Arama sonuçları: *

1. Whitshu

Windows kurduktan hemen sonra ne yapmalıyım?

Windows güncellemelreini kontrol edin. Ekran kartı, chipset, ses ve internet sürücülerinizin güncel olduğundan emin olun sonra istediğinizi yapabilirsiniz.
  2. Whitshu

Ağırlık çalışırken sakatlanmış olabilir miyim

Hocam niye linç yiyesiniz böyle düşünebilirsiniz. Ben şahsen riskleri göze alarak kavgada işe yarasın diye yapmıyorum :). Fizikel görünüş için yapıyorum bunu yaparken sağlığımı da koruyorum.
  3. Whitshu

Ağırlık çalışırken sakatlanmış olabilir miyim

Hocam bir doktora kesin olarak danışmanızı öneririm. Geçici çözüm olarak Bengay yada Voltaren krem kullanabilirsiniz ve ağrıyan bölge için antrenmanı pas geçin.
  4. Whitshu

Çözüldü✓ Anakart overclock destekliyor mu?

Overclok un riskli bir işlem olduğunu bilerek yapabilirsiniz. Ama ben bu sistem için önermezdim serin ve sakin çalışması bence daha iyi.
  5. Whitshu

Çözüldü✓ Anakart overclock destekliyor mu?

Turbo frekansı 4.40 ghz bence hali hazırda güçlü bir sistem ekstra yormaya gerek yok.
  6. Whitshu

Çözüldü✓ Valorant Oynarken Mönitorde Bişey Olduı

reddit de bir kullanıcı böyle çözmüş. Bir de oyundayken (shift+") birin solundaki tuşa basarak arayüzü açıp kapamayı deneyin
  7. Whitshu

Discord arayüzünü ayarlarından kapatıp açıp deneyebilir misiniz kayboluyor mu diye.
  8. Whitshu

discord kullanıyor musunuz?
  9. Whitshu

Hocam nvidia reflex indicator ü herhalde onu kaptmanız lazım
  10. Whitshu

Hocam nereye bakmamız lazım ekran görüntüsünde?
  11. Whitshu

yüksek ram yüksek mhz

Hocam maximum 2666 mhz destekliyor işlemciniz. Intel® Core™ i7-9700F Processor
  12. Whitshu

Citrulline malate kullanımı

Yapmaz hocam Citruline ve beta alenin tarzı ürünleri sıcaktan koruyun yapış yapış ve topak olur yoksa.
  13. Whitshu

https://www.vitaminler.com/ Ben buradan alıyorum. Ama daha f/p bulduğunuz bir yerden alabilirsiniz.
  14. Whitshu

Sağlık bakanlığı koyuyor o sınırları markalar kendi kafalarına göre ayarlıyamıyorlar.
  15. Whitshu

ikiside aynı şey aslında citruline malatın içinde ekstra olarak malat var sadece
  16. Whitshu

Evet yeterli olur. Ama ayrı ayrı alıp kendiniz de yapabilirsiniz ucuza gelir.
  17. Whitshu

Evet sağlık bakanlığı 1gr önerdiği için 1gr dan fazla yazamıyorlar. Günlük 5-6 gr sitrülin iyidir spor yapan biri için.
  18. Whitshu

Bende kendim 7gr citruline malat, 2gr beta alenin ve 200mg kafein, 5gr kreatin karıştırıp içiyorum tavsiye ederim. 1724152618 5gr atmak için 5 ölçek yeterli.
  19. Whitshu

Hocam 4-5 gr daha ekliyebilirsiniz.
  20. Whitshu

Cyberpunk 2077 DLC ücretsiz nasıl oynarım

CreamInstaller: Automatic DLC Unlocker Installer & Configuration Generator Hocam ben bu programı offline oyunlar için kullanıyordum cyberpunkda çalışıyor mu bilmiyorum ama internetten araştırarak bulabilirsiniz programın nasıl kullanıldığını.
Top Bottom