Arama sonuçları: *

1. BayPangoro

2022 yılında PS4 alınır mı?

Eş zamanlı şuan imkansız ama ilerleyen yıllarda görebiliriz bence. Şuan elimizde en hızlı PCye getirdikleri Days Gone mevcut. Ps4e çıktıktan 2 yıl sonra PCye getirdiler. Gow 3 sene sonra geldi. Getirme aralıkları zaman geçtikçe azalacak gibi görünüyor. Eğer ben PCye getirmelerini beklerim...
  2. BayPangoro

Çok yakın gelecekte yaşanacağını sanmıyorum fakat Sonynin PsPlus ile PsNow aboneliklerini bu yıl içerisinde Gamepass Ultimate gibi birleştireceği söylentisi vardı. Ayrıca PCye gelen exclusiveler maalesef ki tam fiyatlarıyla geliyorlar yani bunu direkt aboneliğe eklemesi PC satışlarını oldukça...
  3. BayPangoro

Gamepass benzeri bir abonelik fakat tam işlevli olarak sadece konsollarda çalışıyor (İndirme ve Stream olarak oynanabiliyor). PCde sadece bulut üzerinden oynanabiliyor ve ülkemizde henüz kullanıma açık değil. Mevcut olduğu bir ülkeden hesap açıp abone olmanız gerekiyor. Fiyat olarak biraz tuzlu...
  4. BayPangoro

RDR3ün geleceği bile belli değil gelecekse bile rahat 10 yıldan sonra görebiliriz. Önümüzde büyük Rockstar oyunu olarak GTA6 var onun da ne çıkış tarihi ne de gereksinimi elimizde mevcut. Yakın tarihte çıkacak oyunlar dışında maksimum 1-2 sene daha 3. Parti oyun alır gibi. COD/FIFA gibi her sene...
  5. BayPangoro

Evet hala alınır. Bu sene çıkacak oyunları geçtim eğer önceki yıllarda çıkan exclusive oyunları daha önce denemediysen şiddetle öneririm. Birbirinden kaliteli, Türkçe altyazı/dublaj destekli güzel oyunlar mevcut. Ayrıca GOW Ragnarok, Horizon Forbidden West, Elden Ring gibi oyunlar PS4te de çıkış...
  6. BayPangoro

Düşük bütçe steam oyun önerisi

Erzuru... Şaka şaka. Mevcut 1tl civarında göze çarpan güzel bir şey yok gibi görünüyor. Paranı çöpe atmak yerine bir sonraki alışverişinde 5tl civarındaki oyunlara yönelsen daha mantıklı olabilir. 1641217990 1.05₺ olan oyun değil hocam
  7. BayPangoro

Yardım 50-60 tl bandında oyun önerisi steam

Survival istiyorsan ister tek ister multiplayer olarak oynayabileceğin şuanda indirimde olan oyunlar: •Dying Light 23.60₺ •Terraria 9.00₺ •Forest 12.80₺ •Valheim 24.00₺ •Ark (DLCsiz) 16.50₺ Eğer başka türden oyunlar denemek istersen o türleri de belirtebilirsin.
  8. BayPangoro

(Çözüldü) Epic Games kuponu aktif olmuyor

Almaya çalıştığın oyunun 80tlnin altında olma ihtimali var mı? Başka bir oyunda da deneyebilir misin? Bende hala sıkıntısız kullanılıyor.
  9. BayPangoro

Analog Kameramla Çektiğim Bazı Fotoğraflar

Aldığınızda ondan da çekimler görmek isteriz. 1972 yapımı olup yıllara meydan okuyor galiba :D Eski olduğundan ve tasarım harikası olmasından epey tuzlu olduğunu tahmin ediyorum :(
  10. BayPangoro

TYT 250 puan zor bir hedef mi

Düzenli ders çalışıyorsan ve deneme çözüyorsan çok rahat hedeflediğinin üstünde bir puan alırsın. Tabii ki temelin ve kaçıncı sınıf olduğun önemli. Çözeceğin denemelerin sonuçları az çok ne durumda olduğunu gösterir.
  11. BayPangoro

Analog Kameramla Çektiğim Bazı Fotoğraflar

Çekimlerin efsane görünüyor, duvar kağıdı yapmalık adeta. Yakın bir zamanda istediğin profesyonel cihaza geçebilirsin umarım :')
  12. BayPangoro

5000 tl telefon önerisi

Katılıyorum. Mayısta 3800e almıştım ama şuanki fiyatlarla alabileceğin en iyi seçenek.
  13. BayPangoro

Pc hocası gg5 hakkında bilinenler

20 dakika önce videoya gelen yoruma %98 ekran kartsız APU olacağını yazmışlar
Top Bottom