Neler Yeni

Fen lisesi mi Anadolu mu

OxyVee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Talha
arkadaşlar selam fen lisesine puanım yetiyor fakat gitmeyin diyorlar yarış atı gibi seni orada eğitiyorlarmış hep ders çalışıyormuşsun sosyal hayatın bitiyormuş ama ben tam aksi gençliğimi ders çalışarak geçirmek istemiyorum sizce güzel bir anadolu mu yoksa fen mi?
hocam lgs oldumu benim mi haberim yok?

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Ben olsam Fen lisesine giderdim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet Akif ERSOY
Ders hiç çalışmadım alışkanlığımda yok fen lisesinde zorlanırım gibi duruyor
Okuldan okula değişir, bende çok çalışkan bir insan değildim ama arkadaşlarının hepsi çalışkan olunca seninde çalışasın geliyor, bir zaman sonra alışkanlık haline getiriyorsun. Sosyal hayatını etkilemiyor önemli olan arkadaş grubun ve kendine uygun arkadaş grubu seçersen hiçbir şey değişmiyor . Bence okulun imkanlarını, hocalarını fln araştır. O okulda okuyan insanlarla tanış ve buna göre karar ver.

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Hangi mesleği seçmeyi düşünüyorsun?

Ariseks

80+ Gold
Anadolu ve fene göre değişir bende fenen gidebiliyordum ama Anadolu’ya gittim çünkü benim gittiğim Anadolu çok daha iyi fene göre

HoYeon Jung

80+ Gold
450 puana fen lisesi de var, anadolu da. Fakat ben fen lisesine gitmeyi düşünmüyorum. Biraz daha sıkı eğitim olacağını düşünüyorum. O nedenle anadolu gitmeyi tercih edeceğim.

Buğrahan Mert

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,279
İsim
Kazım Buğrahan Mert
arkadaşlar selam fen lisesine puanım yetiyor fakat gitmeyin diyorlar yarış atı gibi seni orada eğitiyorlarmış hep ders çalışıyormuşsun sosyal hayatın bitiyormuş ama ben tam aksi gençliğimi ders çalışarak geçirmek istemiyorum sizce güzel bir anadolu mu yoksa fen mi?
Fen lisesinde okuyorum yalan vallaha yalan o.O2 hayatında bir değişiklik olmaz ama çalışman gerek ve çalış yani

Avolay

80+ Gold
Yok öyle bir şey , okuldan okula değişir tabi ama ülkenin ilk 15deki Fen liselerinden birindeyim. Gayet rahat ortam

Top Bottom