Neler Yeni

2022 yılında PS4 alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Berkay Uçan
eş zamanlı pcye çıkacak mı sorusu yeterli aslında ama tam açıklaam yok sanırım. örneğin gow ragnarok eş zamanlı pcye de çıksa yeterli bir yerlerden indirim kovalarız elbet
Eş zamanlı şuan imkansız ama ilerleyen yıllarda görebiliriz bence. Şuan elimizde en hızlı PCye getirdikleri Days Gone mevcut. Ps4e çıktıktan 2 yıl sonra PCye getirdiler. Gow 3 sene sonra geldi. Getirme aralıkları zaman geçtikçe azalacak gibi görünüyor. Eğer ben PCye getirmelerini beklerim diyorsanız almasanız da olur. Ama şuan oynamak istiyorum diyorsanız bence ikinci el bir tane alabilirsiniz. Oyunları diğer forumlarda kardeşlikle alır satarsınız. Ayrıca konsolla işiniz bittiğinde de aldığınız fiyattan çok aşağıya satacağınızı sanmıyorum bu gidişle daha pahalıya bile satabilirsiniz.

İsmetPotter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
İsmet
Eklemeyi unutmuşum arkadaşın dediği gibi türkiyede henüz yokmuş sistem.Ben yurt dışında yaşadığım için bilmiyordum.Ama sen bilirsin çok uyguna temiz bulursan istersen al ama ben yinede çok önermek hem ileriye dönük değil hemde exclusive oyunlar pc ye ileriki yıllarda gelecek
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eş zamanlı çıkmaz büyük ihtimal.En azından bu seneki oyunlar eş zamanlı çıkmaz diye düşünüyorum.Ama ilerde oda olabilir çünki Sony de yavaş yavaş Xbox'ın yolundan gidiyor.
ps4 almak yerine pcme upgrade yapayım o zaman daha mantıklı olur

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,600
İsim
Mert Can Ergün
ps4 control olması lazım bazı oyunlar ve tlou2 touchpad istediği için diğer controllarda bu sorun oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Talha Ubeyd
pcnin kaldıracağı exclusive oyunları indirip xbox game pass mantığıyla oynamak bile yeterli bu özellik tahminen ne zaman gelir trye
Valla bilmiyorum.Getirmeyi düşünüyorlarlar mi onuda bilmiyorum.Ama türkiyedeki bazı insanlar başka konum falan girip bir şekilde alıyor youtubedan bak istersen bir video bulursun belki.Ama performans işini falan hakkında bir şey diyemem ben sadece kağıt üstü sistemi biliyorum.Ama şunu belirteyim ps now gibi bir sistem olmasaydı bile,ki türkiyede henüz resmi olarak yok,ben yinede büyük ihtimal ps4 almazdım çünki ileriye dönük değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla bilmiyorum.Getirmeyi düşünüyorlarlar mi onuda bilmiyorum.Ama türkiyedeki bazı insanlar başka konum falan girip bir şekilde alıyor youtubedan bak istersen bir video bulursun belki.Ama performans işini falan hakkında bir şey diyemem ben sadece kağıt üstü sistemi biliyorum.Ama şunu belirteyim ps now gibi bir sistem olmasaydı bile,ki türkiyede henüz resmi olarak yok,ben yinede büyük ihtimal ps4 almazdım çünki ileriye dönük değil
+ olarak ps4 alsan bile oyun fiyatları aşırı pahalı

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,600
İsim
Mert Can Ergün
ps now için yardımcı olurum özelden

Nasparus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,686
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, JS, İktisat, Felsefe, İslam, Müzik
rdr3, witcher4 ps4 e çıksa cihaz zorlanır zaten onlar çıkına kadar ps4 ün desteği biter
Hocam şöyle düşünün daha gta 6 çıkacak sonra rdr 3 e başlayacaklar falan minimum 8 9 yıldan bahsediyoruz ps6 çıkabilir o zamana kadar yani ps5 için bile kesin bir şey diyemeyiz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,793
Üyeler
154,284
Son üye
pirpir03
Top Bottom