Arama sonuçları: *

1. D

Butcem 30K F/P sistem onerisi rica ediyorum

Şöyle bir şey buldum hocam https://www.vatanbilgisayar.com/exper-xera-xc136-intel-core-i5-13400f-2-5-ghz-16-gb-512-gb-ssd-8-gb-nvidia-rtx4060-freedos.html
  2. D

1000 TL Bütçe Klavye Önerisi

699 tl'ye şöyle bir klavye ve yanında mouse bula bildim. https://www.vatanbilgisayar.com/inca-ikg-448-rainbow-efect-mekanik-hisli-gaming-klavye-mouse-set.html
  3. D

Düşük sistemde oynaya bileceğim oyunlar önerir misiniz?

Oyun türü fark etmez düşük bir sistemde oynaya bileceğim ve vakit geçire bileceğim oyunlar önerir misiniz??
  4. D

Ekran kartı bozuldumu

Önceden fanlarında sıkıntı varmıydı.
  5. D

Bilgisayara Format Attıktan sonra USB'den Bazı Dosyalarım Silindi.

Biliyorum. Zaten her şeyi bir klasöre yedeklemiştim. Rufus iso dosyasını usb ye yazdırdıktan sonra klasörü usb'nin içine attım. Ek olarak birkaç dosya daha yedekledim ama tam olarak hatırlamıyorum ya birkaç dosyayı sildim yada format aşamasında kendisi silindi.
  6. D

casper kart okuyucu hangi girişe takmalıyım

Tam olarak bilmiyorum com girişine takmayı dene olacakmı
  7. D

Valorant'tan 4 aylık HWİD Ban Yedim Haksız Yere.

Nasıl açtırdınız? Lütfen yardımcı olurmusunuz.
  8. D

Bilgisayara Format Attıktan sonra USB'den Bazı Dosyalarım Silindi.

Nasıl geri kurtara bilirim silinen dosyayı?
  9. D

Raw accel veya cross için bir şey kullanmadım. Sadece bilgisayarda crackli oyunlar ve uygulamalar vardı. Virus'te yoktu ama nedense vanguard ban attı.
  10. D

Vanguard'ın sürekli virus veya crackli uyguylamaları hile olarak sayması üzücü. Bende tam onun yüzünden ban yedim.
  11. D

2024 yılında hangi Windows işletim sistemini önerirsiniz?

Windows 8.1 yükleye bilirim ancak bilgisayarımın driverleri ona olacakmı bilmiyorum. Hemde bazı uygulamaların oyunların desteği yok. Ancak hızlı olduğundan kullana bilirim teşekkürler. Sizce Driver Booster driverleri windows 8.1'de kura bilirmi? 1722171199 Bencede Windows 7 en iyisi. Ancak...
  12. D

Monitorum durduk yere ekrani gitti

Prizi takılımı
  13. D

Selamlar. Bir gün bilgisayarımla uğraşırken arkada Riot Client açıktı. Benim bilgisayarımdada bolca crackli oyun ve uygulama bulunur. Sonra Riot Cliente bir girdim gördümki Valorant'tan ban yemişim. Durumu bende anlamadım gittim bir bilet gönderdim. Her şeyi düzgün ve detaylı şekilde anlattım...
  14. D

2024 yılında hangi Windows işletim sistemini önerirsiniz?

Bende windows 11 yüklemiştim ama performansı düşüktü.
  15. D

Benim bir bozuk monitörüm var acaba bunu ne kadara satabilirim

Bozuksa veya çalışmıyorsa çok pahalıya satamazsın. Tam olarak ne kadara satacağını bilemem. Kişiden kişiye değişir.
Top Bottom