Arama sonuçları: *

1. C

ARC A750 Nasıl Undervolt yapılır ?

Arc a750 panelinden watt kısmını 100 e çek arkadaşımda rx 6600 var onunkisi en fazla 100 watt çekiyor ve sıcaklığı gayet serin bence bu havalarda arc a750 tam güçte kullanmak karta zarar verir ETS de 83 dereceleri gördüm onun yerine kart gücünü kısıp 70 derece 10 FPS kaybetmek daha mantıklı
  2. C

Arc a750 sıcaklık fazlamı

Arkadaşlar sparkle arc a750 ekran kartım var ETS 2 en yüksek ayarlarda görüldüğü gibi değerler böyle ekran kartı sıcaklığı sizce normalmi? Fan sesi rahatsız edici derecede fazla diğer görüntü ise oyunu yüksek ayarlarda açtığımdaki değerler en yüksek ayarda 85-90 yüksektede 200 civarı alıyorum...
  3. C

Kasa fanları çok sesli

İnce hesap üzerinden bilgisayar aldım özellikleri bu şekil geldiğinde sadece kasayı açıp ekran kartını monte ettim bilgisayar ETS 2 oyununda grafiği yükseltince aşırı derecede fazla fan sesi çıkartıyor ayrıca cızırtı seside çıktığı oluyor anakart kutusunun içinden böyle bir şey çıktı ne olduğunu...
  4. C

Hazır sistemlerde Rx 6600

Kesinlikle
  5. C

Ethernet kablosu öneri

Dostlar yeni bir bilgisayar aldım eternet kablosunu değişmek istiyorum oynadığım oyunlarda ms in olabildiğince en düşük olmasını istediğimden bu modeme uygun fiyat performans açısından tatmin eden bir eternet kablosu önerinize açığım iyi günler Modemin modeli :NE1611C
  6. C

(15.000 TL)Mod art neron silver arc sistem nasıldır ?

Monitör dahil değil resimde göründüğü üzere özelleştirme yapıp satın aldım 19.400 TL tuttu
  7. C

Hazır sistem neden bu kadar ucuz? Süphelendim (tebilon)

Fiyat normal dahada düşecek artık 4060 ekran kartının giriş seviye olacağı bir döneme doğru ilerliyoruz ayrıca tebiloj güvenilir bir site çoğu markalar ve yayıncılarla işbirliği yapan gidip mağazalarındanda alışveriş yapabileceğiniz bir firma
  8. C

Bence biraz şansa bağlı bazı kişilerde varken bazılarında çıkmamış ki eğer bende böyle olursa site zaten garantisini vermiş hemen iade eder yenisini getirtirim
  9. C

Bitfenix Muisca 600W 80+ Bronze Siyah ATX Mid Tower Kasa Nasıldır ?

https://www.incehesap.com/bitfenix-muisca-600w-80-bronze-siyah-atx-mid-tower-kasa-fiyati-69576/ Fiyatı pahalı gibi kasa içi soğutması nasıl ve güç kaynağı rtx 3060 klasmanındaki kartlar için yeterlimi ?
  10. C

Dostlar videodaki sistemi bazı özelleştirmeler ve monitör ekleyip satın aldım kargo sürecini bekliyorum sizce fiyat performans açısından iyi bir sistem olmuşmu ? Artıları eksileri neler ? Valorant CS 2 gibi oyunlarda 180-200 FPS üzerinde bir değer alırmıyım ?
  11. C

Toplama Bilgisayar Nasıl Olmuş ?

Hocam bütçe kısıtlı siparişi verdim bile hayırlısı olsun ben hiç rtx 3060 bu fiyatta bulamadım
  12. C

Tavsiye etmiyorsan etmiyorum demen yeterliydi
  13. C

Parçalar birbiri ile uyumlu değilmi hocam daha çok onun için girdim bu konuyu biraz pahalı olmasının benim için sorunu yok
  14. C

19.400
  15. C

Dostlar İncehesap üzerinden hazır sistemi bazı parçalar yetersiz diye özelleştirerek bu şekilde topladım oynadığım oyunlar valorant tarzı fazla sistem gereksinimi olmayan oyunlar ayrıca ek olarak monitörde aldım sizce güzel olmuşmu ? geldiğinde beni uzun süre götürürmü ? yorumlarınızı bekliyorum
  16. C

Monitör ile aldığım sistem uyumlu mu? ?

O zamansa bundan almak zorundayım sağolun
  17. C

Monitörde dvı çıkışıda var o da mı olmaz eğer olmaz ise önerebileceginiz dönüştürücü linki varsa atarmısınız
  18. C

Dostlar vatandan linkini atmış olduğum üzere bu bilgisayarı aldım bütçem kısıtlı olduğundan eski bilgisayarımdaki monitörü para biriktirene kadar geçici olarak kullanacağım benim aklıma takılan soru ise bilgisayar geldiğinde monitörümün mavi VGA kablosunun bilgisayara uyup uymayacağı bazı...
  19. C

Bu sistem nasıl sizce

Kasa ve psu özelleştirme kısmında bitfenix veya vento ile değiş SSD keyfine kalmış ama ben olsam xpg alır 300 TL farkla hayatımdan 5 saniye eksiltirdim
Top Bottom