Arama sonuçları: *

1. N

Yardım Bu normal midir agrizami?

dostum tuşun boyutu büyüse bile switchlerin boyutu değişmez. şeffaf tuş olduğu zaman bu gayet normal. yani ağrızalı değil.
  2. N

Yardım Bu normal midir agrizami?

ağrıza değil
  3. N

5090 Tr fiyatı ne olur? 180k 5090lı sisteme yeter mi?

okuduğundan bir gram bir şey anlamadığının analizini anında yapıp seninle tartışmaya girmemeye karar verdim.
  4. N

5090 Tr fiyatı ne olur? 180k 5090lı sisteme yeter mi?

havlu atmak olmuyo o havlu atmak başka bir şey. amd üst segmente ürün üretmek istemiyor. üretememek farklı üretmemek farklı. amaç en güçlüsünü ve en iyisini üretmek olsa nvidia'yı rahatlıkla tokatlar. ornl frontierin cpu ve gpu'larını kim yapıyor mesela. tabikide amd.
  5. N

LOGITECH - Kulaklıklar arasından hangısını almalıyım ?

arctis nova pro buna güldü
  6. N

modart ALIN SİZE EFSANE DONANIMLI SİSTEM! HEMDE RTX 4070/4070 Ti/4080S/4090'LI

ne bu. satamadığımız elimizde kalan intel işlemcileri elden çıkarıyoruz kampanyası mı XD
  7. N

🔥İndirim İnstant Vortex 3.7L 1700W Airfry Naysla 1049TL Amazon.com.tr

boomer teyzeler gibi takılmamak lazım forumda. bir adet resistans bi adet fan var kanser yapacak bir şey yok. çalışma prensibi hemen hemen bütün elektrikli fırınlar ile aynı. dediğin gibi bir ihtimal olsaydı türkiyenin %90'ı zaten kanserdi şu an. bilmiyorsak konuşmamalıyız bence.
  8. N

🔥İndirim Razer Gigantus V2 Large'de %28 İndirim!

kullanış şekline bağlı olarak en iyi mousepad bile 1 yılda deforme olabilir. edge razer gigantustan daha dayanıksız ve çok kolay kirlnen bir mousepad. ayrıca mousepad alırken sadece fiziksel olarak düşünmemek gerek. kontrol anlamında gigantus çok iyi. inanmadığınız bi nokta olursa redditte...
  9. N

ihtimal dahilinde değil.
  10. N

uygulamadan ilk alışverişinize indirim yapıyor. trde en ucuz 800tl şu an bu mouse pad. yarı fiyatına almış oldum.
  11. N

Yardım Cloud 3 vs Logitech g435

kablolu kulaklık bana aşırı konforsuz geliyor. ne olursa olsun ben kablosuz alırdım.
  12. N

Çözüldü✓ 7800x3d için anakart önerisi

tabi efendim
  13. N

hayatında göremiyiceğin cihazlar cümlesi falan senin yaşını belli ediyor daha çok. ne olduğun da beni hiç ilgilendirmiyor. 5 para etmez prime serisi anakartla sistem toplayıp imzana yazacak kadar düşük seviyede bir gelirin var onu görebiliyorum. x870 al sen hadi güle güle kullan :D 1726951386...
  14. N

belki de sende prime var diye yedirmemeye çalışıyosundur. asus prime anakartın neyini savunuyosunuz anlamıyorum .D
  15. N

b650 tomahawk alırdım ben.
  16. N

Öneri 7800x3d mi 7500f mi daha mantiklı

tereddütsüz şüphesiz 7800x3d
  17. N

bütçe nedir
  18. N

1726903298 sonundaki eki ne olursa olsun asus prime serisi alınmaz. ben 100 derece anakart istiyorum, üstünde çay demlerim, sucuk pişiririm diyen varsa orası farklı tabi. 1726903336 ben şahsen 4 fazlı anakarta para vermem
  19. N

asus prime serisinin tamamının iş görmez olduğu aşikar değil mi. 4 faz var anakartta hiç faz koymasalarmış daha iyiymiş. 100 dereceleri görüyor testlerde. vrm'ler çöp mosfetler çöp
  20. N

asus prime anakarta iş görür denmiş üzücü
Top Bottom