Neler Yeni

Daha ne yapmalıyım??

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,643
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Aynısını bende yaşadım. Fulleyecekken saçma ***** hatalardan yanlışlarım çıktı. Sonrasında belki de gideceğim liseler seviyesinde bir lise nasip oldu. Hayırlısı olsun diye dua et dostum. Çok takma.

Ariseks

80+ Gold
LGS 8. sınıftan ibaret değil mi? Ders çalışmada abartmışsınız. Üstelik her şeyin lise olmadığını anlamaları lazım. Meslek Lisesinden bile ODTÜ kazanan gençler var. Bu kadar abartmak cahilliktir kusura bakmayın da.
ama şimdi meslek lisesinden odtü kazanan insanlar çok ama çok az dediğin gibi her şey lise değil ama iyi bir ortam iyi bir arkadaş çevresiyle çok daha iyi yerlere daha kolay gelinceğine inanıyorum

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,222
İsim
Taha Efe
Dun lgs ye girdim 2 senedir calisiyorum gecemi gunduzume kattigim oluyor fakat emegimin sonucunu alamadım. Annemler çok sinirlendi bana.Babam PC almıştı iptal etti kargoyu.Artık bi amacim yok su dunyada tek beni mutlu eden sey evcil hayvanim onun disinda hersey berbat ne yapmaliyim
Mezun abin olarak Değerli Annen ve Babana Sunu yazacam Gösterirsin:
Sayın Abim ve Ablam:
Oğlunuz Elinden Geleni yapmış, Çabalamış, Çalısmış, Allah (C.C) a Tevekkül etmiş, Nasibini Almış.
Gercekten çalıstımı bilemem ama ben bir Mezun(YKS 2.Yıl) Kardeşi olarak:
Bilin İstedim,LGS Geleceği için bir yardımcı, Yol değil. Asıl Sınavı YKS Olacak. Ona Odaklanmasını ve Dengeli bir şekilde Konu Açığı Yaratmadan Çalısmasını Sağlayın. Ve Lütfen bazı sözlerden sonra İstediği PC yi alın.
(Sözleri sen ve ailen belirleyecek.)

Eren Eser

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,309
İsim
Eren Eser
Burası türkiye her şey olabiliyor bende lgs sınavına çok çalıştım 341 puan aldım ama ailem bunu pek dert etmedi ama bazı aileler çok takıyor oğlum işsiz kalıcak diye. Bu kadar takan aileleri anlamıyorum.
Bence bunu dert etmeleri çok saçma okuyan da işsiz kalıyor. İyi ünilere gidip iyi notlar alan gördüklerim bile aylarca işsiz kalıyor okuyup okumamak önemli değil sağlam torpilin varsa işsiz kalmazsın okumadan da başa geçersin

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dun lgs ye girdim 2 senedir calisiyorum gecemi gunduzume kattigim oluyor fakat emegimin sonucunu alamadım. Annemler çok sinirlendi bana.Babam PC almıştı iptal etti kargoyu.Artık bi amacim yok su dunyada tek beni mutlu eden sey evcil hayvanim onun disinda hersey berbat ne yapmaliyim
O zaman neye yeteneğin var ise ona yönel.
Ailene bunu anlat.
Bu sene matematiğe yüklendiler ama bu sözelci çocuklara gerizekağlı damgası yapıştırmaktan başka bir şey değil.
Ayrıca babam hep derdi ve çok haklıymış:
Önemli Olan YKS . LGS gelecek belirlemiyor belirleyen YKS.

hihihiha

80+ Bronze
Mezun abin olarak Değerli Annen ve Babana Sunu yazacam Gösterirsin:
Sayın Abim ve Ablam:
Oğlunuz Elinden Geleni yapmış, Çabalamış, Çalısmış, Allah (C.C) a Tevekkül etmiş, Nasibini Almış.
Gercekten çalıstımı bilemem ama ben bir Mezun(YKS 2.Yıl) Kardeşi olarak:
Bilin İstedim,LGS Geleceği için bir yardımcı, Yol değil. Asıl Sınavı YKS Olacak. Ona Odaklanmasını ve Dengeli bir şekilde Konu Açığı Yaratmadan Çalısmasını Sağlayın. Ve Lütfen bazı sözlerden sonra İstediği PC yi alın.
(Sözleri sen ve ailen belirleyecek.)
Babam anladi beni zaten ögretmen ikiside derdimi anladilar bugun sorun kalmadi

leaker001

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Mehmet uygur
AHH ULAN "babam pc almıştı iptal etti kargoyu" kısmında tüylerim diken diken oldu. Çok kötü bir şey heveslenmişsindir o kadar. Allah düşmanına yaşatmasın 🥺😔
Mesaj otomatik birleştirildi:

400+ kesinde 415 fln alirim gibi
400+ kötümü nəyy 🤨😳😲

hihihiha

80+ Bronze
AHH ULAN "babam pc almıştı iptal etti kargoyu" kısmında tüylerim diken diken oldu. Çok kötü bir şey heveslenmişsindir o kadar. Allah düşmanına yaşatmasın 🥺😔
Ne desemki bilmiyorum neyse anladı galiba beni millette kötü yapmış zaten. Alcaz galiba bu sefer başka bi pc

400+ kötümü nəyy 🤨😳😲
Ilçe fen zor tutuyor

leaker001

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Mehmet uygur
Ne desemki bilmiyorum neyse anladı galiba beni millette kötü yapmış zaten. Alcaz galiba bu sefer başka bi pc

Ilçe fen zor tutuyor
Haa ama olsun gene kötü değil ki?? İlla fen olucak diye bi şart mı varda. Sanki endüstriye gidiyorsun.

hihihiha

80+ Bronze
Haa ama olsun gene kötü değil ki?? İlla fen olucak diye bi şart mı varda. Sanki endüstriye gidiyorsun.
Ilce fen gitcem bugün babamla bidaha konustum baska bi pc alcaz iptal etti ama zaten bende istedim biraz pc nin özellikleri fiyatina gore kotuydu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
999,107
Üyeler
158,250
Son üye
Ker0
Top Bottom