Arama sonuçları: *

1. N-sar

YOLDA GİDERKEN DİREKSİYON KİLİTLENMESİ

Ustaya götür direksyon kutusunda ya da direksyon beyninde arıza olabilir
  2. N-sar

2000TL kulak içi bluetooth kulaklık

Hayırlı günler arkadaşlar başlıkta ki gibi 2000TL bütçe şimdiden teşekkürler
  3. N-sar

Yardım Forza 4 lıve sunucularına bağlanaılamıyor hatası

Yani oyuna girerken xbox uygulamasından oturumumu kapattım sonra oyuna girdim birdaha oturumu kapattım başlarken ki ekrandan zaten oyun tekrar kapandı açıldı bir daha girdim olmadı öyle 1716222980 yotube da biri komple sıfırdan yeni hesap açarak çözmüş ama şimdi o kadar ilerledik yeni xbox...
  4. N-sar

olmadı ya 1716148444 olmadı
  5. N-sar

Arkadaşlar sanırım oyunda çevrim içi olmam ile alakalı sıkıntılar var internetim valorant oynarken falan böyle anı pıng çıkmaları falan oluyor bazen acaba ondan ötürü mü forza da çevrimiçi olamıyorum
  6. N-sar

Çay ocağının rezistansından tozlar cikiyor zehirli mi?

Arkadaşlar 2-3 gündür suyun rengi bı değişik di bugün fark ettik rezistans patlamış içinden beyaz tozlar cikiyor suya karışıyor zehirli mi bu tozlar bileniniz varmi videoyu asagya koydum
  7. N-sar

Öneri PC için Gamepad önerisi

Tamamdır çok teşekkür ederim e fotball ı bi türlü oynayamadım ya kalavye ile basıyorum tuşa hiç tepki yok
  8. N-sar

ne fark olur xbox la bunun arasında yani oynaycağım oyuna göre üst düzey gibime geldi sanki ürünler de şuan
  9. N-sar

https://www.amazon.com.tr/MSI-S10-04G0020-EC4-FORCE-GC20-WHITE/dp/B09K6FH76B/ref=sr_1_6?adgrpid=118340370125&dib=eyJ2IjoiMSJ9.E_lwQmvlmZdt7TJvPgEjBo11XNIiA6AJQNsomd09f7K25mVGCNiS4t64uPBupHoTDiqo1jXwpJaFKkOQHAYHIJUV4d9KyOx4fNMqNBucf5f_nHhrWhY2ZoYnlJLKd4QBb0IwDau27SwIJwwFH7c0btAPSViveifhnopxgjW6vJz...
  10. N-sar

1,5-2K
  11. N-sar

Arkadaşlar futbol oyunu için almayı düşünüyorum sorun çıkarmasın bana yeter çok pahalı olmadıkça problem değil önerilerinizi bekliyorum
  12. N-sar

TCL televizyon google asistan çalışmıyor

Arkadaşlar ilk zamanlar çalışıyordu sıkıntı yoktu ama şimdi yeni fark ettim google asistan düğmesine basıyorum kumandan maalesef çalışmıyor televizyonun altında ufak beyaz bir ışık var kumanda dan hangi düğmeye basarsanız basın o ışık yanıp söner bilirsiniz zaten ama google asistan tuşuna...
  13. N-sar

İnsanlar neden tahammülsüz?

bilmiyorum valla herkes numune sakarya da yaşıyorum ne kadar numune dengesiz adam varsa hepsi burda şahsen ben sokakta emanet olmadan dolaşmıyorum uyanık oluyorum dikkatlı hareket ediyorum bu kadar gerisini bilmem
  14. N-sar

İnsanlar neden tahammülsüz?

kimse kimseye güvenmiyor ki güvenin omadığı bir ortamda huzur hosgörü beklenemez bunun yanı sıra geçim derdi ekonomik siyasal sıkıntılarda işin içinde
  15. N-sar

sırtımın sol tarafı kambur

Ya onu dendim ama beceremedim tek elimle
  16. N-sar

sırtımın sol tarafı kambur

Arkadaşlar normal de duruş bozuklukları olan biriyim ama genelde dik duruyorum günlük hayat da ara ara bozulmalar oluyor eskiden daha kötü olduğu için doktara gitmiştim doktor röntgen falan da çekti baktı iki kere gittim hatta iki ayrı doktara ikiside egzersiz verdi bana ama aynaya baktığımda...
  17. N-sar

Epic Games hesabıma giriş yapamıyorum çalınmış olabilir mi?

Arkadaşlar iyi forumlar farklı yöntemler ile oturum açmayı denedim ama hangi yöntemle giriş yaparsam yapayım bu hatayı alıyorum
  18. N-sar

16-17K Televizyon öneresi

Benim smart tv de kullanacağım tek uygulama TOD TV olacak maç seyretmek için alacağım televizyonun smart tv si ve görüntü kalitesinin iyi olmasını istiyorum madem uzun ömürlü olan samsung dediniz bende attığınız samsung modeline yöneleceğim yarın zaten medıa markt a gidim em tcl in hemde samsung...
  19. N-sar

16-17K Televizyon öneresi

Hocam lisanslı film mevzusu benim için mühim değil bana görüntü kalitesi lazım attığınız LG nin fiyatı beni aşıyor biraz sizce Samsung un mu görüntü kalitesi daha iyi olur yoksa tcl in mi birde hangisini daha uzun ömürlü olur 1700592429 Vestel i kaç senedir kullanıyorsunuz hocam ömrünün uzun...
Top Bottom