Arama sonuçları: *

1. F

70k PC toplama (sadece kasa)

Merhaba arkadaşlar, ben bilgisayardan fazla anlamam 70k bütçem var bilgisayar toplamak istiyorum yardımcı olabilir misiniz.
  2. F

Telefon Önerisi

Selamün aleyküm,18k bütçem var. Telefonu arama ve oyun (Mobile Legends) için kullanırım. 18 bini geçmeyecek telefon arıyorum.
  3. F

Sosyal Medya Kullanırken Ekran Kararıyor

Selamünaleyküm tekrardan bunu yaptıktan 2 hafta sonra 1 kere kararma oldu ben de bir kere olur bir daha olmaz diye yazmayayım dedim de bugün tekrar yaşadım yani sorun hala devam ediyor. Moderatörlük hayırlı olsun bu arada.
  4. F

Sorun devam ediyor
  5. F

Teşekkürler adım adım yaptım her şeyi sorun devam ederse dönüş yaparım.
  6. F

Selamün aleyküm. hocam sorun hala devam ediyor.
  7. F

https://www.msi.com/Motherboard/B450M-PRO-M2/support anakart bu BIOS güncel değilmiş. RAM'in modeli
  8. F

Ekran Kartı: Sapphire Radeon RX 590 Series Ram: 16 GB (2x8) 2667mhz İşlemci: AMD Ryzen 5 2600 12 çekirdek Anakart: MS-7B84 BB4A604B-7F5D-8F44-83D5-4B0535E502A5 1675801513 Ekran Kartı: Sapphire Radeon RX 590 Series Ram: 16 GB (2x8) 2667mhz İşlemci: AMD Ryzen 5 2600 12 çekirdek Anakart...
  9. F

Selamün aleyküm arkadaşlar, herhangi bir sosyal medya platformu kullanırken bilgisayarın ekranı kararıyor, bir 30 saniye sonra tekrar açılıyor ve AMD uygulaması fotoğrafta gördüğünüz gibi hata veriyor. 1-2 dakika sonra ekran tekrar kararıyor, bu seferde kasa hariç tüm bilgisayar kapanıyor...
  10. F

Ankara PC Kasa Genel Bakım

Merhaba, PC'yi alalı 4 yıl oldu ve hiç bakım yaptırmadım (termal macun yenileme, toz silme gibi) sadece 2 defa fön makinesiyle üstünkörü temizlik yaptım. Ankara'da güvenilir iyi bir yer bilen varsa yardımcı olabilir mi lütfen.
  11. F

Corsair Void Elite RGB kablolu kulaklık VS Hyper X Cloud 2 (FPS oyunları için)

Daha önce kendiniz kullandınız mı ? ayrıca bildiğim kadarı ile rampage ürün stoku bitti zaman yenilemiyor diye biliyorum
  12. F

bilmiyorum beklentim yüksekti Hyper x almadan önce Gamepower Medusa kullanıyordum aralarında fiyat olarak dağlar kadar fark olduğu halde ses kalitesi nerdeyse aynı geldi kulağıma :(
  13. F

Ben Hyper x cloud 2 kullanıyorum ama memnun kalmadım hele 7.1 açtığım zaman sesler daha çok karışıyor. Bu iki kulaklığı deneyen varsa yardımcı olabilir mi ? sadece FPS oyunları oynuyorum dışarı ses vermesi mikrofon kalitesi olarak değerlendirmeyin sadece hangisiyle daha iyi ses kasabileceğimi...
Top Bottom