Arama sonuçları: *

1. Kadir Berkan

OEM işletim sistemi alınır mı ?

Valla benim düşüncem ev kullanıcısıysan KMSpico ile bile kullansan bir soruın olacağını düşünmüyorum. (İnternette satılan keylerde gerçek değil hiç bir fark bulamazsın en azından fark edemezsin)
  2. Kadir Berkan

1000 1500TL arası oyuncu/çalışma koltuğu arıyorum.

Dediğime bakacağım beğenirsem bu gece alırım geldikten sonra da incelemesi için bir konu ve video hazırlayabilirim istersen
  3. Kadir Berkan

İlla şekilli şukullu bir oyuncu koltuğu aramıyorum aslında ama ofis koltuklarına bakıyorum bel ve boyun destekleri o kadar kötü ki onlardan da alasım gelmiyor çoğu zaman hep dik otururum tek istediğim şeyse biraz popo ergonomisi, boyun ve adam akıllı sırt desteği fiyatlara bakınca güzel...
  4. Kadir Berkan

Sorum başlıktaki gibi 1.87 boyunda 96 kiloyum. Bütçe belki 200-100TL daha oynayabilir.
  5. Kadir Berkan

Sizce en iyi D segment araba hangisidir?

Bende aynı konuyu açacaktım o yüzden girdim foruma :) +1
  6. Kadir Berkan

oyuncu koltuğu önerisi

1.Sayfada aşağılarda bir arkadaş önermişti bütçenizi bayağı bir aşıyor ama çok memnunum bende bu üründen. https://www.hawkchair.com/urun/future-grey-oyuncu-koltugu Nispeten daha ucuz yollu bir şey arıyorsanız; kumaş olarak kız kardeşim de bunu kullanıyor ve bir kaç kez deneme fırsatım oldu...
  7. Kadir Berkan

mebran oyuncu klavyesi arıyorum g213 olmasın

Merhaba, ilk olarak şunu sormak istiyorum neden mekanik kavye istemiyorsun? Bu fiyata güzel bir mekanik klavye alınabilir ondan sordum.
  8. Kadir Berkan

Linkteki termal macun iyi mi

Çok kötü kullanıp memnun kaldığım termal macunlar: İkinci attığım daha iyi, bir termal macun alırken W/M-K) değerine dikkat edin Teknobiyotik dışında her yerden aldım hiç sahtesine denk gelmedim :) (kontrol ettim)
  9. Kadir Berkan

Yardım Klavyemin kasasını açamıyorum!

Yardımın için teşekkür ederim etiketin altındaki plastik kısımda bir yumru vardı vida değildi ama rampage oraya mühürümsü bir şey yapmış (daha doğrusu Rampage'in logosunu basan fabrika :D ) klavyeyi araladım biraz baktım bağlandığı bir yer yoktu orayı hafif hafif zorlayarak kırdım ve klavyenin...
  10. Kadir Berkan

Açıp PSB yi temizleyebilirim fakat içini açamıyorum işte :) Etiketin altına baktım yuvarlak plastiğimsi bir şey var sadece işten gelince tekrar sökmeye çalışacağım o sıra fotoğrafını atarım tahmin yürütüp yardımcı olmaya çalıştığın için teşekkür ederim. Bu arada garanti dışı kalması çokta...
  11. Kadir Berkan

Merhabalar! Rampage KB R95 Titan X klavye kullanıyordum, bir gece ayıptır söylemesi ciğer yahni yapmıştım tabağı aldım bilgisayarımın başına geçtim tabak elimden kayıp şılak klavyenin üstüne düştü neyse temizledim elimden geldiğince tam olarak klavyenin içine pek sıvı bir şey kaçmadı fakat...
  12. Kadir Berkan

Öneri Bilgisayarımı temizlemek istiyorum ama ne kullanacağım hakkında kararsızım

Neyse ki salon kadar terasım var xD sadece hava ile temizlik yapmak istemiyorum anakartımı cillop gibi yapmak istiyorum çünkü tabiri caiz ise Format önemli tabi
  13. Kadir Berkan

300 liraya cloud 2 ikinci el alınır mı?

Sağlamsa kesinlikle değer.
  14. Kadir Berkan

Açık Öğretim mantıklı mı?

1) Adamına göre. 2) Sınavlar normal okulda girdiğin sınavlarla hemen hemen aynı tek bir kolay yönü var oda test olması. 3) Önceki okuduğun senelere göre kaydını yaptırdığın zaman sistemde kredin daha fazla gözüküyor (bitirmek için gereken toplam kredi en son 192 idi) 4) Üniversite sınavına...
  15. Kadir Berkan

M1 Max bomba gibi çıktı !

Ben beklemek istemiyorum şimdi olsun istiyorum :( 1634637628 Ülke eğitim ve üretim ile gelişmiyor ülke topladığı vergilerle yerinde sekiyor sadece cidden
  16. Kadir Berkan

Kripto paralar haram mı?

Aslında hiç dinlemeyeceksin hacı hocayı ne gerek var ki? Devlet işlerinin içine din girmesi çok canımı sıkıyor devlet dediğin dinsiz olur devletin dini olmaz herkes istediğine inanır ve kendince yaşar. Delirip kendini Mesih ilan etmeden önce Hasan Mezarcı'nın dediği gibi kutsal devlet...
  17. Kadir Berkan

Kripto paralar haram mı?

Haklısın haklısın da böyle dürzülerle dolu yerlere niye takılıyorsun ki? Diyeceksin ki "Size ne ulan haramda yerim şarapta içerim" deyip yoluna bakacaksın. Her şeyin içine din karıştı nedense bu taşını toprağını sevdiğimin ülkesinde. son 12 yıldır. Not: Biri helal midir haram mıdır sorusu...
  18. Kadir Berkan

Böyle editler hangi programda yapılır?

After Effects kullanıp yapabilirsin.
  19. Kadir Berkan

Online oyun bağımlılığı..

Yapacak başka aktiviteler bulduğunda inan aramıyorsun mesela kitap okumak gibi (Sadece bununla sınırlı değil yani zevk alabileceğini düşündüğün bir yandan seni geliştirecek şeyler yap spor da buna dahil.)
  20. Kadir Berkan

Online oyun bağımlılığı..

Zevk alabilirken tadını çıkar, bir yerden sonra rutin olarak yaptığın şeylerden zevk alamamaya başlıyorsun.
Top Bottom