Arama sonuçları: *

1. ONURRS

Throttlestop windows 11 de çalışmıyor ?

Kanka güzel bir haberim var BİOS a girdim ordan sanallaştırmayı devre dışı bıraktım pc res attım. Şaka gibi şuan çalışmaya başladı :D :D :D :D dün de denedim ama olmamıştı + olarak dün de regeditten ve diğer yöntemlerden sanallaşırmayı kapatmıştım ama olmamıştı
  2. ONURRS

Kanka zaman ayırdığın için teşekkür ediyorum , throttle stop un bu sorunu çözeceğini sanmıyorum sorun win 11 ile ilgili
  3. ONURRS

Kanka çok fazla dosyalarım var geçiş yapmak çok mümkün durmuyor , çareler tükendi mecbur güncelleme bekleyeceğiz yoksa da performans kaybı yaşayarak devam edeceğim. Yani koca koca şirketler dev gibi bütçeleri olan şirketler bir tane uygulama çıkartıp mhz ayarı yapamıyor kanka söylenecek başka...
  4. ONURRS

Kanka onu da denedim sabah 8 den beri uğraşıyorum xtu , quick cpu , cpu parking , windows % olarak ayarlama , win 11 güç yönetimi modu ayarları her şeyi denedim kanka hiçbir şekilde istediğim gibi bir sabitleme olmuyor en iyisi throttlestop da tpl ayarını değiştirince tam olarak düşme veya...
  5. ONURRS

Kanka bende çalışmıyor ya keşke çalışsa nasıl olur bu ya vallahi beni perişan etti
  6. ONURRS

Arkadaşlar win 10 pro kullanıyordum oradan sadece tpl den işlemci mhz sini oyuna girince sabitliyordum 4 ghz ye ama win 11 pro ya geçtim throttle stop devre dışı kaldı çalışmıyor bunun bir yöntemi var mıdır ? Başka program varsa işlemci mhzsini sabitlemem için önerilere açığım
  7. ONURRS

Kompresör Bobini Değişimi

Hocam dediğim gibi şu dönemde hangi ustaya sorarsan sor 6k dan aşağı yaptırmayı zor bulursun diye düşünüyorum. Dediğin gibi saat başı 1k demiş resmen ama yapacak da bir şey yok ne ucuz ki bu da ucuz olsun kafasına geçtim ben. Ne demek hocam faydam dokunduysa ne mutlu, iyi günler diliyorum.
  8. ONURRS

Hocam geçen denk geldim opel astra H klima bobini seti 2900-3000 liraydı ustalar sana 3k işçilik yazmış demek oluyor bu tabi yaptırmakda lazım sanayi işçilik fiyatlarına alışmak lazım :D Hocam bu arada dediğim ürün komple set halinde
  9. ONURRS

Hocam kesin arıza kompresör bobini mi yani ustalar bu parça mı değişecek dedi
  10. ONURRS

Araç sattık tekrar almayı düşünüyoruz ilk fikir Hyundai Bayon

Hocam bende Honda Civic fd6 kasa var modeli düşük ama güzel araba yakıtı vs az ve saniye ye gittiğimi hatırlamıyorum , Japon arabaları bakabilirsin 1m e Civic 1.6 2018 veya 2019 bulabilirsin
  11. ONURRS

Öğrenci indiriminden alınabilecek en iyi tablet

Dostum devlet tarafından sağlanan vergi indiriminden yararlanmak için alıyorum yani 9.5k lik tablet 6k civarı almış olacağım 6 ya bırakırsan alayım
  12. ONURRS

Peki iPad 9 ile kıyaslandığında hangisi iyi oluyor ? Tabletlerden pek anlamadığım için soruyorum
  13. ONURRS

Apple daha mantıklı o zaman demi kanka
  14. ONURRS

Arkadaşlar 9.5k yi geçmeyecek bir tablet arıyorum öğrenciyim üniversitede not tutabileceğim ve ayrı olarak ekranı güzel ve net olan dizi film izlemek için tablet arıyorum yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ediyorum. Ben Huawei matepad 11.5 paper editiona baktım bundan daha iyi varsa veya...
  15. ONURRS

Mühendislik için laptop önerisi

almışken iyi olsun dedik aga yaw 1721330463 kanka her gün laptop almıyoruz sonuçta benimde ilk başlarda 30k civarıydı sonradan dedim almışken iyi bir cihaz olsun hem oyun hem okul işlerimi halletsin dedim az daha çalıştım bunu aldım
  16. ONURRS

https://www.akakce.com/oyun-bilgisayari/en-ucuz-hp-victus-16-r0009nt-7p6k6ea-i7-13700h-16-gb-512-gb-ssd-rtx4070-16-1-full-hd-notebook-fiyati,127016459.html
  17. ONURRS

Mühendislik öğrencisiyim geçen yıl hp victus 16 4070 i7 13700h lı olan modelini aldım 1 yılı aşkın süredir kullanıyorum çok memnunum hiçbir sıkıntısı olmadı hp bakabilirsin
  18. ONURRS

Windows 10 pro dan 11 e update ile geçme sağlıklı mı ?

Dostum flash ile temiz kurulum daha iyi olur dediler
  19. ONURRS

Update ile geçme sağlıklı değil demi
  20. ONURRS

Arkadaşlar hp victus 16 4070 ve i7 13700h işlemcili modele sahibim işlemci boşta rastgele ısınmalar yapıyor ve birçok sürücü uyumsuz win 11 e geçmeyi düşünüyorum. Bilgisayarda baya dosya var gitmesini istemiyorum sizce ne yapmalıyım ?
Top Bottom