Arama sonuçları: *

1. A

Ps5 garanti sorgulama

Ps5 aldım elimde garanti belgesi var fakat ürünün dijital olarak garantisini sorgulayabilir miyim. Sorgulama sayfasına girdiğimde seri no istiyor fakat 7 hane giydiriyor cihazdaki seri no 17 hane. Bir diğer sorum da my sony e cihazı kaydedemiyorum. Aşağıda çevrimiçi satın alma ülke ve diğer...
  2. A

Witcher 3 den bi tek ben mi keyif almadım

Belki bu tarz oyunları sevmediğin için olabilir. Vaktin olursa 1 ve 2 yi oynamanı ya da hikayesini dinlemeni öneririm. 1. oyunun grafikleri çok kötü olsa da hikayeyi anlamak adına vaktin varsa denemeni tavsiye ederim. Bir yerden sonra sarıyor.
  3. A

Fifa 23 l2 r2 çalışmıyor

ÇÖZÜM BULABİLDİN Mİ
  4. A

FİFA 23 R1 R2 L1 L2 TUŞLARI YANLIŞ KAYDOLUYOR

2 ADET SNOPY SG 401 MODEL KABLOLU GAMEPADİM VAR. KULLANDIĞIM BİR CİHAZ BOZULDUGU İÇİN DİĞER CİHAZA GEÇİŞ YAPTIM FAKAT R1 TUŞU R2 DE AKTİF L1 TUŞU L2 DE AKTİF OLUYOR. 360 CE İLE AYARLADIM FAKAT SORUNUM ÇÖZÜLMEDİ. BOZULAN İLK CİHAZDA NASIL YAPTIM BİLMİYORUM AMA SORUNSUZ OLARAK OYNUYORDUM. YARDIMCI...
  5. A

pc fifa 23 oyundan atma sorunu

fifa 23 de paket açılımı yaparken gösterimi tamamen bekledıgımde oyundan atıyor fakat hızlı bir şekilde x x basarsam atma sorunu olmuyor. Çözüm bilen var mı?
  6. A

Forza horizon 4 unutulmuş araç

bulamadıysanız halen lego speed simgesinin tam içinde hafif sağ kısımda yer alıyor
  7. A

16 gb ram im var 8 gb kullanabiliyorum

RAM SLOTLARININ YERLERİNİ DEĞİŞTİRMEYİ DENEYEBİLİRSİN 1 VE 3 - 2 VE 4 ŞEKLİNDE
  8. A

CLOUD 2 SES SORUNU ( PAD KAYNAKLI )

ARKADAŞLAR MERHABA. 2-3 YILDIR CLOUD 2 KULLANIYORUM. KULLANANLAR BİLİR KULAKLIK İÇİNDEN 1 ÇİFT SÜNGER 1 ÇİFT DERİ PAD CIKIYOR. DERİ PAD İLE KULLANDIGIM ZAMAN BİR SIKINTI YOK SESLERİ KALİTELİ ALIYORUM. FAKAT SÜNGER PADE GEÇTİĞİM ZAMAN AZIMSANAMAYACAK ŞEKİLDE SES TİZ VE İNCE AYNI ZAMANDA YETERSİZ...
  9. A

XİAOMİ EARBUDS SAĞ KULAKLIK ÇALIŞMAMA SORUNU

Arkadaşlar dün akşam saatinden itibaren normal olarak kullandıgım kulaklık sağ kulaklıktan ne ısık ne bi eşleştirme oluyor. Kutusuna takıp şarjını doldurup tekrar denedim. Fakat yine düzelmedi.İnternette araştrısım genel böyle bir sıkıntı varmış daha 2 hafta oldu alalı. Bu sorunu yaşayıp...
  10. A

XPG ADATA TÜRKİYE DİSTRİBİTÖRÜ

AMAZON ÜZERİNDEN ALDIM AMAZON BANA YETKİLİ SERVİSE BAŞVURMAMI SÖYLEDİ YETKİLİ SERVİSE DERDİMİ ANLATTIM ALDIĞINIZ YERE BAŞVURUN DEDİ
  11. A

1 saat buradayım dilediğinizi sorun cevaplayayım

TEŞEKKÜRLER <3<3
  12. A

1 saat buradayım dilediğinizi sorun cevaplayayım

XPG, ADATA BUNLARIN TÜRKİYE DİSTRİBİTÖRÜNÜ BİLİYOR MUSUN ABİ :d
  13. A

XPG ADATA TÜRKİYE DİSTRİBİTÖRÜ

BEYLER ÖNCELİKLE MERHABA. AMAZON.TR ÜZERİNDEN 2019 KASIM AYINDA XPG SSD ALDIM FAKAT BİLGİSAYARIM SON ZAMANLARDA SIK SIK MAVİ EKRAN HATASI VERİYORDU. SSD KAYNAKLI OLDUGUNU TESPİT ETTİM SSD Yİ SÖKTÜĞÜM ZAMAN SORUN DÜZELDİ ŞUAN MAVİ EKRAN HATASI ALMIYORUM FAKAT BEN BU ÜRÜNÜ GARANTİ DAHİLİNDE ONARIM...
  14. A

Mavi Ekran

sorunu çözebildin mi
  15. A

RAMDEN KAYNAKLI OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜM MAVİ EKRAN HATASI

sanırım anakart listesindeki uyumlu ramler kısmında benım ramim yok 1588343469 peki 3200 destekli olup da 3200 de neden kullanamıyoruz
  16. A

RAMDEN KAYNAKLI OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜM MAVİ EKRAN HATASI

BEYLER SİSTEMİM R5 2600X-ASUS TUF B450 PLUS GAMİNG-RX560-TRİDENTZ 3200MHZ 8*2 RAM-450 W 80+ PSU RAMLAR BIOS AYARINDA SABİT 2133MHZ OLARAK ÇALIŞIYORDU 3200E ÇEKTİM AMA 3200 E ÇEKTİKTEN SONRA ARA ARA MAVİ EKRAN ALMAYA BAŞLADIM BİLGİSAYAR ACILDIKTRAN SONRA OYUNLARA GİRDİKTEN SONRA . BİR KAÇ YERDE...
  17. A

UYKU MODUNDA IŞIK SORUNU

ASUS TUF B450 SERİSİ ANAKART KULLANIYORUM AURA SYNC İLE IŞIK AYARLARINI YAPABİLİYORUM PC Yİ UYKU MODUNA ALDIGIM ZAMAN AURA SYNC DE SHUT DOWN KISMINI OFF YAPMAMA RAĞMEN ANAKART VE SSD NİN LEDLERİ SÖNÜYOR AMA RAMLER KAPANMIYOR IŞIK YANMAYA DEVAM EDİYOR. BİR ÇÖZÜMÜ VAR MIDIR BEYLER
  18. A

Forza Horizon 4 Ayarları Sıfırlanıyor

İYİ KARANTİNALAR BEYLER. Forza Horizon 4 oyununda video ayarlarını değiştirip oyundan çıktığımda grafik tercihlerim geri eski haline geliyor. Ayarlarımı kaydetmiyor ama diğer ayarlarım olan ses, zorluk gibi ayarları kaydediyor. Çözüm var mı?
  19. A

1300 TL'ye MONİTÖR ÖNERİSİ

BEYLER İYİ AKŞAMLAR. 144 HZ 1 MS DEĞERİNDE MAKSİMUM 1300 LİRAYA KADAR CIKABİLECEĞİM TAVSİYE EDECEĞİNİZ GÜZEL MONİTÖR ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM
Top Bottom