Arama sonuçları: *

1. M

Fen lisesi mi Anadolu mu

Okuldan okula değişir, bende çok çalışkan bir insan değildim ama arkadaşlarının hepsi çalışkan olunca seninde çalışasın geliyor, bir zaman sonra alışkanlık haline getiriyorsun. Sosyal hayatını etkilemiyor önemli olan arkadaş grubun ve kendine uygun arkadaş grubu seçersen hiçbir şey değişmiyor ...
  2. M

Ana Konu Aliexpress 10 Dolar Kupon Nasıl Alınır

Tek tıklamayla TRY 156.25 alın ! #AliExpressbonus #BonusBuddies Ödülünüz aktif hale getirilmeyi bekliyor. https://a.aliexpress.com/_BSNAJz Bir el atalım :D
  3. M

James Donkey jd 1000pro 512 gb

Efsane kasımdan indirimle sipariş ettiğim ssd hakkında forumda kimileri olumlu kimileri ise olumsuz yorum yapmış.Biraz işkillendim ve iade edip etmeme konusunda kararsız kaldım sizce ne yapmalıyım ?
  4. M

Msi 2060 super gaming x ,gaming ve gaming z nin farkı nedir ?

6 gb 192 bit ile 8gb 256 bit in çok bir farkı olur mu? sorum buydu ama hala cevap alamadım 1598448143 sapphire rx 5700 xt nitro +ı da düşünebilirim
  5. M

yani pek bilemiyorum aklım rx 5700 xt ye de kayıyor birde bütçemi çok zorlamak istemiyorum 4300 fln verebiliyorum ekran kartına gaming x i sormamın sebebi 3000 serisi çıkarsa belki fiyatı bir tık fln düşer diye
  6. M

ben yinede içim rahat etsin istiyorum msi alacağım ama soruma hala cevap gelmdi
  7. M

birde gelbura.com güvebilir mi ? nvidia 3000 serisi çıkarsa 2000 düşermi diye sorular sormuştum
  8. M

pek marka takıntım yok ama ekran kartı olunca yaygın model olursa ilerde 2. el satmamda daha kolay diye düşünmüştüm 1598447246 bunu bilmiyordum teşekkür ederim de yinede fiyatlar biraz pahalı msi 2060 super için
  9. M

onu bende düşündüm ama vergi olayı çıkınca zorluyor
  10. M

msi 2060 super ekran kartı alacağım ve gaming z ,gaming, gaming x gibi birçok modeli var,arada ne gibi farklar var? Fiyat olarak arada çok fark var hangisini almalıyım ...
Top Bottom