Arama sonuçları: *

1. S

display going to sleep

Hocam teşekkürler çözdüm sorunu youtubede ingilizce olarak bi yabancı anlatmış yazayım buraya belki birinin işine yarar monitörün güç kablosunu çıkarıp 1 dk bekleyip tekrar taktım düzeldi 14 gün oldu işte dahada yapmadı çözüldü
  2. S

display going to sleep

selam arkadaşlar bilgisayar normal çalışırken oyun veya internette gezinirken fark etmiyor arada monitör de display going to sleep yazıp monitör uyku moduna geçiyor kapatıp açıyorum ekran tekrar geri geliyor ama bunu çok sık yapıyor oyunun ortasında monitörü tekrar kapatıp açıyorum neden...
  3. S

144 hz 1 ms monitör tavsiyesi yapabilirmisiniz

Bu monitörü evimin yanındaki media markte baktım yakından herşeyi güzel ancak ekran öok sallanıyor elimle masaya hafif tıklatmamda bile sallanıyor mouse yi kaydırınca sallanmama ihtimali yok ayrıca nedendir bilmem sürekli satıcı bana kötüledi o monitörü lenovanın yandan bakınca renkleri sararan...
  4. S

Önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar sanırım önerdiğiniz hp modeli sipariş vereceğim yarın tekrar teşekkür ediyorum
  5. S

Monitör Tavsiyesi Alıyorum

O monitörü yakından inceledim çok sallanıyor yani mouseyi kaydırırken hafif kaldırıp indirince bile ekran sallanıyor ama renkler falan çok canlı
  6. S

Pek anlamam ama hp daha iyi sanki ama acerde ntsc desteği var hp de yok ntsc nedir bilmiyorum bi işime yaramicaksa hp yi sipariş edeyim o zaman 1601146957 Birde son değinmek istediğim ekran kartım nvdia görüntü yırtılmaları falan oluyormuş bunlar gözüme çarparmı çok
  7. S

Birde belirtmek isterim ekran kartım gtx 1660 super 1601146167 Hocam tn panel olmasa daha iyi 1601146315 Peki gaming.gen sitesi nasıldır ilk kez duydum ayrıca aynı fiyata acer ed242qrapidpx var hangisi sizce daha kalitelidir
  8. S

27 inç istemiyorum 1080p de 24 inç olanıda var o monitörün ama 144 hz 1 ms gamepower almakmı yoksa 144 hz 4 ms acer aoc gibi markalar almakmı
  9. S

Bütçeyi daha fazla artıramicam malesef 75 hz 1 ms ips monitörler var daha uygun fiyatlı sizce onlaramı yönelmeliyim yoksa 144 hz 4 ms dahamı iyi olur
  10. S

Hocam link varmı satıldığı bir yer bulamadım
  11. S

Selam arkadaşlar başlıkta belirtiğim gibi bütçem 1300 tl civarı hp acer samsung monitörler buldum bu fiyat bandında hepsi va panel curved güzel ama 4 ms birde hepsi hdmi kablosuyla çıkıyor hdmi ile zaten 120hz alınıyor diye duydum biraz daha bakınınca aşağısaki monitöre rastladım...
  12. S

Pch 1.2 işlemci fan sesi ve testler

Selam arkadaşlar pch 1.2 sistemi anakartı gigabyte s2h ssd yide toshiba yapıp aldım kurdum pc yi şuan furmark ve prüme 95 testi açık 1.5 saatir başka yapmam gereken testler varmı furmark gpu sıcaklık max 69 derece ortalama 102 fps prime 95 te açık işlemci kullanıma baktım görev yöneticisinden %...
  13. S

PCH F Class 1.2 VS DA-Sistem 3

Bende pch 1.2 aldım 1 hafta önce 7. Gün kargoya verildi bu gün dağıtımdaymış gelir akşama gelince görücez ama itopyadan alcaktım sistem herkes çok riskli dedi bu forumda okuduğum 1 kişi 2 yıl pc yi toplasan 1 ay kullanamamış sürekli arıza her gidip gelmenin 1 ay sürdüğü abdullah iyi sistem...
  14. S

PCH F Class 1.2 VS DA-Sistem 3

İtopya vs incehesap peki .?
  15. S

PCH F Class PC alınır mı?

Peki 2 yıl garantisi var bir sorunda 2 yıl noyunca karşılamazlarmı 1598639064 https://www.gamegaraj.com/urun/aquarius-5an/ işlemci 3500x e çekip anakart msi b450m a pro ekran kartıda inno3d 1660s yaparsam 5355 tl yapıyor 150 tl de indirim kuponu var 5185 yapıyor ama ram tek 8 böyle dahamı iyi...
  16. S

Op itopyadan ürün almam malesef herkes uzakdur diyor
  17. S

Anlamadım tam 1598638748 Hamgi sistem o
  18. S

Bütçem 5000 tl çok az aşabilirim
  19. S

Tmm 22 tl farkla friaby600w 80 plısa değiştiriyim 35 tl farklada toshiba 480 gb ssd değiştirirsem olurmu
  20. S

22 tl farkla farkla frisby 600w 80 plus var değiştirip alayımmı
Top Bottom