Neler Yeni

16-17K Televizyon öneresi

N-sar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Ensar Demirkaya
Instagram
ensar_demirkaya
Steam
N-sar
Arkadaşlar bütçem başlıkta yazdığım gibidir hepinize iyi forumlar

N-sar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Ensar Demirkaya
Instagram
ensar_demirkaya
Steam
N-sar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

EmreDur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Emre
Hacı vestele'e uzun ömürlülük açısından sıcak bakmıyorum ya varmı başka önerebileceğin
Boyut olarak nasıl bir şey bakıyorsunuz. Diğer mesajda dendiği gibi TCL iyi markadır. Diğer markalarda çok üste çıkıyor fiyatlar.

N-sar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Ensar Demirkaya
Instagram
ensar_demirkaya
Steam
N-sar

EmreDur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Emre
50 ınç düşünüyorum
Qled olmasına dikkat edin marka olarak tercihinize kalmış tcl qled 50” 18 bine dayanmış indirim ve biraz araştırma ile bulunabilir daha uyguna. Normal led tv olarak da alabilirsiniz ben TCL 55” inch kullanıyorum renkler soluk geliyor biraz keşke qled alsaydım diyorum.

N-sar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Ensar Demirkaya
Instagram
ensar_demirkaya
Steam
N-sar
Qled olmasına dikkat edin marka olarak tercihinize kalmış tcl qled 50” 18 bine dayanmış indirim ve biraz araştırma ile bulunabilir daha uyguna. Normal led tv olarak da alabilirsiniz ben TCL 55” inch kullanıyorum renkler soluk geliyor biraz keşke qled alsaydım diyorum.

https://www.amazon.com.tr/dp/B0CFYH7TLD?tag=akakceprime-21 hocam bu modeli buldum alınır mı? sizce​

Mesaj otomatik birleştirildi:

@LynxE @onurfndkc

EmreDur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Emre

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Ahmet Hakan
Bütçe zorlanabilirse:
Bütçe maksimumsa Mediamarkt ve Vatandan gece indirimlerinde Philips PUS8057 veya PUS8805/PUS8807 serilerine bakabilirsiniz. Alternatif olarak da Samsung düşünebilirsiniz: (Samsung yazılım güncellemesi almıyor genelde. Ama uygulamaları 5-10 sene destekliyor minimum. Ömürlük cihaz.)

Kendim Vestel 55QA9700 kullanıyorum ve kendi görüntü ayarlarımla çok memmunum. Kumandasından ötürü tercih etmezdim ama bir daha alacak olsaydım. Eğer Vestele karşı düşünceniz değişirse gece indirimlerinde Vatan bilgisayar için özel üretilmiş 55Q9700TT modelini tercih edebilirsiniz. Bu model 2023 üretimi ve yeni bir kumanda ile geliyor.

Son düzenleme:

N-sar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Ensar Demirkaya
Instagram
ensar_demirkaya
Steam
N-sar
Bütçe zorlanabilirse:
Bütçe maksimumsa Mediamarkt ve Vatandan gece indirimlerinde Philips PUS8057 veya PUS8805/PUS8807 serilerine bakabilirsiniz. Alternatif olarak da Samsung düşünebilirsiniz: (Samsung yazılım güncellemesi almıyor genelde. Ama uygulamaları 5-10 sene destekliyor minimum. Ömürlük cihaz.)

