Neler Yeni

Citrulline malate kullanımı

GlHarry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Erdem BELER
dozajını bilmediğimden direk smash pro aldım peki meraktan soruyorum citrulline malat neden prelerin içine katmıyolar önreğin smash proda yok l sitrulin diye bir şey var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Haklısınız el ile yapmak hem kar artırcam diye verimden kısan hazır preleri almaktan kat kat iyidir oladar bilgili olmadığım için ben smash aldım direkt
kankam, pahalı bir hammadde de ondan dolayı. piyasadaki çoğu firma özellikli hiqi, kar marjını çok yüksek tutuyor. Yeni başlayan insanlar bu şirketlerin tuzağına düşüp satın alıyorlar, ben kızmıyorum sizlere ama ileride anlarsınız aslında ne kadar çok scam olduklarını. Ürün içi bomboş ama karı çok yüksek

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Alper Kaplan
kankam, pahalı bir hammadde de ondan dolayı. piyasadaki çoğu firma özellikli hiqi, kar marjını çok yüksek tutuyor. Yeni başlayan insanlar bu şirketlerin tuzağına düşüp satın alıyorlar, ben kızmıyorum sizlere ama ileride anlarsınız aslında ne kadar çok scam olduklarını. Ürün içi bomboş ama karı çok yüksek
Cok haklısınız hiq da beta alenin 300 tl ye arjinin 400 tl ye citrullinede 450 tl ye satılıyor hepsini toplam fiyatı 1100 tl falan her biri 300 gr çok daha etkili ve daha uzun gider bence bu üçünü ayrı ayrı almak daha mantıklı ama taurin kafein onları bereden alıyorsunuz

Whitshu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ege Ağaoğlu
Cok haklısınız hiq da beta alenin 300 tl ye arjinin 400 tl ye citrullinede 450 tl ye satılıyor hepsini toplam fiyatı 1100 tl falan her biri 300 gr çok daha etkili ve daha uzun gider bence bu üçünü ayrı ayrı almak daha mantıklı ama taurin kafein onları bereden alıyorsunuz
https://www.vitaminler.com/

Ben buradan alıyorum. Ama daha f/p bulduğunuz bir yerden alabilirsiniz.

GlHarry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Erdem BELER
kafein+beta alanın olarak satılıyor çoğu yerde, marka vermeye gerek yok bence ama protein tozu almıyor iseniz eğer, nereden alırsanız alın hammaddelerin bir önemi yok(gidip de trendyoldaki pazarlardan almayın içine nişasta koyuyorlar dflgjhjsghl). Ha çinde üretilen bir kreatin ha almanyada üretilen kreatin. Hayatımda belki 10u, 15i geçik farklı marka kullandım en iyilerinden en bilinmeyenlerine kadar. şu ana kadar en iyisi diyebileceğim marka Rule1 markasıydı. İsmini veriyorum çünkü türkiyede yok, yurt dışında yaşarken kullanıyordum.

Smash ile citrulline malatı bir arada kullanmak daha verimli olur değilmi sadece smashe göre ve yan etkisi olmaz değilmi
yan etki olmaz, citrülin biraz ekşi tadı var bi de çok nem çeker, ona göre dikkatli ol.

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Alper Kaplan
kafein+beta alanın olarak satılıyor çoğu yerde, marka vermeye gerek yok bence ama protein tozu almıyor iseniz eğer, nereden alırsanız alın hammaddelerin bir önemi yok(gidip de trendyoldaki pazarlardan almayın içine nişasta koyuyorlar dflgjhjsghl). Ha çinde üretilen bir kreatin ha almanyada üretilen kreatin. Hayatımda belki 10u, 15i geçik farklı marka kullandım en iyilerinden en bilinmeyenlerine kadar. şu ana kadar en iyisi diyebileceğim marka Rule1 markasıydı. İsmini veriyorum çünkü türkiyede yok, yurt dışında yaşarken kullanıyordum.
Anladım hocam peki smash + citrulline malat yan etki yapmaz değil mi

yan etki olmaz, citrülin biraz ekşi tadı var bi de çok nem çeker, ona göre dikkatli ol.
Ne yapmalıyım ağzını kapalı tutuyorum zaten pre ile birlikte içeğim araya karışır herhalde

GlHarry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Erdem BELER
Anladım hocam peki smash + citrulline malat yan etki yapmaz değil mi

Ne yapmalıyım ağzını kapalı tutuyorum zaten pre ile birlikte içeğim araya karışır herhalde
preyi kuru mu içiyorsun yoksa suyla karıştırarak mı? preden 1 ölçeği shakere koy kanka, üstüne de bir ölçek sitrülin koy, karıştır sorun olmaz.

Whitshu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ege Ağaoğlu

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Alper Kaplan
preyi kuru mu içiyorsun yoksa suyla karıştırarak mı? preden 1 ölçeği shakere koy kanka, üstüne de bir ölçek sitrülin koy, karıştır sorun olmaz.
1 ölçeği 1 gram ama hocam az olmazmı sitrülinin su ile içiyorum preyi

Yapmaz hocam

Citruline ve beta alenin tarzı ürünleri sıcaktan koruyun yapış yapış ve topak olur yoksa.
Dolabıma koyuyorum malesef yer yok öyle sıcak yerde yaşıyorum birde yapacak bir şey yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,550
Üyeler
155,586
Son üye
ekko01
Top Bottom