Arama sonuçları: *

1. E

25-30bin TL bandında laptop tavsiyeleri.

Uzun süre işimi görecek üzmeyecek gaming laptop tavsiyelerinize ihtiyacım var. Üniversiteye gideceğim için masaüstünden laptopa geçeceğim.
  2. E

WIN 11 TARAYICI ÇALIŞMIYOR

Bu sorun sadece aynı internete bağlı cihazlar arasında bilgisayarımda var.Belli başlı siteler açılıyor sadece twitch,youtube gibi. Arama bile yapamıyorum internet yok hatası alıyorum. Bütün tarayıcılarda denedim hepsinde aynı (Brave, Edge, Opera Gx) Ama steam (shift + tab) tarayıcı çalışıyor...
  3. E

Enpara'dan Kredi Çekmek

Merhaba baylar,ufak miktarda kredi çekeceğim enpara üzerinden. Başvurma kısmında iş adresi yazıyor,adrese evrak vb. bir şey mi geliyor? Daha önceden enpara kredisi kullanmış kişiler varsa kredi çekme sürecini anlatabilirmi? Teşekkürler.
  4. E

Redmi 12c vs Samsung A04

Herkese merhabalar babam için telefon bakıyorum bu iki model arasında kaldım,özellikleri neredeyse aynı sizce hangisini almalıyım?
  5. E

3.5 civarı 2.el Telefon

Babam için android,tercihen 128gb ikinci el telefon onerilerinizi bekliyorum adamın işini gorsun yeterli
  6. E

Cs Go 4:3 tam ekran yapma

AMD Ekran kartım var, 4:3 iken yanda ki siyah barları nasıl kaldıracağım yardımcı olur musunuz?
  7. E

Telegram için aboenlik sistemi

Herkese merhabalar,telegram için aylık olarak ücret karşılığında özel kanal yapacağım (maalesef isim veremiyorum ama +18 değil .d ) Windows üzerinden kayıtlı abonelerimi kaydedebileceğim,bilgilerini tutabileceğim bir sistem arıyorum fikirlerinize açığım.
  8. E

İkinci El İphone 11 Pro

Temiz,çiziksiz,batarya min 90'da 11 Pro'yu (64 ve 256gb) Kaç liraya bulabilirim? Mesajlarınızı bekliyorum
  9. E

7+ Instagram gönderili hikayeye video ekleme

Merhabalar 7+ kullanıyorum,instagram'da bir gönderiyi hikayeme ekleyip altına da ek olarak galerimden bir videoyu koymak istiyorum nasıl yapacagım bilenler var mıdır?
  10. E

Android'den IOS'a rehber aktarma

androidden ios'a geçtim,rehberim kalabalık uğraşsız nasıl bunu aktarabilirim? Drivedan denedim ios dosyayı desteklemedi.
  11. E

(ACİL) Xbox series s

Haziran 2023 garantili temiz sorunsuz xbox'ı 6250'den vermek uygunmudur? Acil nakit ihtiyacından satıyorum üstelik.Adam yarın gelip alayım demiş.
  12. E

2.El IPhone 11 Pro Piyasası

Yurtiçi 2.el temiz çiziksiz tercihen 64gb 11 Pro'yu ortalama ne kadardan almalıyım piyasası nedir? Telefondan anlayan arkadaşlar varsa yardımcı olursanız çok sevinirim.Renk takıntım yoktur temiz kullanılmış olması önemli.
  13. E

2.El Razer Deathadder V2 Mini

Model değiştiğim için satmak istiyorum,geçen yıl bu zamanlarda sinerji'den almıştım 12 ay garantisi vardır diye düşünüyorum.Kaçtan bırakayım? Temiz,kutulu,faturalı.
  14. E

Sistemimin ikinci el ederi nedir?

MART 2022'DE ALINMIŞ (15 Ay Garantili) AMD RYZEN 5 5600G 3.9 GHz MSI B450M-A PRO MAX DDR4 3466 HDMI USB3.2 mATX 8GB XPG 3000MHz (x2) HIPER ZOE GAMING MID ATX KASA GAMEPOWER GP-650 14CM 80+(BRONZ) 650W PSU GAMEPOWER AIRBENDER RGB CPU SOGUTUCUSU 240GB LITE James Donkey 3D-NAND SSD EKİM 2022'DE...
  15. E

EA'de oyunlarım kendiliğinden silinmiş.

Sende de mi aynı sorun var
  16. E

EA'de oyunlarım kendiliğinden silinmiş.

Kütüphanede bana ait 10'a yakın oyun vardı,aktif bir şekilde de BF1 oynuyordum.Yine oynamak için EA simgesine tıkladım ve kütüphanemin boşaldıgını gördüm (bütün oyunlar hesaptan kalkmış).BF1 hala cihazda yüklü gözüküyor ama tıkladııgmda oyun gelmiyor,bilgisayara restart da attım ama çözülmedi,ne...
  17. E

EA Battlefield 1 Türkçe Yapma

Çalıştı teşekkür ederim
  18. E

EA Battlefield 1 Türkçe Yapma

Bilgisayarımı formatladım,tekrar indirdim ve oyun ingilizce olarak yüklendi.Oyun içerisinde dil değişebileceğim bir yerde yok,yardımcı olurmusunuz?
  19. E

Witcher 3 acılmıyor/ekran gelmiyor

Kimse yardimci olmadi ama kendi kendime cozdum.c++ dosyasini indirip kurun calisacaktir.
  20. E

Witcher 3 acılmıyor/ekran gelmiyor

Steamden indirdim,oyna tusuna bastıgımda oyun acılmıyor.Oyuna girmis gozukuyorum,tusa bastıgım gibi oyundan atıyor ekran bile gelmiyor.Oyunu silip yükledim,dosyaların bütünlüğünü doğruladım fakat yine aynı.Nasıl düzelir bu?
Top Bottom