Arama sonuçları: *

1. P

Yarın çok fena kavga var yakın arkadaşımla

Yok benim işim olmaz seküler eğitim sisteminde
  2. P

Oha Sanki Güvenlik Polis kontrolü bu jsshshjsjshsbsbsbsbsbsvs
  3. P

Ağabey gene iyi yirttim boks yerine yağlı güreş yapcaz bahçede
  4. P

Kurgu değil ağabey zaten zor yirtttim boks yerine yağlı güreş yapcaz bahçede
  5. P

ağabey valla aramız cok! iyidi ben Kuzey Kore fanı biriyim arkadasimda sağlam Kuzey Kore fanidir ama ben ona ilk Kuzey Kore'ye ben ayak basicam diyince baya bir tartistik baya sinirlendi iş kavgaya kadar gitti ama genede bana acıdı Yağlı güreş yapcaz boks yerine
  6. P

Neyseki biraz hafiflettim yağlı güreş yapcakmışız bahçede
  7. P

ağabey perman ban ne? bilmşyom ne demek
  8. P

Ağabey küfür etmedim sadece o bana argo kullandıktan sonra bende ona sadece argo kelime kullandım ama onun en çok sinirlendiği argo kelime değil kuzey korey ilk ben ayak basıcam dedim çocuk çıldırdı
  9. P

ağabey kavga var ben korkuyorum sen hala yaşı soruyorsun lütfen yardımcı olun nasıl kavgadan yirtabilirim ikimizde ciddiyiz düşüncelerimizle zaten kavga etcegim çocukla yıllardır kankayiz ilkokuldan beri
  10. P

Discordda muhabbet ediyorduk arkadaşımda ve bende aşırı derecede Kuzey Kore ve Kim Jong-Un fanıyız sonra ben ona dedimki Kuzey Kore'ye senden önce ilk ben ayak basicam dedim arkadasimda cok sinirlendi bu lafı duyunca 10 dk fln boyunca birbirimize laf attık argo kullandık falan Sonra yarın beni...
  11. P

Korsan Oyun Oynamak Hırsızlık Mıdır ?

Ağabey Öyle tabi ama türkiyede yasak değil herhalde
  12. P

Psikolojik hastalık temalı film önerisi

Ağabeyler böyle 1-2 sahneden ibaret olmasın filmi full bu konu üzerine kurulu olsun böyle bir film önerisi arıyorum şimdiden teşekkürler
  13. P

Öneri TürkNet vs Turkcell Evde internet

Türkcelle geç bence ağabey.
  14. P

Haciz PC ye el koyar mı?

http://www.cetinkaya.av.tr/1-Ajanda-yarg%C4%B1tay-bilgisayar-ve-dikis-makinesi-haczedilemez-128#:~:text=%C3%87etinkaya%20Hukuk%20Ofisi%20%2D%20Yarg%C4%B1tay%3A%20bilgisayar%20ve%20diki%C5%9F%20makinesi%20haczedilemez.&text=YARGITAY%3A%20B%C4%B0LG%C4%B0SAYAR%20VE%20D%C4%B0K%C4%B0%C5%9E%20MAK%C4%B0...
  15. P

Utangaçlık özgüven sorunu için psikiyatrist e gidilirmi?

Bence Hayır bi işe yaramaz. Yapında varsa zaten değiştiremezsin. belki büyük konuşmuş olabilirim ama tecrübe ile sabit
  16. P

En iyi Ping hangi internette?

Niye? ben memnunum. 1710786333 Gigafiberde kal bence.
  17. P

Üniversite için laptop önerisi

https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/monster-tulpar-t5-v23-2-2/?srsltid=AfmBOorTOwF5aeAvDZt12-2C-Zgww7QGqSUcqMvG-CuXULldZ6aO5gphTH8
  18. P

Kuzey Kore, dizi izleyen gençlere ağır cezalar veriyor

Ben nedense Amerikan,ingiliz,kanada, Avrupa Sineması falan seviyorum
Top Bottom