Arama sonuçları: *

1. -Akın Taşkan-

Eyüp Sabri Tuncer Ürünleri Avrupada Toplatılıyor.

Hak veriyorum ama o deyimin anlamı farklıydı sanki :D
  2. -Akın Taşkan-

2026 Yılında Yeni Alfabeye Geçiyoruz!

Türkiye Türkçesi için konuşacak olursam, Kazak şivesindeki 1 harf hariç diğerleri bizim dilimzde de var olan ama yazıda gösterilmeyen seslerdi. Özellikle ng sesinin eklenmiş olması çok mutlu etti. Ben şimdiden kullanmaya başlayacağım. 1726077873 Ayrıca anlayamayanlar olmuş, kiril alfabesi değil...
  3. -Akın Taşkan-

Çözüldü✓ Tesekkurler! 8 + 8 GB RAM daha iyiymis. :)

Aynı hızda olmalo takılan RAM'ler ama yine de bazen sıkıntı çıkabiliyor, en iyisi RAM'in aynısından alıp takmak.
  4. -Akın Taşkan-

Taşınabilir Belleği 2'ye bölebilir miyim?

16 GB belleğim var. 2'ye bölüp bir kısmını kurulum, diğer kısmını normal bellek olarak kullanmak istiyorum. Mümkün mü? 1724881626 Aslında bölebileceğimi biliyorum ama bölmemin bir sıkıntı oluyturup oluyturmayacağını merak ediyorum.
  5. -Akın Taşkan-

R5 5600 + RTX 4060 26300 TL Alınır mı?

Görmedim. Şu an daha iyi bir sistem biliyor musun?
  6. -Akın Taşkan-

R5 5600 + RTX 4060 26300 TL Alınır mı?

https://www.gaming.gen.tr/urun/319915/blade-4060-amd-ryzen-5-5500-mpk-asus-dual-geforce-rtx-4060-oc-8gb-white-16gb-ram-512gb-m-2-ssd-sistem-tavsiyesi/#reviews Fiyatı nasıl? İşlemciyi 5600 yapıp alacağım.
  7. -Akın Taşkan-

Lenovo ideapad Gaming 3 rtx 3050 alınır mı

https://www.trendyol.com/lenovo/ideapad-gaming-3-82sb00kptx-ryzen5-7535hs-16gb-512ssd-rtx3050-15-6-fullhd-freedos-tasinabili-p-836378546 Bunu buldum ne dersiniz?
  8. -Akın Taşkan-

HAZIR TOPLAMA KASA KAZIK mı?

Soğutucuyu gereksiz gördüm.
  9. -Akın Taşkan-

Üniversite tanıtım mesajları

benim liste komple türkcell ananı
  10. -Akın Taşkan-

BİLGİSAYARIM SATIYORUM. SİZCE KAÇ TL OLMALI?

Hocam termal macunları yenileyin satmadan önce sonra çok küfrederler temiz sistem dediniz diye.
  11. -Akın Taşkan-

Valorant Hesabı Yüzünden Adıma Dava Açılacak

Sicil öyle bir şey değil, icra sicile işlemez. Ha, adliyeler bellli sorgulamalar tüm hukuki geçmişinizi görebileceği için orada görünür. Lakin özel bir şirketin, yabancı bir ülkenin üniversitesinin bunu bilmesine imkân yok.
  12. -Akın Taşkan-

Hocam istiyorsan bu işlerden, nitelikli dolandırıclık ve sanal dolandırıcılık, anlayan bir avukattan bir kaç yüz liraya danışmanlık al. Ama ben kendi bilgimi söyleyeyim. İtemsatış'ın dava açtığını görmedim ama gamermarkt bu durumlarda icra dosyası açıyordu. Bu dosya da herkesin açabileceği bir...
  13. -Akın Taşkan-

Hesap artık senin değil ki? Hesabı satmışsın, paranı almışsın. Hesabı geri mi almak istiyorsun?
  14. -Akın Taşkan-

Kanka verme paranı geri sakın. Hesabın güncel e-postasını, şifresini at adama yeter. 1721777035 Kabul ettiğin sözleşmeye uyarınca evine icra davası gelebilir. Bu önemli bir problem değil. Reddedersin bir şey olmaz. Bu sitelerin genel işleyişi bu zaten. Çocuk kitleleri üzerinden legal dolandırıcılık.
  15. -Akın Taşkan-

Hesabı geri iade edin parayı vermenize gerek yok. Site size dava açacağını söyleyebilir. Ama aslında hiç bir şey yapamazlar. Çeşitli yasal dolandırıcılıklar deneyebilirler, bunları araştırın. Hukuki olarak hesap alım- satımı bir ticaret yöntemi değil ve zaten hesap satışı da riot'un yasakladığı...
  16. -Akın Taşkan-

Yüksek Puanlı Anadolu Lisesimi Yoksa Düşük Puanlı Yatılı Fen Lisesi mi?

Fen lisesi mezunu olarak söylüyorum GİTME. Gitme, gerçekten gitme. Ortaokuldayken matematiğe bayılan kendini sayısalcı zanneden bir tiptim, rehber hocalarım da sağ olsun gram yardımcı olmadılar fen lisesi yazdım. Hayatım kaydı. YKS yeni çıktım sözel ve eşit ağırlık yaptım. Fen çözmedim bile...
  17. -Akın Taşkan-

Ucuz ve Seyyar Dizüstü Önerisi

Küçük indie oyunlar oynatabilecek, aslen taşınabilirliği ve pil ömrüyle beni tatmin etmesini beklediğim bir dizüstüne ihtiyacım var. Zaten bir masaüstüm var oyun oynatabilecek. O yüzden oyunlarla derdim yok. Teşekkür ederim.
  18. -Akın Taşkan-

CSGO 2 VAC BANlı mıyım ?

Benim bildiğim 10 yıl sonra profilden kalkıyor sadece banın gizleniyor yani.
  19. -Akın Taşkan-

Evde meyve suyu ile yapabileceğiniz en basit şarap tarifi

Arkadaşlar fermantasyo sırasında havalandırmada sorun yaşarsanız ,ki amatörsünüz ve gerekli ekipmanlarınız yok çok olası, dümdüz sıçarsınız. Etil değil metil alkol çıkar ve zehirlenirsiniz. Ölüm çok kolay olur.
Top Bottom