Arama sonuçları: *

1. M

Playstation 4ten değişim çıkardığım Toshiba MQ01ABD050 değerlendirmek istiyorum.

Nasıl paraya çevirebilriim yada kime nereye satabilirim bilen varsa yardım edebilir mi?Ederi var mıdır? İstanbulda oturuyorum. Konuyu nereye açacağımı bilemedim özür dilerim.
  2. M

Telefonumu servise gönderdim ve formatlandı.

Hiçbir yedekleme falan yapmamıştım daha önce format öncesi dosyalara erişme imkanım var mı?
  3. M

Telefonum kırıldı nasıl yedekleyeceğim

Telefon ekranı çalışmıyor ışık vermiyor,dokunmatiği yok, data transferi modunu seçemiyorum kabloyla bağladığımda sadece şarj oluyor.Usb debugging kapalıydı nasıl gireceğim ben bu telefona?
  4. M

İmkanlarıma ve bilgi düzeyime göre bir iş?

Okula da gittiğim için evden yapabileceğim bir şey istiyorum ama teşekkürler yazın düşünürüm belki
  5. M

İmkanlarıma ve bilgi düzeyime göre bir iş?

Selam.Konuyu nereye açacağımî bilemedim.15 yaşımdayım telefonumdan başka kullanabileceğim cihazım yok ne yazık ki.B1-B2 gibi bir ingilizcem var tam emin değilim seviyesinden.Telefondan yapabileceğim bir iş var mı bildiğiniz?
  6. M

Seagate FireCuda SSHD 2TB

https://www.akakce.com/harddisk/en-ucuz-seagate-2-5-1-tb-firecuda-sshd-st1000lx015-sata-3-0-5400-rpm-hard-disk-fiyati,51441209.html Bu SSHDnin 2 tb olanı yok mu trde,500 gbde bulamadım ya da sadece stok mu tükenmiştir?
  7. M

Playstation store papara ödeme sorunu

Cüzdana para eklemeyi biliyorum fakat bu da sadece ps4ten oluyor ve ps4le aramda 1000 km var😃 son yaptigimda da boyle yapmistim ps4 olan bir int cafe bulursam yaparım ama teşekkürler
  8. M

Playstation store papara ödeme sorunu

Ps plus almaya çalışıyorum 2 gündür denedim denedim olmadı.Başka bir şey deneyeyim dedim 1 tane web sayfasından 1 tane de PS Appten 2,40 TL'ye 2 tane oyun aldım.Ve başarılı oldu yani sorun kartta falnda değil ne yapmam gerek?
  9. M

Papara Psn Sorunu Çözümü

Papara kartımla ps plus aboneliğim için ödemw yapmaya çalışıyorum fakat "bir yanlışlık oldu" yazıyor yapınca ne yapmam gerek ykın zamanda paparayla psnden alışveriş yapanlar yardım edebilir mi
  10. M

Playstation plus otomatik yenileme durdurma

Ps Plus ödememi 3 aylığa almak istiyorum ama otomatik yenilemeyi kapatmıyorum.Uygulamadan otomatik yenilemeyi kapat diyince avonelik durumunuz değişmedi diyor.Nasıl düzelteceğim bunu acaba?
  11. M

Fifa 22 defans sorunu

Fifa 22de beşiktas kariyer oynuyorum 1 ay olmadı oyunu aldığımdan beri ama bir türlü defans yapamıyorum, yapsam bile en basit anadolu takımı bile allah katında bir şut çekip gol atıyor ceza sahası dışından.Fut çok fazla girmesemde biraz oynadım hiç bunun gibi şeyler olmadı.EA'in ne kadar paragöz...
  12. M

Internet hızım 1mbps'e düşüyor

İroni yapıyorsun değil mi reis 1654442594
  13. M

Internet hızım 1mbps'e düşüyor

Max 80 mbps kadar çıkan ve öyle de olması gereken internetim bazı günlerde 1 mbpse düşüyor modemi kapatıp açınca 1 kez düzeldi ama modemden olabileceğini düşünmüyorum sebebi ne olabilir?
  14. M

Dualshock 4 right stick kayıyor

Bu joysticki düzeltmek için herşeyi yaptım ama olmuyor tamir ettirebileceğim bir yerler var mı istanbulda?
  15. M

Psn Papara ödeme sorunu

Fifa 22 için ps plus alacaktım 1 ay erkenden fakat papara ile ödeme yapamıyorum E-8210604A hata kodu çıkıyor.Destekle telefonda görüştüm ve papara gibi merkezi olmayan kartlarda genel olarak problem olduğunu söyledi.Fakat birkaç ay önce papara gibi merleziyetsiz bir kart olan ininalden...
  16. M

Ps plus alcam ailemden gizlemem gerek taktik

Eyw reis kullanıcam bunu yaş 14 btw
  17. M

Ps plus alcam ailemden gizlemem gerek taktik

Ps plus alcam haziranda yeni çıkan paketle veraber 400+oyun geldiği için,ailemde oynadığım oyunları nadirende olsa farkedebiliyor ve 400 tl gibi bir para kaç tanede olsa oyuna verilmez diye düşünüyorlar.Oynadığım farklı farklı bir sürü oyunu farkedince ne demeliyim sizce bahane olarak?
  18. M

Fifa 19 beceri hareketleri sorunu?

Ps4ümde fifa 19 oyuncu kariyeri oynuyorum 4 yıldız beceri hareketim var Birde oyuncumun aynısını ana menüden oluşturdum fakat beceri hareketleri otomatik olarak 5 geldi Antrenman sahasına girip menüden oluşturdugum oyuncuyla 4 yıldızlık bir hareket olan basit gökkuşağı hareketini...
  19. M

Telefon hoparlörü çınlıyor

Geçen Hafta aldiğım Samsung Galaxy M22 model telefon hiçbir ses ya da video açık değilken hoparlörü çınlamaya başladı kapattım açtım 5 saniye sonra tekrar başladı yeniden başlatinca düzeldi sorun ne olabilir
  20. M

Kaleci Eldiveni Bakımı ve Kurutma

Teşekkürler deneyeceğim
Top Bottom