Neler Yeni

Fen lisesi mi Anadolu mu

stizzy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,309
İsim
stizzy
arkadaşlar selam fen lisesine puanım yetiyor fakat gitmeyin diyorlar yarış atı gibi seni orada eğitiyorlarmış hep ders çalışıyormuşsun sosyal hayatın bitiyormuş ama ben tam aksi gençliğimi ders çalışarak geçirmek istemiyorum sizce güzel bir anadolu mu yoksa fen mi?
bence her iki okulun müdürüyle vs konuş dersler hakkında bilgi al, mesela ben şuan 10. sınıfa gidiyorum ve puanım yetmediği için diğer anadolu lisesine gittim ama iyikide gitmişim çünkü okul şehirdeki en köklü okullardan ama o puanlı okulda sadece bizim 10. sınıflar iyi ve öğretmenleri ilgisiz, ama bizim okuldakile 11,12ler eğlenceli kafa dengi vs öğretmenler ise hepsi kaliteli saygılı ve çok sıkmıyorlar, fen lisesindede oradakilerde bizim okulun öğretmenleri gibi iyi ama öğrencileri egolu (bence), derslerdede bizim derslerden bir tık daha ağır diyor arkadaşlarım

Fatkör

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Fatih Köroğlu
Hem sınavları çok zordu diyorsun hemde kendini çok iyi görüyor diyorsun. Sinavları zor olan ve düşük alan bir insan kendini yetersiz görür en iyi değil. 🙄
Yok hacı çalışmıyodum kendimi çok iyi gördüğüm yok nerede yazmışım

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,593
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
arkadaşlar selam fen lisesine puanım yetiyor fakat gitmeyin diyorlar yarış atı gibi seni orada eğitiyorlarmış hep ders çalışıyormuşsun sosyal hayatın bitiyormuş ama ben tam aksi gençliğimi ders çalışarak geçirmek istemiyorum sizce güzel bir anadolu mu yoksa fen mi?
meslek lisesi :D

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Yalan söylüyorlar kısmi orda sana gerekli programı yaparlar bak geleceğine yön veriyorsun Ona göre düşün

yureksyz

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Yok Namık Kemal! Hocalar kesinlikle zorlamıyor Fen Lisesinde sana bırakıyor. Zaten Fen lisesine gelecek insanda heves olacak bir kere. Zaten insanda çalışma hevesi yoksa hiçbir okulda bir yerlere gelemez. Sen zaten kafanda bitirmişsin fen lisesini.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
ders çalışmadan 4 yıl geçirme fikrin varsa hiç okuma. Günde 2 saatini derse vermek zorundasın ve bu kötü bir şey değil
Senin işin öğrencilik ve öğrencilik mesleğinin zorunluluklarından biri de ders çalışmak

Ben fen lisesinde okudum mükemmel zor sınavların olduğu lise hayatımı 96.7 obp ile bitirdim

Lise hayatım nasıl mıydı?
9. Sınıfta her hafta 4 gün internet kafe 3 gün basketbol antrenmanındaydım
Her gün 2 3 saat basket oynardım
30dan fazla kitap okudum

10. Sınıfa geldik, 3 tane tiyatro 2 tane büyük sunuma katıldım
Basketbolda başarısız olmama rağmen ve okulumuzun takımının çok iyi olmasına rağmen hoca beni takıma kabul etti. Beraber 3 şehir gezdik
Yine haftanın 3 4 günü internet kafedeydim 3 4 günü de antrenmanda

50den fazla kitap okudum

11. Sınıf
Haftanın 1 günü internet kafe 3 günğ basket oynardım
Günde 4 5 saat düzenli çalışmama rağmen

40 a yakın kitap bitirdim

12.sınıfta haftada 1 internet kafeye gider onun dışında da full çalışırdım

Miss gibiydi

Lise hayatım mükemmeldi 🤞

Top Bottom