Arama sonuçları: *

1. Ç

Zoko King fan Alınır mı?

Lian li fan alcaktım ama 8 k ya filan çikiyo Bı arkadaşım bende 0 zoko King fan var dedi 8 tanesi 2300 TL bilemiyorum sisteme. Baya para harcadım (kasa h9 flow) o yüzden kararsizim hangisini almaliyimm
  2. Ç

Yazici önerisi öğrenciyim

Pahalı değilmi ya
  3. Ç

Yazici önerisi öğrenciyim

Yks ye hazirlaniyorum haliyle çok not gerekiyor o yüzden almak istiyorum renkli olması lazım bide durmadan sıkıntı çıkarmasın yeter bütçem az belirli bir fiyat yok ama ucuz derken 3 gün sonra bozulmasın bı 2 yıl benimle olcak
  4. Ç

Okulda kullanmadık el vantilatoru varmı

Çok olmasın bari alev alcam
  5. Ç

Okulda kullanmadık el vantilatoru varmı

Sınıfın yanıtı Allah'ını seven yardım etsin birşeyler önerin çok sesli olmadan iyi hava veren
  6. Ç

Beyaz monitör onerisi

Hz hiç farket Bütçe 4-5k IPS panel olsun yeter Bide olursa kenar çıtası ince olsun
  7. Ç

Amazon tr den alsam gümrükte kalirmi

Kral vergi dahil 1230 tl 1725364317 Hocam gümrük dahil 30 u geciyo vergi
  8. Ç

Satıcı yurt dışı
  9. Ç

Kargoyla birlikte 30 doları geçiyor Ama Amazon tr den alıyorum Satıcı yurt dişidna
  10. Ç

Büyük fan kapışması lian li VS asiacosmic

Amazon tr takilmiyo kk
  11. Ç

2.2ssd oneiris ilki Samsung 980

Da kaliteli mıdır
  12. Ç

Büyük fan kapışması lian li VS asiacosmic

Cogu (yarı zanginin) illa bir kere bile baktığımız bir fan var lian li fanları kendileri çok pahalı Asiacosmic diye bir firmada bunun kaliteli replikasini yapıyı sizce hangisi alınır Lian li 3 fan 4000 Asiacosmic 3 1200
  13. Ç

2500
  14. Ç

Önceden almıştım 2. Olarak kullancam Çok bütçem yok 2.olarak. Kullancam oyun değil çoğu zaman video filan olur projedir sunumdur. Bütçem tam belli değil ama ortalama bir bütçem var önerilere acigim
  15. Ç

Kablosuz klavye önerisi %60

Apex pro mini beyaz yokki
  16. Ç

Çözüldü✓ Bu PSU alınır mı yardım

Kk nzxt psu olarak kötü bir marka ben bunu söyleyebilirim sana fiyatı ucuz ama kaliteli degiller
Top Bottom