Arama sonuçları: *

1. L

Sevdiğim kız ile bir türlü konuşamıyorum

hocam yaklısınızda napıyım kendim ayarlamıyorumki heyecanlanıyorum elim ayağıma dolaşıyor
  2. L

tamam kürşat abidende tavsiye alıyım bi
  3. L

kanka asosyalim biraz utanıyorum 1728572791 kanka bende şuan öyle diyorumda okula gidinece otistik oluyorum
  4. L

hocam bende hep öyle diyorum ama karşılaşınca hiç düşündüğüm gibi olmuyor 1728572274 Evet ama ben o anda heyecan patlaması yaşadığım için sadece iyiyim diyebildim sen nasılsın diyemedim 1728572275 Evet ama ben o anda heyecan patlaması yaşadığım için sadece iyiyim diyebildim sen nasılsın diyemedim
  5. L

Arkadaşlar. Okulda hoşlandığım bir kız var, eskiden aynı sınıftaydık şimdi ayrı sınıflardayız. Bir türlü bu kızla konuşamıyorum ben sınıftayken o sınıfa geldiğinde elim ayağıma dolaşıyor onu görmezden geliyorum. Geçen haftalarda ben kapıdayken göz göze geldik yanıma doğru geldi ama bu mükemmel...
  6. L

okullar açıldıktan sonra tipim çöktü

kız arkadaşım değil sevdiğim kız
  7. L

okullar açıldıktan sonra tipim çöktü

arkadaşlar okullar açılmada önce tipim normal ve iyidi. Okullar açılalı yaklaşık 1 ay oldu şuan gözümün altları çöktü tipim bozuldu yüzümde sivilce çıktı kilo yüzüm kilo verdi. Yani şuan aşırı tipsiz birine dönüştüm. Dünde berbere gittim yanları düzeltmek için üstlerden sadece uçlardan az al...
  8. L

Geek GK61 vs Ajazz AK680

Peki neden?
  9. L

Geek GK61 vs Ajazz AK680

Arkadaşlar merhaba sizce hangisini almalıyım? İkisi arasında kararsız kaldım veya 1200 tl bütçeyle ne önerirsiniz?
  10. L

Max 1200 tl numpadsız gaming klavye önerisi

arkadaşlar max 1200 tl bütçem var. klavye almak istiyorum sizce ne almalıyım? numpadsız olursa iyi olur
  11. L

25 bin TL gaming laptop önerisi

Adobe ve oyun
  12. L

25 bin TL gaming laptop önerisi

Arkadaşlar en kaliteli laptop Lenovo diye biliyorum Acere kalitesiz diyorlar bu yüzden kararsız kaldım önerileriniz nelerdir
  13. L

Sevdiğim kız ile konuşamıyorum

Arkadaşlar merhaba, öncelikle dalga geçecekseniz geçmeyin size derdimi anlatmak istiyorum, belki birkaç abiden de tavsiye gelir. Öncelikle 9.sınıfta aynı sınıfta olduğum bir kız vardı, hep olmasa da arada sırada bana nasılsın diye soruyordu. Bazen göz göze geliyorduk. Neyse, Türkçesi iyi...
  14. L

Duştan sonra saçımın şekli bozuldu

Arkadaşlar duştan önce saçımın şekli çok iyidi önler dağınıktı falan dün duş yaptım sonra uyudum yanlar yatık üstler kare dik çok saçma kötü olmuş saçım yavaş yavaş düzelir diye bekledim düzelmedi tekrar yıkadım yine düzelmedi nasıl düzelecek bu saç okullar açılıyor 2 güne bı fikri olan varmı?
  15. L

Sevdiğim kız sınıfta kaldı

Kanka iyimisin ne kekoluğundan bahsediyon kız seven milli savunma problemimi oluyor
  16. L

Keşke okadar kolay olsa
  17. L

Arkadaşlar merhaba benim sınıfta sevdiğim bir kız vardı ama çok seviyordum normal değil yani çok konuşmayada çekiniyordum. Karne günü ben okula gidememiştim kimin kalıp geçtiğini öğrenememiştim. Mesajlaşmıyoruzda öylede soramadım. Neyse EBA'da baktım oradan sınıftakiler gözüküyor diye. Sınıfta...
  18. L

1000₺ okul için çanta önerisi

Arkadaşlar merhaba markası önemli değil okul ve günlük için çanta arıyorum rengi siyah olursa iyi olur şimdiden sağolun
  19. L

Babam ile nezaman normalleşebilirim?

Biliyorum hatamın farkındayım içmiyorum zaten o günden beri 1724449957 Biliyorum hatamın farkınduım içmiyorum o günden beri zaten
  20. L

Babam ile nezaman normalleşebilirim?

Arkadaşlar merhaba. Babam ben uyurken innstangram mesajlarımı okumuş orda sigara içtiğini ve arkadaşlarla olan bazı yerlerinde cinsellik olan küfürlü mesajlarımı gördü o günden beri dışarı çıkmamı istemiyor. Bilgisayarımı elimden aldı. Telefonuda sadece konuşmak için izin veriyor whatsapp a...
Top Bottom