Arama sonuçları: *

1. S

20Ah Type-C Cikisli Powerbank Onerisi

20.000mAh kapasiteli Type-C cikisi olan (iPhone sarj etmek icin sart) powerbank ariyorum. Cikis gucu 20W olsa yeterli fakat kendisi de hizli sarj olabilen bi model olursa iyi olur. Minimum 1 type c, 1 de usb-a cikisi olsa yeterli.
  2. S

🔥İndirim HAVIT markasında %25 indirim 🔥🔥🔥

8.5 olana kadar biriktirmeye devam et. 1-2 seneye 4000TL 'n hic olmasin yok yere. https://www.ikea.com.tr/urun/markus-vissle-koyu-gri-calisma-sandalyesi-70261150
  3. S

🔥İndirim HAVIT markasında %25 indirim 🔥🔥🔥

Mutfak sandalyesine otur omurgana daha faydalidir. Su gaming koltuk olayi piyasadan silinmeli, para tuzagindan baska bir sey degil. Asiri dandikler ve ergonomi namina hicbir sey yok. Bilgisayar basinda cok vakit geciren biriyseniz secerken dikkat etmeniz gereken en onemli sey koltuktur. Yoksa...
  4. S

Çözüldü✓ MSI'ın Bu PSU Alınır Mı?

Biraz gereksiz bir masraf olur. Alttaki urun daha uygun. https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_corsa%C4%B1r-rme-rm850e-850-watt-80-gold-pc%C4%B1e-5-0-tam-mod%C3%BCler-120mm-fanl%C4%B1-g%C3%BC%C3%A7-kayna%C4%9F%C4%B1-cp-9020263-eu-1235353.html
  5. S

Monitörüm 240 hz olmasına rağmen 1080p de 120 hz alıyorum

Buradaki sorun ne yav? 1920x1080 zaten Full HD 'dir. Senin hazir ayarlar menusunden 1920x1080 'i secmene gerek yok. Nvidia settings'ten ayar yapmana bile gerek yok. Ayarlar'dan goruntu seceneklerine gir 1920x1080 ' i sec daha sonra Gelismis Goruntu'ye girip yenileme hizini 240Hz 'e cek oldu...
  6. S

Patriot viper elite 5 alınır mı?

RGB sart degilse alınmaz. CL yuksek, Mhz dusuk. Alttaki urun su an cok iyi indirimde ve F/P https://www.incehesap.com/patriot-viper-venom-32gb-2x16gb-ddr5-7000mhz-cl32-gaming-ram-fiyati-65534
  7. S

Aşırı yüklenimden kısa devre sorunu

Kisa devre olmuyordur fakat bir prize bu kadar yuklenilmesi dogru degil. Buzdolabinizi bilmiyorum kac watt ile calisiyor ama eski buzdolaplarinda 2000W ceken bile vardir. Bir prizin tasima kapasitesi max 3500W, prizin kalitesine gore de degisir. Baska bir duvardan priz cekip ona baglamanizda...
  8. S

Paramı faize koymak istiyorum

Burasi finans bolumu, vaaz vereceksen camiye git kalabalik yapma.
  9. S

Masaüstü bilgisayarımda bluetooth özelliği YOK! YARDIM!

Bu tarz bir sey alman lazim. Ben daha once TP-Link UB400 kullaniyordum 2 tane cihaz baglayinca kafayi yiyordu, Dark'ta oyle bir sey yasamadim. Daha kaliteli olarak Logitech vs. de dusunulebilir. https://www.amazon.com.tr/dp/B0BZCNL4B4/ref=asc_df_B0BZCNL4B41715594640000/
  10. S

Yardım 120 MM SIVI SOĞUTMA NEDEN ÖNERİLMİYOR ?

Tek fanli sivi sogutmalar zaten cok guclu islemcilere yetmiyor, e cok guclu olmayan islemcilere de kule tipi sogutucu taksan yine sogutuyor. Hem butceden tasarruf, hem de gurultu ve pompa sesi cekmedigin icin kule tipi daha mantikli. Estetik icin sivi sogutma almak istiyorsan alinir fakat cift...
  11. S

Kasa Çalışıyor görüntü yok

Baglantilari soktukten sonra CLR CMOS pinlerine iletken yardimiyla kisa devre yaptirin veya BIOS pilini cikarip bekleyin geri takin. CPU degisikligi sonrasi CMOS sifirlamasi gerekir.
  12. S

🔥İndirim 130 Adet PBT Keycaps 236TL

Ben yeni hesap actim kupon falan vermedi bu dumbuk site nedendir? Daha onceden hesabim falan yok.
  13. S

PC’m Oyun Esnasında Takılıyor Tüm Testleri Yaptım Sizce Neden?

CPU kullanımı 90-100lere ulaşıyorsa maalesef yapılabilecek tek şey yükü GPU 'ya bindirmeye çalışmak. Bu da grafik ayarlarını sona çekmek, sanal çözünürlük oluşturup yüksek çözünürlükte oyunları çalıştırmak olabilir fakat çok işe yaramamakla beraber CPU tabanlı FPS oyunlarında belki hiç işe...
  14. S

Yardım Hikaye tarzı macera oyun önerisi

Greedfall 'ı öneririm, ben keyif almıştım.
  15. S

amd ryzen 5 4600 400mhz ye düşüyor

Dediğim gibi turbo boost'u kapatıp ve base clock'da çalıştırın o zaman anlaşılır sıcaklıkla mı alakalı yoksa başka bir şeyle mi diye. Ryzen Master 'da ayarlar bazen ters tepebiliyor geçen birinin CPU'su sabit 1.09Ghz de çalışıyordu üstüne çıkmıyordu :) Önce turbo boost'u kapatıp deneyin, devam...
  16. S

amd ryzen 5 4600 400mhz ye düşüyor

Şu an CPU frekansı değil 1 ve 2. çekirdek frekansı görünüyor. Bu doğruyu yansıtmayabilir. Güç ayarlarından nihai / yüksek performans seçin veya yeni plan oluşturup yüksek performans olarak oluşturun. Yine aynıysa ve Mhz düşüyorsa throttling kaynaklı frekans kısıyordur. Notebook ise CPU'nun 82C...
  17. S

Sistem Parçaları Birbiri ile Uyumlu Mu?

OC yapilamiyor diye bir durum yok, yapilir fakat 7800x3D icin Ghz asirtmadan bahsetmiyoruz PBO uzerinden ince ayar yapilmasi gereken bir islemci ve yapilmali da. Ben takayim calistirayim denenecekse ona gore anakart + ram kombinasyonu onerilmeli fakat ince ayar yapacagim %1 low performansini da...
  18. S

Öneri 60.000₺ freedos olmayan laptop önerisi

AMD' nin renderda performansi dusuk degil. Single-core 'da Intel, Multi-core'da AMD daha performansli. Kullanim amacinizi belirleyin ona gore onerilsin.
  19. S

Sistem Parçaları Birbiri ile Uyumlu Mu?

7800x3d A620 'e takilmaz. O anakartlarin 7000 serisini calistirabiliyor olmasi tam performans verecegi anlamina gelmiyor. Alttaki videodan bakarsaniz B650 ile A620 arasinda multicore'da %30 performans farki var. Overclock yapilmayacaksa butceden tasarruf icin kaliteli bir B650 anakart modeli...
  20. S

16.000 TL'ye Gigabyte RX 7700XT alınır mı?

Site guvenilir, alinir.
Top Bottom