Arama sonuçları: *

1. Madren

Çözüldü✓ Stres testinde kapanmayan bilgisayar oyundayken kapanıyor

Maalesef olmadı onun yerine Performans kısmından Maks. Frekans'ı -%25 olarak ayarladım Min. Frekans'ı da %0'da bıraktım sorun çözüldü. :)
  2. Madren

20.7.2yi bulabildim sadece rica etsem link atar mısınız
  3. Madren

baktım fakat 53 civarı sorunu hala anlayamadım ortalamanın üstünde bir değer yok :( 1595083154 20.2.2 sürümünü nereden indirebilirim
  4. Madren

Öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim sanırım iade edip 1660 superle veya 2060la değiştireceğim. Hazır sistem aldıktan sonra yapmam gereken bir şey var mı acaba ben mi eksik yaptım bios update falan pek bir bilgim yok sadece ekran kartını takıp sürücüyü güncelleyip oynadım ve böyle oluyor...
  5. Madren

Sistem yeni, ekran kartının sürücüsü güncel ama sorun çözülmüyor bazı oyunlarda oldu bu olay. Tam oyunun ekran kartını yoran yeri geldiğinde mesela r6da bomba patlarken rocket league'de gol patlaması efektine baktığım zaman oyun çat diye donuyor ve kapanıyor bunun bir çözümü var mı
  6. Madren

Hava akışı iyi olan bir kasa önerebilir misiniz?

Dark Guardian veya Dark Diamond Pro Mesh'e bakabilirsiniz hocam.
  7. Madren

Oyunlar donup kapanıyor

Rocket league ve R6 dışında bir oyunda olmadı zaten Minecraft, r6 ve rl oynadım r6 ve rl'de oldu bu sorunlar oyuna girdiğim zaman giriyor fakat oyun bulduğu zaman oyun 1-2 saniye sonra donup kalıyor. Driverdan kaynaklı olabilir mi nasıl güncelleyebilirim veya nasıl güncel olup olmadığına...
  8. Madren

rainbow six çöküyor

Process monitör yükledikten sonra hata vermeye başladı oyuna hile enjekte etmeye çalışıyorum sanıyor anti cheat r5 3600 Ekran kartı güncel hatta önerilen sürümü bile kurdum bir şey değişmedi. Driverların güncel olup olmadığına nasıl bakarım?
  9. Madren

rainbow six çöküyor

Oyun açılıyor ama oyun bulduğu zaman karakter seçiyorum tam başlayacağız oyun çat diye donuyor kapanıyor. Benchmark yaparken de aynı sorun oluyor, Process Monitör indirip soruna bakayım dedim şimdi oyun hiç açılmıyor PROMON24 gibi bişey system32de driver klasörünün içinde diyor öyle bir şey yok...
  10. Madren

Yardım RX 5600 XT'yi güncelleyemiyorum.

Başlıkta da yazdığı üzere böyle bir sorun var.Programından indirmeye çalışırken 16 dakika kaldı yazıyor fakat %0da takılı kalıyor, google'dan manuel olarak indireyim dedim 6-7mbda duruyor. Başka bir siteden herhangi bir dosya indirdiğim zaman takılmadan, indirme hızı düşmeden iniyor ne yapabilirim?
  11. Madren

Anime önerisi

izlediğim tek animeye laf ettirmem :D
  12. Madren

Korku hikayeleri anlatalım

Hocam en korktuğum zaman bilgisayarıma virüs yemiştim dosyaların şifrelenip parayla açabildiğimiz olanlardan. o zaman korkmuştum en çok korktuğum zaman da odur galiba. :-|
  13. Madren

Opera GX yükliyeyim mi?

Şöyle örnek verebilirim, arkadaşımla kıyasladığım zaman 2-3 sekme açtığımızda fark var chrome daha az kullanıyor fakat 15 tane sekme açıp kısıtladığım zaman opera daha az kullanıyor nasıl kullandığınıza bağlı şahsen hem görünümünden dolayı hem de cpu-ram-internet kullanımı sabitleme olayından...
  14. Madren

Ünlülerin Twitter hesaplarının hacklenmesi

hackerların eski kafalı hatta bir tık ***** olduklarını düşünüyorum inanıp atan var mıdır acaba
  15. Madren

Opera GX yükliyeyim mi?

Hocam ram kısıtlama özelliğinden haberiniz yok galiba..? :(
  16. Madren

Teknoquenn alınır mı?

hocam power boost gamepower frisby rampage gibi markaların psularına çok hoş bakılmaz almamaya çalışın
  17. Madren

bunun ssd si değişmelimi sizce

kanka o ssd'ye kronik sorunlu diyorlar değiştirmeni öneririm
  18. Madren

Çözüldü✓ 5600XT vs RTX 2060 - RTX almaya değer mi?

ray tracing için 2060 yetersiz 5600 xt almanızı öneririm
  19. Madren

Mouse önerisi

Ben de uygun fiyatlı rgb jitter mouse arıyorum hocam malum eskilere döndüm Minecraft'a sardım şu sıkıcı dönemlerde önerisi olan var mıdır acaba?
  20. Madren

"<3" ne demek oluyor?

❤ :)
Top Bottom