Arama sonuçları: *

1. ogzby35

F/P m.2 SSD önerisi söyler misiniz?

bütçem 2k max. anakart msı b550m pro vdh wifi
  2. ogzby35

F/P m.2 SSD önerisi söyler misiniz?

M2 SSD alicam.Ama nasıl bir SSD almam lazım bilmiyorum.F/P olursa sevinirim önerilerinizi tecrübelerizi paylaşırsanız iyi olur.
  3. ogzby35

Windows 11 tam sürüm nasıl yaparım?

hallettim teşekkür ederim lisans key aldım.
  4. ogzby35

Windows 11 tam sürüm nasıl yaparım?

Merhabalar.Windows 11 yaptım bilgisayarimi ama orjinal olmadığı için tema vs. Gibi özelliklerini değiştiremiyorum.Cmd den bir kaç şey yaptım sağ altta ki etkinleştirin yazısi gitti ama hala aynı. Yardımcı olur musunuz?
  5. ogzby35

Yeni bilgisayar kapanıp açılınca bu ekran geliyor ne yapabilirim?

Windowsla alakası yok Windows kurulu zaten neden böyle bir hata veriyor ?
  6. ogzby35

Yeni bilgisayar kapanıp açılınca bu ekran geliyor ne yapabilirim?

Merhaba herkese iyi forumlar öncelikle.Yeni bilgisayar aldım ve parçaları topladım açtım bilgisayari bu ekran geldi bende f1 e basıp bios'a girdim sonra bir şeyler yükledi kapandı bilgisayar açıldı.Bilgisayari kapatıp bir daha açtığımda aynı ekran geldi.Sorun nedir acaba yardımcı olur musunuz?
  7. ogzby35

Ram MHz arttırma sorunu

Profil 1 e alıp kaydedip çıkıyorum
  8. ogzby35

Ram MHz arttırma sorunu

Öncelikle iyi forumlar.A320m-f anakartim var 16 GB 3200 MHz ram kullanıyorum bios'a girip MHz değerlerini 3200 e çektigim zaman PC acilmiyor yardımcı olur musunuz?
  9. ogzby35

Çözüldü✓ Ryzen 5 5600 ü A320M-F e takarsam ne gibi sıkıntılar olur?

Bios güncellemesi yaptım ama bir kaç yerde fazla dayanmaz yada anakart çok kötü işlemciye yazık benzeri yorumlar okudum doğruluk payı nedir acaba Çok teşekkür ederim artık sırayla alicaz :D
  10. ogzby35

Bios güncellemesi yaptım ama bir kaç yerde fazla dayanmaz yada anakart çok kötü işlemciye yazık benzeri yorumlar okudum doğruluk payı nedir acaba?
  11. ogzby35

Ryzen 5 5600 almayı düşünüyorum ama A320M-F anakartim var.Her hangi bir sorunla karşılaşabilir miyim ileride ? Yada onerdiginiz bir anakart var mı?
Top Bottom