Neler Yeni

Daha ne yapmalıyım??

hihihiha

80+ Bronze
Dun lgs ye girdim 2 senedir calisiyorum gecemi gunduzume kattigim oluyor fakat emegimin sonucunu alamadım. Annemler çok sinirlendi bana.Babam PC almıştı iptal etti kargoyu.Artık bi amacim yok su dunyada tek beni mutlu eden sey evcil hayvanim onun disinda hersey berbat ne yapmaliyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Erdem Acar
Burası türkiye her şey olabiliyor bende lgs sınavına çok çalıştım 341 puan aldım ama ailem bunu pek dert etmedi ama bazı aileler çok takıyor oğlum işsiz kalıcak diye. Bu kadar takan aileleri anlamıyorum.

hihihiha

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha sonuçlar açıklanmadı ki.Ailen erken davranmış.
Ya yok mahvettim hep ilce fende denicem sansimi emegiimin karsiligini alamadim simdi pc de iptal oldu daha edecek bi halt yok annemler sabahtan aksama kadar iste evde oturuyorum sadece bi pc istedim onuda her hatamda kendi çıkarlarina kullandilar bıktım ya caresi yokmu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Burası türkiye her şey olabiliyor bende lgs sınavına çok çalıştım 341 puan aldım ama ailem bunu pek dert etmedi ama bazı aileler çok takıyor oğlum işsiz kalıcak diye. Bu kadar takan aileleri anlamıyorum.
Annem beni destekliiyor ilçe fen tutturdum gibi oyle denicem iste simdiden universite calismaya başladım

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Ya yok mahvettim hep ilce fende denicem sansimi emegiimin karsiligini alamadim simdi pc de iptal oldu daha edecek bi halt yok annemler sabahtan aksama kadar iste evde oturuyorum sadece bi pc istedim onuda her hatamda kendi çıkarlarina kullandilar bıktım ya caresi yokmu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Annem beni destekliiyor ilçe fen tutturdum gibi oyle denicem iste simdiden universite calismaya başladım
Şimdiden üniversite sınavına çalışmak yerine yaz tatilinde dinlen.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Çok fazla abartmışlar sende şimdi üniversite sınavına çalışmaya başlama önce mola ver aşırı çalışmanın zararı var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Erdem Acar
Bende güzel anadolu liseleri tutturdum aam puan ile alan meslek lisesini tercih ettim. başta tercih sebebimedebiyat türkçe gibi derslerden bıkmam oldu. ama bilişim bölümünü seviyorum istediğim bölüm olması iyi oldu :D

DaffyGraphic

80+ Silver
Dun lgs ye girdim 2 senedir calisiyorum gecemi gunduzume kattigim oluyor fakat emegimin sonucunu alamadım. Annemler çok sinirlendi bana.Babam PC almıştı iptal etti kargoyu.Artık bi amacim yok su dunyada tek beni mutlu eden sey evcil hayvanim onun disinda hersey berbat ne yapmaliyim
Senin adına üzüldüm bu arada ve Ailen nerden biliyor iyi yazmadığını belki şanslı olursun güzel bir sonuç çıkar 400 puan+

EKRHN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,545
İsim
Efe Karahan
Senin için çok üzüldüm ama yapacak bir şey yok.

Top Bottom