Neler Yeni

Araç sattık tekrar almayı düşünüyoruz ilk fikir Hyundai Bayon

abagaji9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
kadir doğan
Merhaba arkadaşlar geçen gün 10 yıldır bizde olan dacia duster 2013 model aracımızı sattık. Tekrardan araç bakıyoruz yine rahat +5 yıl kullanmak istiyoruz. 900 k bütçemiz var max bütçe 1m hadi abartalım pazarlıkla felan 1m50bin olsun minimum çok düşük bir ihtimal 2021 güzel bi araçsa 2022 fakat asıl 2023 - max 20 bin 30 km arasında ağır hasarsız temiz araç bakıyoruz abim ille de hyundai bayon bakıyor 2023 model 1m e rahat bulunabiliyor o fiyat civarlarında alınabilcek doluluk olsun en iyi araç diyor ama ben ne kadar yorum okuduysam kiralikta olsa bulaşılmaması gereken bir araç olduğu hakkında. bütçe belli bana bir yol yordam gösterin o fiyatlara sadece opel crossland,hyundai bayon , dacia duster 1.3 tce ,egea cross,kia stonic,seat arona,ford puma,c3 aircross vs modeller var. hani abimi ikna etmeye çalışıyorum başka arabada bakalım diye ama ne yapmalıyız?

LİSTEME EKLEDİĞİM DİREÇ ARAÇLAR

TOYOTA COROLLA 2020+ 1.6

HONDA CİTY
HONDA CİVİC
SKODA OCTAVİA
SKODA SUPERB
TOYOTA COROLLA HİBRİD
DUSTER 1.3TCE
CİTROEN C3 "2024 SIFIR" ÇOK ÖNERİLMİYOR FİKİR BELİRTİRSENİZ SEVİNİRİM

Son düzenleme:

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hyundai Kona N line 1.6 T gdi motor alabilirsiniz.
Gidipte düşük motorlu turbosuz Bayon filan almayın .

abagaji9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
kadir doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ONURRS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
ONUR
Merhaba arkadaşlar geçen gün 10 yıldır bizde olan dacia duster 2013 model aracımızı sattık. Tekrardan araç bakıyoruz yine rahat +5 yıl kullanmak istiyoruz. 900 k bütçemiz var max bütçe 1m hadi abartalım pazarlıkla felan 1m50bin olsun minimum çok düşük bir ihtimal 2021 güzel bi araçsa 2022 fakat asıl 2023 - max 20 bin 30 km arasında ağır hasarsız temiz araç bakıyoruz abim ille de hyundai bayon bakıyor 2023 model 1m e rahat bulunabiliyor o fiyat civarlarında alınabilcek doluluk olsun en iyi araç diyor ama ben ne kadar yorum okuduysam kiralikta olsa bulaşılmaması gereken bir araç olduğu hakkında. bütçe belli bana bir yol yordam gösterin o fiyatlara sadece opel crossland,hyundai bayon , dacia duster 1.3 tce ,egea cross,kia stonic,seat arona,ford puma,c3 aircross vs modeller var. hani abimi ikna etmeye çalışıyorum başka arabada bakalım diye ama ne yapmalıyız?
Hocam bende Honda Civic fd6 kasa var modeli düşük ama güzel araba yakıtı vs az ve saniye ye gittiğimi hatırlamıyorum , Japon arabaları bakabilirsin 1m e Civic 1.6 2018 veya 2019 bulabilirsin

Mr8ilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,658
İsim
Yavuz
Kesinlikle civic bakabilirsin çok memnundum vardı bende. Bide biraz üste koyabilirsen MG HS var suv çok dolu bi araç o da.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Skoda Octavia'da bakılabilir. 2018-19 birazda dolu paket bakarsınız mis gibi olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kesinlikle civic bakabilirsin çok memnundum vardı bende. Bide biraz üste koyabilirsen MG HS var suv çok dolu bi araç o da.
Civic haricinde Skoda Octavia'da SuperB'de bakılabilir bu üçü zaten taş gibi araçlar.

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,959
İsim
Hacı
Corolla HİBRİT al 1-1.1m bütçe varsa sıfıra yakın 2022 veya 2023 alırsın.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,042
İsim
uwu
2. Nesil dusterler konfor olarak çok daha iyi 2022/23 (23 ü öneririm göğüs ve ön panjur/far değişti)1.3 tce duster alın deli dehşet gidiyor geçen sene sürdüm rampa fln demiyor çıkıyor bide otomatik ama 8 lt yakıyor çok bide buna tüp taktırsan pahalı olan oda 35/40k

abagaji9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
kadir doğan
-
hs imkansız hocam bütçe asla yetişmez diğerleri listeye aldım kıyaslama yapıcağız en kısa sürede

hangi kasalar sorunsuzdur

Mr8ilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,658
İsim
Yavuz
Skoda Octavia'da bakılabilir. 2018-19 birazda dolu paket bakarsınız mis gibi olur

Civic haricinde Skoda Octavia'da SuperB'de bakılabilir bu üçü zaten taş gibi araçlar.
Temiz superb bulamaz kolay kolay. O fiyatlara.

2.elden haberin yok kardeş boş yorum yapma.

-

hs imkansız hocam bütçe asla yetişmez diğerleri listeye aldım kıyaslama yapıcağız en kısa sürede

hangi kasalar sorunsuzdur
2.el hocam bak anlarsın. Fc5 kullanıyodum zevkli bir araçtı.

Top Bottom