Arama sonuçları: *

1. KumarhaneKundakçısı

Fivem Bozrp ban yedim

Beyler ben bozrp den ban yedim belki oynayan bilen vardır beni dc ye aldirsin da bir anlaşmaya çalışayım dc den ne yaptığımida bilemiyorum
  2. KumarhaneKundakçısı

Babam ayrımcılık yapıyor

Bu evin reisi benim de kaç birdaha eve geri dönme
  3. KumarhaneKundakçısı

Beyler gece gizlice AVM de kaldım

Ben sigara kullanmıyorum dostum onu diğer havalı arkadaşlar kullanıyor ben o rutbeyi geçtim ben Real sigma Ben bir kere 10 yaşındayım
  4. KumarhaneKundakçısı

Kanzi geçen kumarhane doyduk (Bütün sorumluluk meta yönetimine aittir)
  5. KumarhaneKundakçısı

Gece gizlice AVM ye girdik çok korkuyorum çünkü AVM de yanlışlıkla sinema salonunu patlattım sonra yemek katı patladı ve AVM çöktü polisler geldi ve kaçtık arkadaşlar lütfen cimere vermeyin sizce ne yapmaliyim (Hepsi şakaydı lütfen cimere göndermeyin) (Yazdıklarımın hepsinden Google play...
  6. KumarhaneKundakçısı

St530 Air maşa önerisi

St530 air maşa önerisi Rockshox Recon dusuniyordum da bulamadım İstanbul içi Min 120 mm bütçe 5-6k
  7. KumarhaneKundakçısı

Forumda kendini mesih sanan kitle

Kardesim cimere verdim bile seni böyle başlık acamaSin(!)
  8. KumarhaneKundakçısı

aa

zzzzdfdgfd
  9. KumarhaneKundakçısı

Nvidia denetim masası hata veriyor

o çözüm benımkıyle farklı gıbı ama neden ata verıyor onu anamadım
  10. KumarhaneKundakçısı

Nvidia denetim masası hata veriyor

Laptop oyunların harici ekran kartında çalışmasını istiyorum ama Nvidia denetim masası hep hata veriyor ayar yapılmıyor
  11. KumarhaneKundakçısı

Bisiklet çivili pedal önerisi

Sağ olun
  12. KumarhaneKundakçısı

Bugün 750 ye aldım onu kırmızısini
  13. KumarhaneKundakçısı

Bisikletten anlayan birisi yazabilir mi

Yazdım zaten yazan olmadı böyle deneyeyim dedim 1714415103 https://shbd.io/s/vN5Wmb5g Pedal alicamds acaba bu iyi mi yoksa baska mi alayım merdiven tariyorum ayağı tutması çok önemli
  14. KumarhaneKundakçısı

Bisikletten anlayan birisi yazabilir mi

Sabahtan beri konuyu yükseltiyorum ama yazan olmadı bisikletten anlayan birisi yazabilir mi acaba
  15. KumarhaneKundakçısı

https://shbd.io/s/vN5Wmb5g 1200tl ye bunu buldum sizce alınır mi yoksa başka bir şey mi alayım
  16. KumarhaneKundakçısı

Shimano mt200 ozceylan bisiklet

Tektro markası
  17. KumarhaneKundakçısı

Bilmiyorum 1 hafta önce gayet güzel tutuyordu 2 gün önce tutmamaya başladı telleri koptu herhalde yokuştan iniyordum frene bastım durmadı on frene basmaya yetisemeden çarptım artık çok geçti kaskım olmasa çok kötü olurdu sonra ambulans falan geldi baktı bir şey yok ama fren yok artık iste
  18. KumarhaneKundakçısı

Onun sayesinde ölüyordum 2 gün once 1713026127 Link atar mısınız Erdoğan bizikeltin
  19. KumarhaneKundakçısı

Dağ bisikletinde kullansam olur dimi fren iyi tutmadı lazım 2 gün önce fren koptu cafeye girdim ambulanslik oldum ondan
Top Bottom