Neler Yeni

Siner'ji'den düzenlediğim sistem nasıl?

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Salvador
10400f cpu
b460m pro
geil evo spear amd edition 16gb 2x8gb 3000 mhz ram
sapphire radeon 5600 xt pulse 6gb gpu
addlink 512gb s68 nvme ssd
msi mag forge 100r kasa
sharkon shp650 v2 psu 650w

TOPLAM 7250 tutuyor. Alayım mı? başka alternatifi olan varsa düzenleyebilir başka sitelerden de olabilir sistem

arkadaşlar psu kötü diyeceksiniz ama yapacak bişey yok elden gelen bu

ugo.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Uygar
Instagram
uuygarugurlu
Psu çöp değiştirin. Ssd’den emin değilim kingston a2000 veya sandisk ultra nvme seçilebilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Salvador
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ekran
Bu siteme de bakmanı öneririm nispeten daha uygun.
kartı daha iyi hocamda buraya ticket atıyorum cevap yok arıyorum bişeyden anlamayan üslubu bozuk bi çocuk konuşuyor. Sinerji'ye ticket attım anında döndüler. Yoksa gaming.gen.tr sistemini alacaktım onun psu su nedir?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Psu çöp değiştirin. Ssd’den emin değilim kingston a2000 veya sandisk ultra nvme seçilebilir.
https://www.gaming.gen.tr/urun/2687...8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ bu sistemin psu nasıldır

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mehmet
ekran

kartı daha iyi hocamda buraya ticket atıyorum cevap yok arıyorum bişeyden anlamayan üslubu bozuk bi çocuk konuşuyor. Sinerji'ye ticket attım anında döndüler. Yoksa gaming.gen.tr sistemini alacaktım onun psu su nedir?
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.gaming.gen.tr/urun/2687...8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ bu sistemin psu nasıldır
Müşteri hizmetleri konusunda biraz zayıflar ama genel olarak edindiğim izlenimlere göre güvenilir bir site. Psu olarak yanlış yönlerdirmek istemem ama sharkoondan daha iyi olduğunu savunamam :D iki sistemde de psu yu değiştirmen gerekecek bence ilerde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Salvador
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Müşteri hizmetleri konusunda biraz zayıflar ama genel olarak edindiğim izlenimlere göre güvenilir bir site. Psu olarak yanlış yönlerdirmek istemem ama sharkoondan daha iyi olduğunu savunamam :D iki sistemde de psu yu değiştirmen gerekecek bence ilerde.
bikaç kişi daha yorum yaparsa sevinirim sinerji sistemininde kasası daha kaliteli psuları eşit gibi geldi bana ikisininde ama gaming.gen.tr nin ekran kartı daha kaliteli :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mehmet
bikaç kişi daha yorum yaparsa sevinirim sinerji sistemininde kasası daha kaliteli psuları eşit gibi geldi bana ikisininde ama gaming.gen.tr nin ekran kartı daha kaliteli :)
kasa ve psu kolay değişebilecek şeyler donanım konusunda kafan daha rahat etsin benim fikrim :)

Top Bottom