Arama sonuçları: *

1. S

toplu bir şekilde pfd yazdırma

Ayarlar - Yazıcılar ve Tarayıcılar - Yazıcına tıkla - Sırayı Aç - pdfleri tut bırak
  2. S

Turknet gigafiber tavsiye

en fazla kablo kopar yenisini takarlar
  3. S

Yardım Acil yardım ekran kartı güç kablosunu takamıyorum

takacığın kablo siyah kablodan olmalı bi kontrol et
  4. S

Steelseries Rival 3 Hala Alınır mı ?

Rival 3 kullanıyorum. Çiçek gibi tertemiz
  5. S

Öneri Düşük Boyutlu Oyun Önerisi

undertale ve Project Zomboid deneyebilirsin
  6. S

Steam guard açık kalsın mı ?

bilmem klasın mı?
  7. S

Amd ekran kartı dusunceleriniz ve deneyiminz nedir?

ASUS TUF RX 6800 kullanıyorum. şuana kadar bir sorun yaşamadım tavsiye ederim.
  8. S

Çözüldü✓ Hangi Masayı Tercih Etmeliyim?

2. olanı kullanıyorum tavsiye ederim.
  9. S

Çözüldü✓ Böyle bi sistem yeterlimi

Saakkın alma o fiyata 3070 li veya RX 6800 lü sistem alırsın
  10. S

Asus RX 6800 Ekran kartı

Yüksek ayarlarda normal FPS
  11. S

Kan tutuyor kan veremiyorum

Kan verdikten sonra gözüm kararırsa söylüyorum pamuğa alkol damlatıp koklatıyorlar geçiyor hemen. 5 dakika dinlendikten sonra İkram olarak çokoprens ve soda veriliyor onları yedikten sonra kendime geliyorum.:)
  12. S

Kan tutuyor kan veremiyorum

Beni de kan tutuyor kan kelimesi bile kötü olmama yetiyor fakat konu kan vermeye geldiğinde hemşirelere kan tuttuğunu söylüyorum havaya bakarak 10 dakika dişimi sıkıyorum. Her sene kan vermeye çalışıyorum.
  13. S

Çözüldü✓ Gaming Gen TR Mantıs-6800 Sistem Alınır mı?

17.900'e almıştım. Driver sorunu yaşamadım, ekran kartı çok soğuk çalışıyor fakat işlemci çok ısınıyordu T6 Ultra alarak furmarkta max 67 dereceyi gördüm. 2 haftadır kullanıyorum şu ana kadar ciddi bir sorun yaşamadım tavsiye ederim.
  14. S

Mantis 6800 Sistem alanlar memnun mu?

Sistem genel olarak iyi memnunum fakat işlemci fazla ısınıyordu. Daha önce kullandığım sistemde T6 ultra vardı onu takınca sorunum çözüldü. Tavsiye ederim.
  15. S

Ryzen 5 5600 için Ekran Kartı

rx 6800 ile kullanıyorum 2k da darboğaz olmuyor. ama 1080p de olacaktır.
  16. S

Çözüldü✓ İki işlemci arasında kaldım

5600h
  17. S

Mantis 6800 alinir mi?

Mantis 6800 kullanıyorum gayet performanslı ve F/P denebilecek bir ürün tavsiyem 2K monitör ile kullanman. 1080p monitör de darboğaz olacaktır fakat sadece bahsettiğin oyunlar oynayacaksan monitörü biraz erteleyebilirsin.
  18. S

i5 12600 3070ti 2k mı 1080p mi olmalı

2K olmalı.
  19. S

GIGABYTE G27QC A ghosting varmı?

Aynı sorunu yaşadım AMD ekran kartı ayarlarından gecikme önleyicisini kapattığımda sorun çözüldü
  20. S

GIGABYTE G27QC A ghosting varmı?

Merhaba, Linkteki monitörü kullanıyorum. Ghosting var mı varsa ne derecede pek anlamıyorum. Anlayan arkadaşların yorumlamasını rica ederim. https://www.itopya.com/gigabyte-27-g27qc-a-165hz-1ms-2xhdmi-dp-2xusb-hdr-va-qhd-adaptive-sync-curved-gaming-monitor_u13517
Top Bottom