Neler Yeni

Fen lisesi mi Anadolu mu

gokhan.url

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
312
İsim
Gökhan
arkadaşlar selam fen lisesine puanım yetiyor fakat gitmeyin diyorlar yarış atı gibi seni orada eğitiyorlarmış hep ders çalışıyormuşsun sosyal hayatın bitiyormuş ama ben tam aksi gençliğimi ders çalışarak geçirmek istemiyorum sizce güzel bir anadolu mu yoksa fen mi?
gençliğini ders çalışarak geçirmek istiyorsan fen lisesi benim de puanım yetiyordu ama onun yerine iyi bir anadoluya gittim ve çok rahatım derslerde hiçbir zorluk yok

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,844
İsim
Akın Taşkan
Uygunsuz dil
arkadaşlar selam fen lisesine puanım yetiyor fakat gitmeyin diyorlar yarış atı gibi seni orada eğitiyorlarmış hep ders çalışıyormuşsun sosyal hayatın bitiyormuş ama ben tam aksi gençliğimi ders çalışarak geçirmek istemiyorum sizce güzel bir anadolu mu yoksa fen mi?
fen lisesindeyim bir farkı yok sadece okul mabadı kalkık fahişe dolu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok öyle bir şey , okuldan okula değişir tabi ama ülkenin ilk 15deki Fen liselerinden birindeyim. Gayet rahat ortam
Hocam meraktan soruyorum hangisindesiniz

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
Hangi liseler bunlar?

ensarxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Ensar DAŞ
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım(Python, Unity, C#) , Donanım , Oyun
Bu konuyu sınavdan sonra aç, hiç belli olmaz :)

Berkay0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Berkay Aydınlı
ben de bu sene lgsye gireceğim iyi bir öğrenci de sayılırım zor denilecek denemelerde 480 geçebiliyorum sayısalım da iyi olduğu için ben düşünmeden fen lisesine gideceğim, sayısalın iyi değilse anadoluya git iyiyse fene benim ablam da fen lisesine gitti öyle yarış atı falan yok sosyal hayatın sana bağlı istersen gene sosyal olabiliyorsun

pcsavaşçısı

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Arda Ardıç
Bizim burda eal var duyulmuş lise
Anadolu lisesi diye imamhatip yapmışlar bahçesine
2 sene önce 450 aldım 470 di taban puanı okulun Allah bilir bu sene 490 olur

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Hangisi modern eğitim veriyorsa onu seç.

uydu3

80+ Silver
Eğer sayısalcıysan Fen Lisesi ama daha ne olmak istediğini vs tamamen bilmiyorsan Anadolu daha iyi olacaktır bence

Nötr0n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Salih GÜNEŞ
Şahsen fen lisesine gidiyorum öyle bir durum yok, sayısal derslerde iyiysen tercih etmelisin. Özellikle ortam olarak çok iyi, herkes dersi dinliyor ve herkes bilinçli insanlar. Kesinlikle tavsiye ederim.

Fatkör

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Fatih Köroğlu
Kayseri Fen Lisesinde okurken eğitimin kötülüğünden ayrıldım nasıl köyü dersen beredeyse hiç önem vermiyorlardı öğrencilerine sınavları çok zor yapıyorladı ve boş yere düşük puan alıyordum sonra bir özel okula burslu bir şekilde geçtim çok daha önemsiyorlar seni boş yere senelerin gidiyor zaten fen liseslerine giden öğrencilerin çoğu mezuna kalıyor çünkü aldıkları puanlar yetmiyor yıllarca en iyi sanıyorlar kendilerini fakat sınav senesi geldiğinde olan yıllarına oluyor eğer iyi bir puanın varsa şehrindeki kaliteli bir özel okula burslu git derim

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
Fen lisesi için bir yıl(veya daha fazla) çalışıp gidemeyince burun kıvıranlarla dolmuş her yer ya.

Nötr0n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Salih GÜNEŞ
Kayseri Fen Lisesinde okurken eğitimin kötülüğünden ayrıldım nasıl köyü dersen beredeyse hiç önem vermiyorlardı öğrencilerine sınavları çok zor yapıyorladı ve boş yere düşük puan alıyordum sonra bir özel okula burslu bir şekilde geçtim çok daha önemsiyorlar seni boş yere senelerin gidiyor zaten fen liseslerine giden öğrencilerin çoğu mezuna kalıyor çünkü aldıkları puanlar yetmiyor yıllarca en iyi sanıyorlar kendilerini fakat sınav senesi geldiğinde olan yıllarına oluyor eğer iyi bir puanın varsa şehrindeki kaliteli bir özel okula burslu git derim
Hem sınavları çok zordu diyorsun hemde kendini çok iyi görüyor diyorsun. Sinavları zor olan ve düşük alan bir insan kendini yetersiz görür en iyi değil. 🙄

Top Bottom