Neler Yeni

Bilgisayara Format Attıktan sonra USB'den Bazı Dosyalarım Silindi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
saasda321
Bu gün bilgisayarıma format attım. Format atmadan önce dosyalarımı USB'ye yedeklemiştim. Ancak formattan sonra USB deki bazı dosyalar silindi ne yapa bilirim? kurtarmak mümkümmüdür? lütfen yardım edin en önemli dosyalarımdan biri silindi hemde. Belkide yedeklerken yanlışlıkla dosyayı sildim bilmiyorum. Ancak kurtarmak mümkümse yazın lütfen. Mesajlarınızı yazın beklemedeyim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
saasda321
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu gün bilgisayarıma format attım. Format atmadan önce dosyalarımı USB'ye yedeklemiştim. Ancak formattan sonra USB deki bazı dosyalar silindi ne yapa bilirim? kurtarmak mümkümmüdür? lütfen yardım edin en önemli dosyalarımdan biri silindi hemde. Belkide yedeklerken yanlışlıkla dosyayı sildim bilmiyorum. Ancak kurtarmak mümkümse yazın lütfen. Mesajlarınızı yazın beklemedeyim.
Nasıl geri kurtara bilirim silinen dosyayı?

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
384
İsim
chade
format usb si oluştururken içindeki her şey silinir. usb yi hazırladıktan sonra dosyalarınızı atsaydınız silinmezdi. kurulum yaparken uyarıyor zaten. dikkat etseydiniz keşke

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
saasda321
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
format usb si oluştururken içindeki her şey silinir. usb yi hazırladıktan sonra dosyalarınızı atsaydınız silinmezdi. kurulum yaparken uyarıyor zaten. dikkat etseydiniz keşke
Biliyorum. Zaten her şeyi bir klasöre yedeklemiştim. Rufus iso dosyasını usb ye yazdırdıktan sonra klasörü usb'nin içine attım. Ek olarak birkaç dosya daha yedekledim ama tam olarak hatırlamıyorum ya birkaç dosyayı sildim yada format aşamasında kendisi silindi.

Top Bottom