Arama sonuçları: *

1. Erdem Acar

Sizce alınır mı danışmak istedim

leptop kullanman zorunlu ise düşünülebilir
  2. Erdem Acar

Ekran kartımı satmak için uygun bir zaman mı

Elimde Gigabyte 1660 Super Gaming modeli var (3 fanlı) ,satarsam kaça satmalıyım. Sonrasında RX6600 gibi ekran kartlarını da indirimler tekrardan almak istiyorum, bunu da göz önünde bulundurun. Profesyonel bisikletçi olacağım, onun için ekstra çıkartmak istiyorum. sizin düşünceleriniz nelerdir?
  3. Erdem Acar

NVİDİA ölçeklendirme ayarı kilidi/engeli

Slm... Geforce Experience üzerinden driverlarımın güncel olmasına rağmen ölçeklendirme ayarını hiçbir şekilde yapamadım :d Denediklerim 1-Çönürlüklük değişikikliği ile kilidi açık olanı bulmak. 2-Driverların güncel olmasını siteden de denetlemek.
  4. Erdem Acar

Control grafik bozulması

Epic Games Control'ü ücretsiz yaptığında aldım. sistemimde yeterli ama şöyle bir sorun var ben başka bir tarafa gidince grafikler pubg mobile dönüyor ama ESC yaptıktan sonra düzeliyor bunu önlemenin bir yolu varmı. 1631647951 Sistem 1660S R5 3600 4.2Ghz 16gb 3600mhz ram.
  5. Erdem Acar

400 TL'ye kadar klavye önerisi

razerde sonradan soyulma yapabiliyormuş o takıldı şimdi kafama
  6. Erdem Acar

400 TL'ye kadar klavye önerisi

mekanik olsun olmasın farketmez ama kronik sorunlu ve gamepower klavye olmasın almayı düşündüklerim 1- https://moleculepc.com/urun/keytekrazcyn0sa0/ 2- https://www.hepsiburada.com/rampage-kb-r62-classy-rgb-aydinlatmali-makrolu-bileklik-destekli-oyuncu-klavyesi-p-HBCV000005Q0Y9 çok arada...
  7. Erdem Acar

Xbox 9.nesil gamepad için şarjlı pil

evde kablo var type-c ama kablosuz oynamak daha rahat bunun için bluetooth 5.0 adaptörde aldım
  8. Erdem Acar

boş yere ekstra 7 tl verdin desene xD
  9. Erdem Acar

ben aslında aynı pili önceden 42.90a hepsiburadadan aldım ama 1.2v düşük kalır diye iade ettim birde kutuyu açarsam iadede edemeyecektim o yüzden iade ettim ama türkiyede 1.5v lr6 şarjlı pil yok. İşşalllah kol çalışmamazlık yapmaz.aslında dün uyduruk pil kullandım çalıştı...
  10. Erdem Acar

şimdi duracellin 2500mah pillerinden sipariş ettim hadi hayırlısı sıkıntı yaşamayız işşallah.
  11. Erdem Acar

B450M S2H driver'ı indirip kasanın rgb ışıklarını kontrol etmek istiyorum

bendede aynı anakart var en güncel biosta ama hiç öyle kontrol etmeyi denemedim youtubeda videoları vardır belki bende kumanda + kasada düğme var
  12. Erdem Acar

şarj cihazım var bana pil gerekiyor 9.nesil gamepadlar lr6 pil istiyor Pil : https://www.amazon.com.tr/dp/B07BFCZ5SW/?cstrackid=41295353-9ed5-4f7c-ae51-d62de40cbfee alsam sıkıntı yaşarmıyım sorum o yoksa bunu alıp geçeceğim
  13. Erdem Acar

9.Nesil gamepadim var ve kutunun içinden çıkan pillerde bitti bitecek internetten lr6 (1.5v) pil bakıyorum ama o pillerin şarjlıları yok hr6 (1.2v) şarjlı pil alsam kolda sıkıntı çıkarırmı? Benim bildiğim kol için lr6 pil gerekiyor.
  14. Erdem Acar

Yardım 75 hz 1300 tl bütçeyle monitör önerisi acil yardım

Asus monitörü ben kullanıyorum memnunum fakat dedikleri gibi 144hz alırsan daha iyi olur birde bende lg marka 75hz 1ms 21.5inc monitör de var büyüklüğe takmıyacak isen alabilirsin
  15. Erdem Acar

Sistemim LOL de kasar mı?

Fark başta göze hiç çarpmıyor ama 1hafta veya daha uzun süre sadece 144hz ekrana bakarsan 60hz çok kasıyormuş izlemine uyandırıyor
  16. Erdem Acar

Sistemim LOL de kasar mı?

dediğin biraz yanlış doğrusu şu 20fps = 60hertz Düşük fps +200 = 60hertz gereksiz fps 144fps =144hertz ideal fps kısacası önemli olan monitörün hertz değeri ile bilgisayarın fps değeri eşitmi. ama düşük fpsde pek bişey anlaşılmıyor
  17. Erdem Acar

Xbox 9.nesil kol alacağım ama ithalatçı garantili ürün sorun yaşarmıyım

Merhaba bu kolu almak istiyorum ama ürün ithalatçı garantili sorun yaşarmıyım. ama yine ürün microsoft garantili olması kafamdaki soruları azaltıyor https://urun.n11.com/series-x-s-aksesuar/xbox-one-x-s-series-9nesil-carbon-black-controller-kablosuz-P466817810
  18. Erdem Acar

Daha ne yapmalıyım??

Bende güzel anadolu liseleri tutturdum aam puan ile alan meslek lisesini tercih ettim. başta tercih sebebimedebiyat türkçe gibi derslerden bıkmam oldu. ama bilişim bölümünü seviyorum istediğim bölüm olması iyi oldu :D
  19. Erdem Acar

Daha ne yapmalıyım??

Burası türkiye her şey olabiliyor bende lgs sınavına çok çalıştım 341 puan aldım ama ailem bunu pek dert etmedi ama bazı aileler çok takıyor oğlum işsiz kalıcak diye. Bu kadar takan aileleri anlamıyorum.
  20. Erdem Acar

Gamepad için öneri ???

Assetto Corsa / Forza Horizon 4 için gamepad almayı düşünüyorum. önceden xbox 360dan gta4ü bitirdim bana rahat geldi (sattım konsolu) gamepad için yine xbox 360 kolu mu almalıyım yoksa playstation düzeni olan f310 gibi kollar almalım. Basıldığı gibi %100 algılayan kollar istemiyorum.
Top Bottom