Arama sonuçları: *

1. D

Monitörüm 120 hz de çalışıyor görünüyor ama 119,982 gözüküyor çözümü nedir?

1080p nin düz ayarı yok oyunda. 1080p 120 hz de kasıyor 1613030127 hocam dp girişi yok laptopımda. Masaüstüne geçince artık :)
  2. D

peki sadece 1080p deki kasma problemimi nasıl çözebilirim?
  3. D

Merhabalar laptop kullanıyorum ve hdmi ile monitör bağladım. Monitör 165 hz ama hdmi ile bağlı olduğum için 120ye kadar destekliyor. Gereken ayarları yapıp monitörü 120 hz e ayarladım sonra valoranta girdim. 1920x1080 de kasıyor ancak fps yeterli gözüküyor 120-130fps. Sonra biraz araştırdım ve...
  4. D

Oyunlarda Crash Yiyorum

ramleri dual channel çalıştırmak için anakart üreticileri belli slotlara yerleştirin derler. o belki yanlış olabilir. Bunun dışında mantıklı bi açıklamam yok :(
  5. D

Oyunlarda Crash Yiyorum

işlemcin ne ramlerin kaç mhz
  6. D

MİKROFONU KALİTELİ KULAKLIK ÖNERİSİ

Bu kulaklığı görmüştüm kullanım tecrübelerinizi paylaşır mısınız? 7.1 sistemi nasıl? Ses kasma konusunda yeterli düzeyde mi? 1611664730 Bunu da araştırdım ancak emin ol şu an kullandığım Cloud 2 bundan daha iyidir. Almış olmak için değil seviye atlamak için kulaklık arıyorum.
  7. D

MİKROFONU KALİTELİ KULAKLIK ÖNERİSİ

Merhabalar herkese. Şu an Hyperx Cloud 2 kullanıyorum ancak bir tane daha kulaklık almayı planlıyorum çünkü kulaklığım 5. senesini doldurdu ve artık yeni sürücülü kulaklıklara geçmek istiyorum. Bütçe olarak çok uçmak istemiyorum 1000-1500TL aralığı olabilir. Kalite olarak Cloud 2 nin üstünde...
  8. D

XMP Açık olmasına rağmen Frekans değeri değişmiyor

Intel işlemcilerde z serisi bir anakartın olmayınca ram frekansı belirlenen frekansta çalışıyor. Senin işlemcin için de bu 2666 mhz.
  9. D

Öneri Topladığım sistem için 3000-4500 tl ekran kartı tavsiyesi

Çok üst düzey parçalar bunlar ve bu parçaların hakkını vererek destekleyeceği ekran kartını o fiyata bulamazsın maalesef.
  10. D

2 fanlı model daha pahalı neden?

ASUS DUAL Radeon RX 5600 XT EVO 6GB ve ASUS RADEON TUF 3 RX 5600 XT EVO GAMING OC 6GB İkisi arasındaki fark nedir? 2 fanlı model neden daha pahalı satılıyor arkadaşlar?
  11. D

İKİ SİSTEM ARASINDA KALDIM YARDIM

Bitcoinin düşüşü stokları geri getirecek ama lojistik probleminden dolayı fiyatlar artacak :) çok tatsız bir döngü var şu an.
  12. D

Günlerdir araştırıyorum ama stok probleminden dolayı sistem bulamıyorum. Eğer varsa bir öneriniz bütçeyi biraz daha yukarı çıkarabilirim.
  13. D

Başka tavsiyeniz var mı bu ayarda sistem olarak?
  14. D

Diğerinin de psu kötü hocam
  15. D

BLADE mi yoksa NOVA mı? İkisi arasındaki farkları bana anlatır mısınız hangisi daha iyi olur?
  16. D

Siner'ji'den düzenlediğim sistem nasıl?

Yanlarındaki mesh yapıdaki açıklıklardan hava alacaktır.
  17. D

15.000 TL Monitör dahil Bilgisayar toplama

Bu siteme bakabilirsiniz.
  18. D

kasa ve psu kolay değişebilecek şeyler donanım konusunda kafan daha rahat etsin benim fikrim :)
  19. D

Müşteri hizmetleri konusunda biraz zayıflar ama genel olarak edindiğim izlenimlere göre güvenilir bir site. Psu olarak yanlış yönlerdirmek istemem ama sharkoondan daha iyi olduğunu savunamam :D iki sistemde de psu yu değiştirmen gerekecek bence ilerde.
Top Bottom