Neler Yeni

Çözüldü✓ Arkadaşlar böyle bir ışık yanıyor ekrana görüntü gelmiyor

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
Lan tövbe tövbe ya ben bişey mi diyorum sanki usteledim yok arıza ışığı diye bir kez dedim sonra araştırdım ekran kartı takılı olduğu zaman yanan bir ışıkmis forumlarda yazılanlara göre
Neyse hocam sizi incittiysem kusura bakmayin karsilikli bir yanlis anlama yuzumden boyle oldu kusura bakmayin iyi aksamlar :)

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
Kardeşim ayar etti çaktım bir tane kafa dağıtmak için foruma geldim ikimizde aynı şeyi diyoz sinirlendim kendi kendime jdjddnssjd
Harbiden sabahtan beri ayni seyi diyomusuz ycuwofojcjsdo
Mesaj otomatik birleştirildi:

La benim sorunum ne oldu hahahaha
La adami unuttuk
Mesaj otomatik birleştirildi:

La benim sorunum ne oldu hahahaha
Knk psu baglantilarini kontrol et psu ile ilgili bi sikinti olabilir

Mert.k

80+ Bronze

Elwasy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Ataberk
Kasa bu durumda mouse güç gelmiyor ama klavyeye geliyor ekran da da görüntü yok nedeni nedir ?
Kanka aynı anakarttan bende var o sadece kırmızı ışık herhangi birşeyi temsil etmiyor.Öylesine yanıyor hatta pcen kapalıyken yanıp yanıp sönüyor o ışık.Ekran kartına görüntü gelmemesinin nedeni belki ekran kartına yeterli gücü veremiyordur psu.Kaç w psu taktın acaba.Ve bios pilini çıkarıp bi 15 20 saniye beklemeyide deneyebilirsin.Veya ekran kartının kablosunu çıkarıp.Öyle açmayı deneybilirsin eğer ekran kartının kablosunu çıkarıp açtıysan fanlar hızlı dönüyorsa sorun ekran kartında değildir.Bendede aynı sorun vardı tıpa tıp aynı sorun ilk aldığımda yaşamıştım.Bios pilini çıkar geri tak.Ramleri tekrar çıkar tak veya yerlerini değiştir öyle tak.

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer
Kanka aynı anakarttan bende var o sadece kırmızı ışık herhangi birşeyi temsil etmiyor.Öylesine yanıyor hatta pcen kapalıyken yanıp yanıp sönüyor o ışık.Ekran kartına görüntü gelmemesinin nedeni belki ekran kartına yeterli gücü veremiyordur psu.Kaç w psu taktın acaba.Ve bios pilini çıkarıp bi 15 20 saniye beklemeyide deneyebilirsin.Veya ekran kartının kablosunu çıkarıp.Öyle açmayı deneybilirsin eğer ekran kartının kablosunu çıkarıp açtıysan fanlar hızlı dönüyorsa sorun ekran kartında değildir.Bendede aynı sorun vardı tıpa tıp aynı sorun ilk aldığımda yaşamıştım.Bios pilini çıkar geri tak.Ramleri tekrar çıkar tak veya yerlerini değiştir öyle tak.
650 w güç kutusu

Nazikk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Umut Erdal
Ram slotunu değiştir dene bir ram uyarı ışığı olabilir ekran kartın beslemesini taktığından emin ol kartın yerine tam oturduğundan hdmi display kablosunun takılı temassızlık yapmadığından emin ol sorun düzelmez ise ana karta takılan kabloları kontrol et

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer

Elwasy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Ataberk
Yok gelmiyor hala
Hocam arkadaki psu'ya bağlanan siyah kabloyu çekin.Ve güç girişinin olduğu yerde psu'da 3 diş gibi bir şey var.Onlara çıplak elinizle teker teker 10 15 saniye dokunun bırakın.Hepsine teker teker dokunduktan sonra tümüne aynı anda dokunun çıplak elle 10 15 saniye sonra takın çalıştırmayı deneyin.Voltaj düşüklüğünden eletrik birikmiş olabilir.

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer
Hocam arkadaki psu'ya bağlanan siyah kabloyu çekin.Ve güç girişinin olduğu yerde psu'da 3 diş gibi bir şey var.Onlara çıplak elinizle teker teker 10 15 saniye dokunun bırakın.Hepsine teker teker dokunduktan sonra tümüne aynı anda dokunun çıplak elle 10 15 saniye sonra takın çalıştırmayı deneyin.Voltaj düşüklüğünden eletrik birikmiş olabilir.
Deneyeceğim

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer
sorunu çözdüm 650 w powerim vardı 750 ile değiştirdim ekran geldi :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,810
Üyeler
158,197
Son üye
Samet Genç
Top Bottom