Arama sonuçları: *

1. Leonidax

Xbox kolu mu fantech mi ?

Teşekkürler o zaman 9.nesil dursun diyelim.
  2. Leonidax

Valla hocam onu bende görmüştüm ama belki geçmez diye almadım hiç amazondada 2500tlye düşmüştü Xbox kolu kampanyalarla felan beraber 2100tlye aldım.
  3. Leonidax

Aynen bende bilemedim.Normalde fantech EOS pro düşünüyordum onun fiyatı baya bı uçtu şimdi bunu görünce acaba mi dedim.
  4. Leonidax

Arkadaşlar amazonda 2100tl gibi bir fiyata Xbox 9.nesil aldım microsoft garantili fakat fantechte sharpshooter 3 gördüm 1500tl sizce Xbox kolunu iptal edip bunu mu alayım ? Hall effect varmış heralde sharpshooterda. https://wraithesports.com/products/fantech-shooter-iii-oyun-kolu
  5. Leonidax

Xbox 9.nesil gamepad 2520tl (Microsoft Türkiye Garantili)

https://www.amazon.com.tr/dp/B087VLP2RT?smid=A1UNQM1SR2CHM&ref_=chk_typ_imgToDp Arkadaşlar şuanda 2512tl amazonda microsoft garantili xbox kolu eğerki naystan yaparsanız harcamanızı 300tl kampanyadan geri ödemesi yapıcak.Eğer ki 300tlye 120tl indiriminiz varsa 2100tlye geliyor.Ben kendime bir...
  6. Leonidax

Laptoba su döküldü yardım

Yok hocam garantisi var 3aylik laptop daha
  7. Leonidax

İ7 14700hx vs Ryzen 7 8845 HS

Hiçbir bilgim yok hocam maalesef tek bildiğim şey furmark testinde benden fazla FPS alıyor ama ets oynarken benden 10 15 FPS civarı az FPS aliyor
  8. Leonidax

Bide nedense bende 4050 i5 12450hx loq var ben etsde arkadaştan daha fazla FPS aliyorum
  9. Leonidax

Benim arkadaşımda victus i7 14700hx var ets oynarken felan 95 dereceleri görüyor.
  10. Leonidax

Hocam bu arada dün döküldü yeni dokulmedi. Artık lenovoya saygim bin kat arttı kral Lenovo
  11. Leonidax

Yok hocam cihaz bulma konusunda problem yok.Ben sadece kendi cihazımın düzelmesini istiyorum.Yurtta kaldığım için arkadaşlarda diyor ben verebilirim istiyorsan diye sagolsunlar.Kayserideyim şuanda.
  12. Leonidax

İnşallah hocam açılırsa bu gece bana uyku yok.Acilmazsa odamdaki arkadaşlardan laptop rica etcem mecburi ödevi hazirlicam.
  13. Leonidax

Arkadaşlar bugün akşam 8 gibi açmayı düşünüyorum sizce kurumusmudur ? Yukardaki fotodaki şekilde dün gece 2den belli duruyor.
  14. Leonidax

Valla bende onu düşünüyorum ama kayserideyim burda iyi bir bilgisayarci var mı bilmiyorum.Kayseri esnafı zaten belli :( 1728639626 Ben bı ön kurulama yaptım.gece 2den belli arka kapağı açık şekilde duruyor 1728639665 Böyle gece 2den belli duruyor 1728641072 Tamirciye goturmelimiyim arkadaslar...
  15. Leonidax

Valla ödev kodlama ödevi hocam maalesef yapabileceğimi sanmiyorum :/ üniversite ogrencisiyim laptobumda Lenovo loq tam şansıma denk geldi
  16. Leonidax

Şuan girdiyse su klavye tarafından girmiştir arka kısım tozlu duruyor galiba arkadan girmemiş su 1728600399 Laptop açıkken döküldü direk kapattım ters çevirdim klavyeyi bı sildim
  17. Leonidax

Şuan onu yapiyorum arkasını açmaya çalışıyorum 1728600078 Valla cumartesiye kadar beklicem en geç ödevim var acil yetistirmem lazım pazara kadar bol bol dua etcez artik
  18. Leonidax

Valla bardağa uzanırken bı anda bardağa çarptı elim su komple döküldü şuan ters v biçiminde direk laptobu bıraktım.Laptop kapalı şuan daha ne yapmalıyım ?
  19. Leonidax

Lenovo Loq alınır mı??

Hocam normalde dün bu laptobun fiyatı herhalde 42k civarı bir şeydi o ara yazmış şimdi fiyatı yükseldigi için öyle gözüküyor.
  20. Leonidax

🔥İndirim AJAZZ AK820MAX vergiler dahil 1676 tl

O zaman bende bı alayım geçer gibi :D
Top Bottom