Arama sonuçları: *

• Users: devl
  • Order by date
  1. D

Lenovo LOQ - Yarın almayı planlıyorum

https://www.pazarama.com/acer-nitro-16-an16-41-r08s-nhqlley002a1-ryzen7-7840hs-16gb-1tbssd-rtx4060-16-fullhd-freedos-tasinabilir-bilgisayar-p-741035622675?magaza=teknoraks&ref=Cimri&utm_source=Cimri&utm_medium=Cimri&utm_campaign=Cimri-fiyat-karsilastirma 10/10 bişey buldum sonunda ama...
  2. D

4000 serisinde 100 W'dan sonrası pasifmiş hocam Nitroya'da ortalama aynı fiyatı sayıp bide takviye yapmam gerekicek hocam bu mevzu birde garantisinide bozuyor diye biliyorum
  3. D

Lenovo LOQ hiç mi olmaz?
  4. D

Abi nolur şunu övün alıcam alamıyorum, acer nitro alıcam onunda uygun ürünü yok, nolur övün şu konu başındaki linki
  5. D

Nacizane linkiniz varsa alırım hocam 1 saattir nitro 16 bakıyorum attığım cihazın donanımına denk bulamadım sonradan takviyesiyle uğraşmak istemiyorum pek
  6. D

Evet az önce karşılaştırma videolarından ses + soğutma muhabbetini gördüm, bide az çok çözünürlük v.s muhabbetleri konusunda daha iyiymiş acer. Bu ay alıp konuyu kapatmak istiyorum açıkçası durdukça dert oluyor 😄 Zamlar v.s derken şu an pahalı dediğimiz fiyatların indirim olduğu zamana...
  7. D

Yanii? 😄 Sizin yorumlarınız nedir? Soğutmanın ciddi bir etkisi var mıdır?
  8. D

Hocam soğutma gözle görülür oranda çok büyük bi etkisi yoksa ben konunun başında attığım linkteki Lenovo'yu alayım diyorum donanım olarak isteyebileceğim her şeye sahip, yeni bir model ve ASUS ROG-TUF gibi veya VICTUS gibi modellerden daha iyi ve fiyat olarak benim için gayet kâfi. Acer...
  9. D

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro5-an515-58-intel-i7-12650h-16gb-1tb-ssd-rtx4060-8-gb-15-6-fhd-165hz-w11-tasinabilir-bilgisayar-nh-qm0ey-00e-pm-HBC00006L0FVY İşin garibi bu da fazla ucuz
  10. D

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-16-amd-ryzen-5-7535hs-48gb-1tb-ssd-rtx4050-6gb-165hz-16-fhd-w11h-tasinabilir-bilgisayar-nh-qkbey-003-per4-canta-nhqkbeyp368-pm-HBC00005TXYZ6 Bunu buldum ama emin olamadım ryzen 5 ve satıcısı düşündürdü
  11. D

Ürün tükenmiş hocam, takviye yapmak biraz sakat geliyor ya özellikle bu zamana kadar hep kasa cihazlarla uğraştım ilk kez kişisel laptop planlıyorum deneyimim yok yani
  12. D

Bana bi satıcı önerebilir misiniz? İtopyaya güvendiğim için oradan almak istiyordum ancak şu an net bir şey bulamadım 1tb ve ryzen işlemcili bi cihaz arıyorum eğer bildiğiniz varsa link bırakabilirseniz mütiş olur
  13. D

Ne yönden daha iyidir acaba? Bilmediğimden soruyorum bu arada
  14. D

Sizce gönderdiğim modeli neden tercih etmemeliyim?
  15. D

İtopya'nın sitesinden Lenovo LOQ almayı planlıyorum, ürünü aşağıya bırakıyorum. Sizce bir sorun görünüyor mu? Bildiğim kadarıyla ısınmasında, kasasında ve donanımında sorun olmayan bir cihaz. Çok eski bir modelde değil. İtopya güvenilir bir firma önceden kasa almıştım ve kasayla ilgili ciddi bir...
  16. D

ASUS TUF vs Lenovo LOQ?

İyi diyorsunuz hoş diyorsunuz ama arada 4bin var zaten 4bin şu an benim için güvence + zaman demek dediğiniz parçaları güvenli yerden sipariş etmek + kargosunu beklemek ve asla tecrübem olmadan montajını yapmak var. Bu yüzden alt tarafı 4 bin verip hazır cihazı alıp 4060 yerine 4050 almayı kabul...
  17. D

ASUS TUF vs Lenovo LOQ?

Hocam tasarım işleriyle uğraşıyorum ama modelleme ya da render gibi ağır işlere pek girmiyorum. Nadiren video işleri oluyor. Oyun konusundada aşırı ağır yüklü oyunları nadiren oynayacağımı düşünüyorum. Kısaca cihazı çok zorlamam ama uzun yıllarda gitmesini isterim. Bu arada sizin imzada Asus Tuf...
  18. D

ASUS TUF vs Lenovo LOQ?

Aşağıya bırakacağım modellerin ikisininde donanımları gayet uygun gibi, itopya belki biraz gözünüze uçuk gelebilir ancak amacım güvence. Çoğu siteye güvenemiyorum ne gelecek, iyi mi gelecek, servisi nasıl v.s v.s Oyun, iş v.s durumlarda kullanıyorum seyahat etme durumları için masaüstünü bırakıp...
Top Bottom