TCL HDR lisanslı filmlerde çok eleştiriliyor. Yorumlardan ötürü vazgeçtim ben. Kendim Vestel 55QA9700 kullanıyorum ve kendi görüntü ayarlarımla çok memmunum. Kumandasından ötürü tercih etmezdim ama bir daha alacak olsaydım. Eğer Vestele karşı düşünceniz değişirse gece indirimlerinde Vatan bilgisayar için özel üretilmiş 55Q9700TT modelini tercih edebilirsiniz. Bu model 2023 üretimi ve yeni bir kumanda ile geliyor.
Hocam lisanslı film mevzusu benim için mühim değil bana görüntü kalitesi lazım attığınız LG nin fiyatı beni aşıyor biraz sizce Samsung un mu görüntü kalitesi daha iyi olur yoksa tcl in mi birde hangisini daha uzun ömürlü olur

Bütçe zorlanabilirse:

Kendim Vestel 55QA9700 kullanıyorum ve kendi görüntü ayarlarımla çok memmunum. Kumandasından ötürü tercih etmezdim ama bir daha alacak olsaydım. Eğer Vestele karşı düşünceniz değişirse gece indirimlerinde Vatan bilgisayar için özel üretilmiş 55Q9700TT modelini tercih edebilirsiniz. Bu model 2023 üretimi ve yeni bir kumanda ile geliyor.
Vestel i kaç senedir kullanıyorsunuz hocam ömrünün uzun olacağını bilsen alırım ama biliyorum bu tür yerli markaları 1-2 sene dayansa yat kalk dua et

Bütçe zorlanabilirse:

bu attığınız samsung model de q led yok onun yerine crystal var sanırım benim o konuda bilgim yok

Son düzenleme:

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Ahmet Hakan
Hocam lisanslı film mevzusu benim için mühim değil bana görüntü kalitesi lazım attığınız LG nin fiyatı beni aşıyor biraz sizce Samsung un mu görüntü kalitesi daha iyi olur yoksa tcl in mi birde hangisini daha uzun ömürlü olur

Vestel i kaç senedir kullanıyorsunuz hocam ömrünün uzun olacağını bilsen alırım ama biliyorum bu tür yerli markaları 1-2 sene dayansa yat kalk dua et

bu attığınız samsung model de q led yok onun yerine crystal var sanırım benim o konuda bilgim yok
TCL alırken yorumlardan birkaç yorum okuyunca vazgeçmiştim. Vazgeçme sebebimi net hatırlamıyorum. Vesteli henüz 2-3 gündür kullanıyorum :) Pek de uzun vadede sorun çıkaracak bir arkadaşa benzemiyor hayırlısı artık :) QLED ile Crystal arasında farklılık konusunu izah edemeyeceğim ama Samsung'un ömürlük bir marka olacağını temin edebilirim. Genelde sağlam ürünleri vardır. (yazılım güncelleme desteği zayıftır biraz ama uygulama desteği problem çıkarmaz.) Tabi teknolojide şans faktörünü de gözardı etmememiz gerekir.

N-sar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Ensar Demirkaya
Instagram
ensar_demirkaya
Steam
N-sar
TCL alırken yorumlardan birkaç yorum okuyunca vazgeçmiştim. Vazgeçme sebebimi net hatırlamıyorum. Vesteli henüz 2-3 gündür kullanıyorum :) Pek de uzun vadede sorun çıkaracak bir arkadaşa benzemiyor hayırlısı artık :) QLED ile Crystal arasında farklılık konusunu izah edemeyeceğim ama Samsung'un ömürlük bir marka olacağını temin edebilirim. Genelde sağlam ürünleri vardır. (yazılım güncelleme desteği zayıftır biraz ama uygulama desteği problem çıkarmaz.) Tabi teknolojide şans faktörünü de gözardı etmememiz gerekir.
Benim smart tv de kullanacağım tek uygulama TOD TV olacak maç seyretmek için alacağım televizyonun smart tv si ve görüntü kalitesinin iyi olmasını istiyorum madem uzun ömürlü olan samsung dediniz bende attığınız samsung modeline yöneleceğim yarın zaten medıa markt a gidim em tcl in hemde samsung un attığınız modelinin bi görüntü kalitelerine bakayım sonra hangisinin görüntü kalitesi daha canlı ise onu tercih edecem

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,033
Üyeler
146,617
Son üye
GTX1050
Top Bottom