bir hale gelmeye başladı ilerisini düşünemiyorum ama ucu ucuna yeter diye tahmin ediyorum

Venzyq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Utku Üçlüprizoğlu
hocam ben sistemi alırken amd ve nvidia arasında kaldım 3070 seviyesini istiyordum. AMD'nin sırf yazılım konusundaki sıkıntılarından dolayı vram sorununu bile bile nvidia tercih ettim. Amd yazılımını düzeltip sorunsuz her kartı çalıştırdığı zaman wattman vs. saçma arızalar olmadığı zaman (bilmiyorum öyle bi zamanı görür müyüz) nvidia satıp amd geçicem vram bol olduğu için.
Ya hocam bendw rx6700 xt var. Ne yazılımında ne de bi hata olsun (wattman vs.) hiç bir sıkıntı çıkmadı

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,170
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
Ya hocam bendw rx6700 xt var. Ne yazılımında ne de bi hata olsun (wattman vs.) hiç bir sıkıntı çıkmadı
amd tabanlı gpularda o şans işte hocam. Yarın bi driver update gelir bütün optimizasyon alt üst olur ondan sonra ddu driver sil bi öncekini bul yükle otomatik güncelleştirme kapat vs. risk yani

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,170
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
videoyu şuan izleyecek vaktim yok maalesef anlaşılan vram hakkında...
10 dakikanızı ayırıp izleyin bi ara hocam videoyu Abdullah abim güzel anlatmış her şeyi bir çok sorunuza cevap bulursunuz muhtemelen

Top Bottom