Arama sonuçları: *

1. N

RX480 Aşırı ısınma Sorunu

şu anlık problemi güç ayarını -50 ye çekmek çözdü 75 derece sabit artmıyor
  2. N

Ekran kartının sabitleme yuvasının genişlediğini o yüzden çok sağlam durmadığını fark ettim onu daha kalın vidayla sabitledim ve amd nin yazılımımı yüklemeden driverlerini yükledim şu anlık 10 derece fark etti gibi duruyor biraz test edip tekrar yazacağım 1661022558 Sorun Çözülmemiş sadece oyun...
  3. N

yüke girer girmez kapanıyor 96 dereceyi görüp çok hızlı bir şekilde 1661020823 yüke giriyor derken o yani en ufak zorlamada aşırı ısınma yapıyor
  4. N

ekran kartının takım şeklini kontrol edeceğim pedleri kontrol edeceğim tekrar yazacağım
  5. N

bu dediklerinizi denedim hatta şuan yan kapak takılı değik ekran kartı baştan aşağı temizlenip termal macunu temizlendi şimdi bilgisayar kapanınca gördüm ki Wattman hatası yazıyor ddu ile temiz kurulum yaptım tekrar deneyeceğim
  6. N

pedleri zaten sıcaklık çok yükselip kapanıyor diye değiştirdim 1661019748 ama çözüm olmadı
  7. N

termal macun 1 haftalık pedleri de değişti kasada 6 adet fan var ekran kartına doğru üfleyen 3 tane var
  8. N

Ana kart: Asus Prime B350-Plus işlemci:Amd Ryzen 5 1600 AF Ekran kartı:sapphire rx480 8gb Ram:GSKILL 8 gb 3600 Problem şu ki anlamsız derecede boştayken bile 75 80 dereceleri görüyor oyun daha yükleme ekranında 90 derecelere çıkıyor ve çok ısınırsada pc kapanıyor Fotoğraf ise oyun açılırken...
  9. N

Yardım Forza Horizon 5 Siyah ekran hatası

Sistemini yazar mısın
  10. N

Yardım Monitördeki sıkışık piksel geçmiyor

https://www.pikseltesti.com/ bu siteye girip f11 tıklayıp fare tekerleğini aşağıya çek kırmızı yeşill mavi renkleri çıkacak göz o pixelin yerini bulup fotoğrafını atar mısın ölü pixel mi bakalım
  11. N

Çözüldü✓ Arkadaşlar böyle bir ışık yanıyor ekrana görüntü gelmiyor

Ram slotunu değiştir dene bir ram uyarı ışığı olabilir ekran kartın beslemesini taktığından emin ol kartın yerine tam oturduğundan hdmi display kablosunun takılı temassızlık yapmadığından emin ol sorun düzelmez ise ana karta takılan kabloları kontrol et
  12. N

Oyunun ortasında mouse gidiyor

USB 2.0 girişlerine ve direkt olarak ana karta bağlayarak deneyin.
  13. N

Yardım Power kablosunu kaybettim yenisi lazım

Kablo kalitesi önemli girişleri ve voltajları muhtemelen aynıdır zaten
  14. N

Yardım Power kablosunu kaybettim yenisi lazım

+12V herhangi bir güç kablosu işini görür onu kast ediyorsan.
  15. N

Max 10000TL olacak şekilde telefon önerisi

Iphone X kullanıyorum face id kronik problemleri var çalışanı bulursan güzel telefon öneririm
  16. N

Çözüldü✓ Zotac GTX1060 MINI EDITION Ekran Kartı Aşırı ısınma sorunu

Sorun çözüldü PSU çok fazla güç verdiğinden aşırı ısınma yapıp fan beslemesini yakmış fan çalışmıyor ve çok yüklendiği için ısınıyormuş
  17. N

Oyuncu kulaklığı önerisi

ses kalitesi bence gayet iyi ama dışarı ses veriyor ve kulağından çıkardığın zaman hoparlör niyetine kullanılacak kadar ses çıkıyor
  18. N

Oyuncu kulaklığı önerisi

https://www.incehesap.com/james-donkey-712-gaming-kulaklik-fiyati-39980/ epey bir süredir kullanıyorum pedleri yumuşak kulak terletmiyor ama tepeden baskı veriyor biraz ve ledler bozulmaya başladı ses kalitesinden memnunum
  19. N

birde başka bir anakart var elimde benim sistemimde daha oyun açılırken fazla ısıdan kapanıyor ama diğer h110-md i5600 sistemde aşırı yüklenmedikçe kapanmıyor ana kartımla ilgili olabilir mi 1660671758 daha oyunun açılma ekranında gördüğüm değerler
  20. N

termal macunu 2 önce değişti Undervoltun ne olduğunu bilmiyorum nasıl yapabilirim yada yaptırabilirim
Top Bottom